PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bitkisel Perma Nedir?


elif
19-01-2010, 10:33
Bitkisel Perma Nedir?

Merhaba bundan yaklaşık olarak 10-15 sene önce moda olan perma bugünlerde tekrar gündeme gelmeye başladı. Ancak o dönemlerde koyun kıvırcığı şeklinde düşünülen perma bu dönemde biraz da açılarak "Su Dalgası" adını verdiğimiz dalgalar haline gelmeye başladı.

Önceki yıllarda perma işlemi yaptırmak isteyen bayanların çoğu saçlarını kaybetmek zorunda ya da yıpratmak zorunda kalmışlardı.

Günümüzdeki kimyasal teknolojilerinde gelişmesi ile birlikte birlikte "Bitkisel Perma (http://www.bakimliyiz.com/sac-bakimi/49638-bitkisel-perma-nedir.html)" adını verdiğimiz perma ürünleri çıkmıştır. Ben İlker Yavrutürk, bu ürünler çıktığından beri salonumda sadece bu ürünleri kullanıyorum. Bu ürünler hem saçı yıpratmıyor hem de saça daha dolgun bir hava veriyor. Saçta kalıcılık süresi 8-10 hafta olarak değişiyor. Bazı saçlarda bu süre 12 haftaya kadar çıktığıda oluyor açıkcası..

İnce telli ve hacim isteyen saçlarada "Bitkisel Perma (http://www.bakimliyiz.com/sac-bakimi/49638-bitkisel-perma-nedir.html)" işlemini uygulayarak onlarında dolgun görünmesini sağlayabiliyoruz..

Ayrıca şunuda belirtmeliyim ki eskiden röfleli balyajlı saçlara perma yapamazdık. Ancak bu ürün sayesinde Röfleli saçlara Perma işlemi yapmamız mümkün oluyor. Elde ettiğimiz sonuçlarda gerçekten çok başarılı oluyor…

Ürünün en belirgin özelliklerinden biride kokusuz olması..gelişen ve değişen zamana ayak uydurabilen herkes bu nimetlerden faydalanmalı. Özellikle dümdüz ve ince yapıya sahip saçları olanlar bu işlem sonunda yıkadıktan sonra daha fazla harekete sahip oluyor.. İşlem sonrası boya röfle yada diğer kimyasal işlerde rahatlıkla uygulanabiliyor geriye sadece karar vermek kalıyor.. Arayın ve daha fazla bilgi almak için halka ilişkiler müdürümüz Tuna beyden gerekli tüm bilgileri alın.

Misafir
12-04-2012, 04:12
bitkisel permayı evde kuaför gitmeden yapabilirmiyim.ayrıca saçım sarılı olarak ne kadar beklemeliyim. yardımcı olursanız sevinirim .tşk edrim

Misafir
04-12-2012, 11:17
merhaba cok güzel bir yazı olmus ürünün ismi nedir ki?