PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : göğüs büyütücü sütyen


Jülyet
19-02-2010, 10:46
Estetiksiz Göğüs (Meme) Büyütücü
Bir çok bayan göğüslerinin iri ve dik olmasını ister. Bunun nedeni ise daha çekici ve alımlı durmaktır. Hatta eşlerini memnun etmek isteyenlerde vardır. Bu çok normal günümüzde tüm dünyada uygulanır hale gelmiştir. Bazı kadınlar estetik operasyonu geçirmeden göğüslerini büyütmek istemezler.
http://img16.imageshack.us/img16/1248/imagebreast121509612178.jpg Estetiksiz Göğüs Büyütücü Sütyen

Çeşitli haplar ile göğüslerini büyütmeye çalışırlar. Bazı uzmanlar bu durumu tehlike olarak görebiliyorlar. Fakat amerikada bu durum için bayanlara özel ürünler geliştirmişlerdir. Örneğin brava firması geliştirdiği sütyen ile göğüsleri daha iri ve dik hale gelmesini sağlamaktadır.
Tabi bu sadece Amerika’da duyulmadı aynı zaman da almanyada da bayan dergilerin de haber olmaya başladı. Bu sütyenler tabiki bizim bildiğimiz günlük hayatta kullanılan sütyenler değildir. Günlük hayattaki sütyenler daha ortopedik yapılarak bayanların daha rahat yaşayabilmesini sağlamaktır. Sütyenlerin rahatlatıcı olmaması sebebiyle bazı bayanlar da hiç sütyen kullanmamaya başlamışlardır.
Çünkü piyasadaki sütyenler rahatsız edici olabilmektedir. Brava firmasıda buna bağlı olarak geliştirdiği sütyenin dışarıda kullanılmaması gerektiğini yansıtmıştır. Brava sütyenlerini ise şu şekilde açıklayabiliriz. Sütyen bilgisayar bağlantılıdır. Sütyende bir vakum yaratılır. Bu vakum ise dokuları hafifçe çeker.
Buna bağlı olarakta göğüs hücreleriniz zamanla büyümeye başlar. Yapılan araştırmalara göre herhangi bir yan etkisi görülmemiştir. Tamamen sağlıklı olduğu uzmanlar tarafından incelenip halka duyrulmuştur. Brava firmasının ürettiği bu sütyen ile göğüslerinizi iri ve dik hale getirmenizin mümkün olduğunu anlamış bulunuyoruz.
Bu sütyen için tam sonuç zamanla belli olmaktadır. Uzmanlar yaklaşık iki buçuk aylık bir sürenin yeterli olabileceğinden bahsetmektedir. Yapacağınız işlem her gün evinizde on saat bu sütyen ile dolaşmaktır. Sütyen aynı zamanda size rahatsızlık vermez.

alıntı