PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tüp bebek

handan
22-02-2010, 01:25
tüp bebek hakkında bana bilgi verebilirmisiniz nasıl bir yöntemlerle gebelik gercekleşiyor...

daywest
22-02-2010, 01:48
konu ekledim farklı soruların varsa sorabilirsin..(adım adım tüp bebek). (http://www.bakimliyiz.com/tup-bebek-bolumu/51901-adim-adim-tup-bebek.html)

incitanesi
18-04-2010, 03:10
Tüp bebeği kendin için düşünüyorsan daha yaşın çok küçük zamanla mevlam sizede nasip eder inşallah

handan
19-04-2010, 03:44
Tüp bebeği kendin için düşünüyorsan daha yaşın çok küçük zamanla mevlam sizede nasip eder inşallah

haklısın galiba ama biraz korkum var olmaz diye

Jülyet
19-04-2010, 04:06
handan daha yolun başında sayılırsın ben olsam hiç aklıma bile gelmezdi olumsuz bir durum... psikolojiyle alakalı bir durumda olabilir düşünme bence olur mu olmazmı diye oluruna bırak sadece.

handan
19-04-2010, 06:43
handan daha yolun başında sayılırsın ben olsam hiç aklıma bile gelmezdi olumsuz bir durum... psikolojiyle alakalı bir durumda olabilir düşünme bence olur mu olmazmı diye oluruna bırak sadece.

kayınvalidem sürekli soruyor çok bunalıyorum bu yüzden herhalde tabi ben de bişey diyemiyorum

incitanesi
19-04-2010, 07:37
Azık hayatımı yaşayacağım sırası gelince olur de:)

Jülyet
19-04-2010, 08:39
kayınvalidem sürekli soruyor çok bunalıyorum bu yüzden herhalde tabi ben de bişey diyemiyorum

senin yaşına gelmedim ya elbet olur de:))

handan
19-04-2010, 09:54
benim kayınvalide anlamıyanlardan korunuyoruz diyorum anlamıyor ki

jumaru
19-04-2010, 10:04
yaa canım sen benle aynı yastasın ıkımızde 2 senelık ewlıyız ve 20 yasındayız bence tup bebek için cok erken neler cekiyolar benım arkadaslarım o yuzdden hıc dusunme tup bebegı allah bana 1 tane nasıp ettı ama almasınıda bıldı eger boyle olacaksa hıc olmasın daha ıyı herseyın hayırlısını ıste ve sakın ısyan etme cnm onun zamanı vardır o zaman olur inş kayınvalıden içinde cocouk dogurma bence o bakmıyacak sonucta sen bakıcaksın ona elalem ne derse desın bırak kendın için yaşa bu hayatı.....
soledıklerımı sakın yanlıs anlama tamamen iyiliğin için soluyorum hakkında herseyın hayırlısı olsun onu ıste allahtan :))))

hicoibo
19-04-2010, 10:21
Hiç takma eşininde tavrı önemlii burda tabiki...daha çok gençsin...evliliğinin tadını çıkar...konuşanlarada kulağını tıka canım

handan
20-04-2010, 01:57
kafama takmıyorum zaten eşimde beni bu konuda sıkmıyor ama başkalarının sözleri, karışması beni rahatsız ediyor. üzülüyorum tabi böyle olunca da herkes gözlerimin icine bakıyor bebek varmı diye dogal olarak ben de kafama takıyorum

nurküllü
20-04-2010, 03:12
Bu dünyaya başkaları için yaşamaya gelmedik canım,takma kafanı bu kadar eller ne derse desin hayat senin hayatın..Mevlam ne zaman isterse o zaman verir.
O konuşanlar kendilerine baksın.Yaşın daha çok küçük....
Zaten büyürsün ne zaman evleneceksin,nişan olur,düğün ne zaman,evlenirsin çocuk yokmu...Anlayacağın soruların arkası tükenmez....
Bu kadar üzülme kendin ol kendin için yaşa....

handan
20-04-2010, 04:32
Bu dünyaya başkaları için yaşamaya gelmedik canım,takma kafanı bu kadar eller ne derse desin hayat senin hayatın..Mevlam ne zaman isterse o zaman verir.
O konuşanlar kendilerine baksın.Yaşın daha çok küçük....
Zaten büyürsün ne zaman evleneceksin,nişan olur,düğün ne zaman,evlenirsin çocuk yokmu...Anlayacağın soruların arkası tükenmez....
Bu kadar üzülme kendin ol kendin için yaşa....

teşekkürederim bende öyle yapyorum zaten