PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kızlar buraya bir bakın

SebneM
27-02-2010, 10:39
kızlar sizlere bir sorum olacak...
sırf meraktan soruyorum.yorumunuzu yazdıktan sonra alt tarafa yorumunuzdan daha uzun mesajlar yazıyorsunuz yorumdan daha büyük yer kaplayan bir de avatar resmi koyuyorsunuz.bunu neden yaptığınızı merak ettimde...
bu yüzden 2 kişinin 5 kelimelik yorumu 1 sayfayı kaplıyor...
ben mesajları okumuyorum e ben okumayıp geçiyorsam genellemek istemiyorum ama çoğunluğunda okuduğunu düşünmüyorum...
belkide bu düşüncem yüzünden üyeliğim silinebilir ama daha fazla tutamadım içimde

Jülyet
27-02-2010, 10:55
yorumunuzu yazdıktan sonra alt tarafa yorumunuzdan daha uzun mesajlar yazıyorsunuz .
bu cümleyi tam anlayamadım burdan kastın nedir???

birde bu durum seni ne açıdan rahatsız etti anlayamadım.sonuçta forumda sayfa sınırlaması yok yazılan istediği kadar kaplasın ne olacak ki

ayrıca bu fikrini belirtmen forum kurallarına aykırı değil.sanmıyorum sırf bu yüzden üyeliğinin silineceğini.rahatsız olduğun durumları saygı çerçevesinde belirtmen hoş birşey.ama dediğim gibi forumdakilerim yorumlarını kısıtlamalarını istemen olağan birşey değil.bakalım diğer arkadaylaş ne diyecek.

mormavi
27-02-2010, 10:57
yorumunuzu yazdıktan sonra alt tarafa yorumunuzdan daha uzun mesajlar yazıyorsunuz .
bu cümleyi tam anlayamadım burdan kastın nedir???

birde bu durum seni ne açıdan rahatsız etti anlayamadım.sonuçta forumda sayfa sınırlaması yok yazılan istediği kadar kaplasın ne olacak ki

ayrıca bu fikrini belirtmen forum kurallarına aykırı değil.sanmıyorum sırf bu yüzden üyeliğinin silineceğini.rahatsız olduğun durumları saygı çerçevesinde belirtmen hoş birşey.ama dediğim gibi forumdakilerim yorumlarını kısıtlamalarını istemen olağan birşey değil.bakalım diğer arkadaylar ne diyecek.

Gerekeni soylemissin sanemcim tesekkurler.....

Jülyet
27-02-2010, 11:00
Gerekeni soylemissin sanemcim tesekkurler.....

rica ederim canım.

jumaru
27-02-2010, 11:06
nıye sırf bırısı ıstedıgı için yorumlarımızı kısa tutalım buna anlam veremedım

Mahperver
27-02-2010, 11:27
alttaki imza yazilarimizdan bahsediyor olmasin ben pek anlayamadim bagislayin//:7:

jumaru
27-02-2010, 11:40
imzalarımıza bıle uzun demıs olsa da ben aynı gorusteyım kusura bakma sebnemcım tamamen kendı fıkrım

Sorucu
25-02-2015, 10:45
Tanrı'yı güldürmek istiyorsan O'na planlarından bahset.

Çok saçma ne tanrısı tövbe tövbe ben bu siteye bir daha girmeyeceğim :kizdimama::kizdimama::kizdimama::kizdim::kizdim:: kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::3::3::3::3 ::3::3::3::3::3::3::31::31::31::31::31::31::31:

DOĞA
05-10-2015, 08:54
yuhhhhhhhh yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa