PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Soru-Cevap bölümü

´ λŋтiьioтiף ´
01-11-2010, 06:25
Soru-Cevap bölümü açsak? Bilemediğimiz sorularımız varsa bu başlık altında sorsak cevaplasak nasıl olur? Mesela benim ödevlerim oluyor.Size soruyorum bazen.Ama o bölüme girmek üyelikli olsun.Hem üye kazanırız hem site tanınmış olur.Mesela ben bir soru sormuştum bir çocuğun gelişiminde okul mu önemlidir toplumsal çevre mi diye? Ne kadar kişi gelmişti siteye?Nasıl olur sizce?Ama önemli olan üyelikli olsun o bölüme girmek.Mesela tam o sayfaya gircez "Dikkat bu sayfaya girebilmek için üye olmanız gerekiyor!"gibi?Nasıl olur?:icon (54)::icon (38):

sahranil
01-11-2010, 06:48
bildiğim kadarıyla bizim formun amacı üye toplamak değilki ;) daimi üye olması ben şahsen geçici üye istemem sevmiyorumda bi cee deyip sonra toz oluyolar

´ λŋтiьioтiף ´
01-11-2010, 06:50
Olsun...Bize ne zararı var ki :)?:icon (54):

Я
01-11-2010, 08:17
Soru cevap bölümü dilerseniz açabilirim ziyaretçiler o bölümde sorular sorabilirler üyelik gerektirmeden fakat kendi düşüncem yine üye zorunluluğu olmamasından yana... Bizim üye sayısını arttırmaya ihtiyacımız yokki az olsun öz olsun...

Genelde soru cevap bölümü olan sitelere bakarsan misafirler üye zorunluluğu olmadan o forumda diledikleri soruları sorabiliyorlar yöneticilerin onayından sonra sitede sorular yayınlanıyor ve cevap hakkında paylaşım yapmak isteyenler yapıyor.

Üye sayısını arttımak elimizde mesela resimleri ve linkleri sadece üye olanlar görebilsin şekline çevirirsem günde yüzlerce üye kayıt olur.... Ama ihtiyacımız yok diye düşünüyorum.

Diğer üyeler ne der bu konuda soru cevap bölümü açalım mı ?

Jülyet
02-11-2010, 12:06
benim mantığıma göre bu tip konular lak lak böümüne açılabilir fakat arkadaşlar lüzum görürse neden olmasın ki.

Я
03-11-2010, 11:49
sonuç olarak açsak mı ki ?

Jülyet
04-11-2010, 08:08
bir kaç arkadaş daha fikrini belirtirse sonuca göre karar verelim bence

´ λŋтiьioтiף ´
05-11-2010, 04:55
Evet açalım...:icon (3):

mormavi
05-11-2010, 05:34
Bencede acalim uygundur:)

Я
07-11-2010, 12:45
Tamam o zaman Laklak bölümü altına açayım ben bölümü...

Я
08-11-2010, 02:21
Arkadaşlar soru cevap bölümünü laklak bölümü altında açtım, kullanıcılar üye olmadan bu bölüme konu açabilicekler fakat konular sadece yönetici onayı olduktan sonra aktif olucak...

Siteye giren kullanıcıların bundan haberdar olması içinde bişiler düşünmek lazım, sizce ne yapalım ?