PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Medicana Tüp Bebek Merkezi Beylikdüzünde tedavi olmak ...

ccigdem25
27-01-2011, 01:43
Merhaba,
Tüp bebek hakkında bir çok araştırma yaptım ve bana medicana da tüp bebek merkezini tavsiye ettiler.
adresinden danışma formunu doldurdum kısa zamanda cevap geldi .. hemen aradılar ..bu konuda bilgilendirilmek çok güzel..

tedaviye başladım.. sabırsızlıkla bekliyorum.. :icon (54):

mormavi
27-01-2011, 01:45
Hayirli olsun diyelim insallah hersey diledin istedin gibi olur:)

Я
03-02-2011, 02:01
ilk mesajınız, bunu yazmışsınız...

reklam kokan hareketler bunlar mayk =))

incitanesi
03-02-2011, 02:44
Acaba ne kadar komisyon alıyor :))

lady_yasmin
24-04-2011, 03:12
ben ve eşimde şu anda tüp bebek merkezleri ile ilgili araştırma yapıyoruz medicana yı ve selman beyi çok duyduk tavsiye eden arkadaşlarımız da oldu hatta şu anda kararımızda ağır basıyor, bunları arkadaşa sölemenizin nedeni bildiğiniz bişeyin olması mı eğer öle bişi varsa paylaşırsanız sevinirim..

sederniqua
02-11-2011, 01:50
Merhaba,
Tüp bebek hakkında bir çok araştırma yaptım ve bana medicana da tüp bebek merkezini tavsiye ettiler.
adresinden danışma formunu doldurdum kısa zamanda cevap geldi .. hemen aradılar ..bu konuda bilgilendirilmek çok güzel..

tedaviye başladım.. sabırsızlıkla bekliyorum.. :icon (54):

Ben kendisine gidemedim hiç ama gidenlerden biliyorum baya övüyorlar bu doktoru. reklam yaptığınızı düşünen arkadaşlarımız olmuş ama ben samimi oldugunuzu düşünerekten cevap yazmak istedim. o açıdan bence gidebilirsiniz selman laçin beye pişman olcagınızı pek zannetmiyorum kendisi baya uzman birisi anladıgım kadarıyla

lady_yasmin
02-11-2011, 03:14
valla ben gitmeyi düşünen arkadşalr için yazıyorum gittim doktorum selman laçin di çok memnun kaldım başarılı olduk şimdi bebeğimi bekliyorum ..

incitanesi
02-11-2011, 04:39
Nedense bu iki arkadaş hep birbirlerinin mesajlarına yorum yazıyolar :çirkin:

Я
02-11-2011, 04:51
Anlaşmalı paslaştıklarından dokunmuyorum =)) bi tane daha var bunlardan..