bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > BAYANLAR ÖZEL > Aşk, Sevgi Köşesi & Aşk Hikayeleri

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 11-05-2008, 01:53   #1 (permalink)
 
Bkmlyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Gitme diyemedim...

Kadın ba$ını kaLdırıp baktığında titredi adam.
İLk kez bir u¢urum görmü$tü Sewdiği kadının gözLerinde we dü$tüğünü hiSSetti birden i¢ine.
¢ünkü daha önce hi¢ böyLe bakmamı$tı Sewdiği kadın kendiSine.SønraSında ba$ını eğdi kadın we “Sana bir $ey SöyLemek zørundayım yaLnız bana üzüLmeyeceğine dair Söz werecekSin” dedi.
ancak SeSinin tønunda ki titreme adamın yüreğini ¢øktan ate$e wermi$ti biLeDinLiyørum derken yüreğinden bir $eyLerin køptuğunu we hawada hüzün køkuSunu hiSSetti… MaSaya ¢öken SeSSizLik ardında ki fırtınayı beLLi ediyørdu.
Ba$ını denize ¢ewirdi kadın we uSuLca “biLiyør muSun ne zaman denizi SeyretSem Sen geLirdin akLıma”. adam “artık geLmiyør muyum” diye Sørduğunda aynı u¢urumu yeniden gördü Sewdiği kadının gözLerinde we iLk gözya$ı uSuLca kirpikLerine uLa$tığında gözya$Ları ¢øktan aLewe dönmü$tü biLe…

“HatırLıyør muSun” diye Sørdu kadına “eSkiden hüzünLenSem beni ne$eLendirmek i¢in bir $eyLer yapardın øySa $imdi ağLıyørum we Sen kımıLdamadın biLe”.
Ba$ını önüne eğdi kadın büründüğü SeSSizLikSe adamın canını acıtacak kadar ağır bir cewap øLmu$tu.

“Bize ne øLdu?” diye Sørdu. Kadının gözLeri denize ¢ewriLi SeSinde kutup Søğuğu “bize ne øLduğunu biLmiyørum ama Sanırım a$kımıza bir $eyLer øLdu”.
Gen¢ adam dønup kaLdı a$ka ne øLmu$tu we øLanı neden görememi$ti?
Ben Seni ¢øk Sewiyørum derken kadına gözLerine Söz ge¢iremiyørdu artık.
Ger¢ekten gen¢ kadını ¢øk Sewiyørdu. Peki bu kadar Sewerken Sørun neydi? “artık beni Sewmiyør muSun?” diye Sørdu. Kadın biLmiyørum dedi we uSuLca kaLktı øturduğu yerden we adamın yanına øturup gözLerime bak dedi. Gen¢ adam bakamıyørdu iLk kez kørkuyørdu. Kadın ıSrar etti adam baktığında kadının ağLadığını gördü we ø gün iLk kez hiddetLendi her$eye rağmen ønun ağLamaSına dayanamazdı Sakın dedi Sakın ağLama bitecekSe biLe Söz werdiğimiz gibi bitSin …

Biteceğini anLadın demek dedi gen¢ kadın. Ewet anLadım. ¢ünkü ben Senin gözLerini bakı$Larını ¢øk iyi tanıyørum ama neden øLduğunu anLayamadım. Neden bitiyør?
Kadın Sanırım Senin Sewginden eziLiyørum we Seni beni Sewdiğin kadar Sewemiyørum ge¢mi$imde ki acıLar buna izin wermiyør beni bağı$La Lütfen dedi. SewiLdiği kadar Sewmemek üzebiLir miydi inSanı? ÜzüLüyørSa ø da Sewmi$ øLmuyør muydu? SewmeSe umurSamaz øLmaz mıydı? Peki Sewen gidebiLir miydi? Bu dü$ünceLer i¢indeyken gen¢ kadına dönüp Seni anLadım dedi.
Bir $eyi biLmeni iStiyørum diye dewam etti. BeLki bu Seni üzecek ama SöyLemeye mecburum.

“a$k ceSur yürekLerin i$idir kørkuLu yürekLerde ger¢ek ı$ığını buLamaz” Kadın bana bunu yapma derken adam uSuLca kaLktı yerinden we ben Sana Seni Sewmekten ba$ka bir $ey yapmadım yapmıyørum Sana bir $eyLer yapıyørSa kørkuLarın yapıyør.
İLk kez huzurLuydu beLki de adam. MaSadan SigaraSını aLdı uSuLca ayağa kaLtı we gen¢ kadının gözLerinin i¢ine bakarak Seni Sewiyørum we hep Seweceğim ama Sana gitme demeyeceğim. ¢ünkü gitme dememi gerektirecek bir $ey bırakmadın bu a$k Sadece benim ceSaretimLe we benim SewgimLe yürümez. a$k beraber yürümektir we iki ki$i ya$anırSa güzeLdir. Gen¢ kadın öyLece kaLdı maSada. adam arkaSına bakmadan yürürken ba$Layan yağmur akan gözya$Larını SakLamak iSter gibi yağıyørdu.
YıLLar Sønra adam aynı yere gene geLdi hayret hi¢ deği$memi$ti øturdukLarı maSa eSkimi$ ama aynı yerde öyLece duruyørdu. GözLerine ¢öken ø keSif hüzünLe maSaya døğru yürüdü SandaLyeye øturduğunda maSada gördüğü yazı yıLLar Sønra ønu tekrar ağLatmı$tı.
MaSada $unLar yazıyørdu
“Sana öyLe baktığım i¢in ¢øk pi$manım Sønraki günLerde anLadım ki ø bakı$Lar yüreğimin değiL dediğin gibi kørkakLığımın bakı$Larıymı$. $imdi ¢øk ceSurum ama Sen yøkSun we ben Senin Sewdandan kørktuğum i¢in özür diLerim. ancak anLayamadığım tek $ey bana neden gitme kaL demediğin øLdu” adam yazının aLtında ki tarihe baktı iki yıL önce yazıLmı$tı. Yani ayrıLıktan bir yıL Sønra.

aLtına $u yazıyı ekLedi we bir daha dönmemek üzere øradan ayrıLdı.
“Gitme deSem de gideceğini biLiyørdum i$te ø acıya dayanamazdım we ø acıyLa a$kım ya$ayamaz öLürdü.
a$kım öLmeSin diye gitme demedim diyemedim.


Bkmlyz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Etiketler
gitme, diyemedim

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Gitme diyemedim...

Gitme diyemedim... konusu, BAYANLAR ÖZEL / Aşk, Sevgi Köşesi & Aşk Hikayeleri forumunda tartışılıyor.Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 11:24 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats