bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > FORUM GENEL > Burçlar, Tarot ve Astroloji > Aslan Burcu

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 04-12-2009, 11:57   #1 (permalink)
 
elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart 2010 Yılı Aslan Burcu Yorumu

2010 Yılında Aslan Burcunu Neler Bekliyor ?

Uzun zaman sonunda gelen yıl sizin yılınız olacak. Venüsün uyumlu burcunuz Koç da bulunması iş hayatınıza mükemmel bir harita çiziyor. Aşk hayatınız son beş yılın en güzel aylarını yaşayacak. Kilo almaya müsait bir yıl yediklerinize dikkat etmelisiniz. Nisan ayında iş hayatınızda meydana gelen bir değişiklik ya da ilerleme önümüzde ki beş yılda da etkisini gösterecek.
Aslan burcu varlık duygusunu sonsuzluğa taşımanın bilincidir. Kalıcılık arzusunun mutlak son ölümle tehdit edilmesi Aslanı endişelendirmez. Çünkü o ölümden sonra var olmanın bilincidir. Aslan karakteri; ismini aldığı hayvanın güçlü davranışıyla sembolize edilen derin sezgilerin gücün ve ölüm ötesi ihtirasların simgesidir.
Aslanın sembolize ettiği fedakarlık benliksizce ve kendisini bırakmış bir fedakarlık değildir. Aksine Aslan kendisini öldürürcesine fedakarca taraftarlığını yaptığı sevdikleri için düşmanlarını ve rakiplerini yok edecek kadar acımasız bir benlik şuuruna da sahiptir.
Aslan burcu derin ve güçlü ihtirasların bunları gizlice taşımanın ve bunlar uğruna büyük devrimleri göze almanın sembolüdür. Birçok Aslan burçlu insanın hayatı önemli başlangıçlar için eskiyi yıkması ve yok etmesi gerekebilir. Aslan burcuna bu yıkıcı güç yeni başlangıçlar yapabilmesi için verilmiştir.
2010 yılı sizler Uranüs gezegenin olumlu etkisi altında bir yandan çalışıp bir yandan eğitim hayatı içinde yer alabilirsiniz. Hayat öyle fırsatlar karşınıza çıkarır ki disiplinli bir yaşam sürmeyi ve sorumluluk almayı gönülden ister hale gelebilir veya yaşadıklarınız nedeniyle mecburen buna gönüllü olabilirsiniz. Fakat bu sizler için ilerisi adına düşündüğünüzde ben genç yaşta ekmeğimi kazanmak durumunda kaldım diyerek hatırlanan bir dönem olabilir. Kimileriniz ise öğrenim hayatlarının niteliği nedeniyle belirli yerlerde çalışarak kendilerini mesleklerine hazırlayabilirler. Birebir iletişim açısından ciddi ve son derece saygınlığınıza önem veren tarzda hareket etmeye çalışabilir ve toplum içinde sevilen çalışkan bulunan disiplinli bir kişi olarak anılmak isteyebilir veya bizzat buna siz özen gösterebilirsiniz.
Jupiter gezegeni 2010 yılında öncelikle bugüne dek bulunduğunuz çevrenizi biraz daha genişleterek sizi farklı insanlarla biraraya getirecek sosyal yönden hareketlendirecek her türlü grup organizasyon ve faaliyetler içine sokarak çemberinizi genişletecektir. Şimdi bugüne dek öğrendiklerinizi bulunduğunuz çevreden çok daha farklı bir alanda geliştirme imkanı bulabilmeniz için herşeyden önce sorumluluk almaya istekli olmanız gerekecektir. Eğer böyle bir duygu içinde değilseniz veya bugüne dek bir yaprak gibi rüzgar ne yöne iterse o yöne gitmişseniz biliniz ki Uranüs size gerekli dersleri vererek uyarılarda bulunacak ve bunu gönüllü olarak kabul etmenizi sağlayacaktır. onun içindir ki sürecin başından itibaren meydana gelen gelişmeler sizi bir şekilde böyle bir istek içine sokabilir ve çevrenizden sizi uzaklaştırarak yeni bir olgunun içinde yer almanız için olanak sunar. yeteneklerinizi gösterebileceğiniz ve günlük iş temponuz içinde diğer insanlarla bütünleşeceğiniz bir işiniz olmasıdır.
Şimdiye dek kendi ihtiyaçlarınız adına mesleğinizle ilgili girişimler yaşamış ve görev duygunuzu belirli seviyede yükselterek bir meslek sahibi olmuştunuz. Şimdi mesleğinizle ilgili daha büyük bir perspektifin farkına vararak insanlarla biraraya gelecek kimi zaman yardım amaçlı kimi zaman yeni arkadaşlıklar kurarak kendinizi gösterme fırsatı bulacaksınız. Bu sizin için kendi bireysel kimliğinizin farklı yanlarını diğer insanlarla paylaşma zamanınız olacaktır. Bunu yaparken en çok dikkat etmeniz gereken konu insan ilişkileridir.
Satürn gezegeni 2006 yılından bu yana özgürlük ve bağımsızlık arzunuzu gerek aşk gerekse çocuklarla olan ilişkilerinizde çarpıcı gelişmelere neden olmakta. Aşk hayatınız benzersiz ve çok sıradışı bazen çok iyi giden ilişkiniz biranda tuhaflaşabilir. Romantizme yaklaşımınız ve flört anlayışınız biraz geleneklere karşıt isyankar ve serbest tarzda gelişebilir. Çılgınlıklardan çeşitlilikten flört etmekten fakat herşeyden fazla kişisel özgürlükten hoşlanırsınız. Aşkta ve yaşamda kendi kurallarınız ile oynamaktan yana olursunuz. Her zaman göz kamaştırıcı bir yanınız vardır. Özgün ve spontan bir görünüm sunmaya çalışırsınız. Bunun sonucunda kalıplaşmış düzenlerden ve zorunluluklardan kaçabilirsiniz. Süprizler beklenmedik anda oluşabilir. Satürn gezegenin bir diğer etkisi de çocukları olan aslan burçları için etkili olacaktır. Çocuklarınıza olan yaklaşımınız ilerici ve bazen değişken enerjiler altında olabilir. Çocuklarınızı kimi zaman sizi kısıtlayan bir yük gibi görebilirsiniz. Çocuk sahibi olmanın özgürlüğünüzü engelleyeceğini düşünenler ise bu konuda beklemede kalmayı tercih edebilirler.

2010 Yılı Aslan Burcu Aşk ve İlişkiler
18 Şubat- 14 Mart yakın çevrenizle ciddi ve sıkı bağlar kurmak sadakat dolu ilişkilere meyilli.
19 Mart- 05 Nisan ailenizle olan ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken süreç
17 Nisan- 16 Mayıs olumlu pozitif ve güçlü aşklar yaşamak açısından gayet iyi bir dönem. İlişkinizde de daha sahiplenici romantik zamanlar. Yeni bir aşk ve duygusal açıdan bağlanmaya istekli olduğunuz bir dönem.
18 Mayıs- 30 Haziran ciddi ilişkiler açısından olumlu bir süreç karşılıklı zıtlaşmalar olsa dahi partnerinizin ılımlı tavırlarını hissedeceğiniz bir dönem. İnatlaşmalardan uzak durmalı kıskançlıklar nedeniyle ilişkinizde yaşanabilecek anlaşmazlıkları körükleyebilir. İlişkisi olmayanlar için şanslı bir dönem. Sağlam birlikteliği olanlar için karşılıklı çekim gücünün yükseldiği tutkuların büyüdüğü bir süreç.
07 Temmuz- 26 Ağustos birebir ilişkiler ve dış dünyada kendinizi son derece tutkulu ve sevgisine sahip çıkan bir kişi olarak rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir dönem. Kendinizle yüzleşme konusunda da etkili bir zaman dilimi.
Olumlu İlişkileriniz : akrep balık yengeç
Zorlu ilişkiler : kova koç boğa

2010 Yılı Aslan Burcu İş ve Kariyer
20 Nisan- 03 Haziran mesleki konularda ilişkilerinize son derece dikkat etmeniz gereken zaman dilimi. Kendinizi göstermek konusunda daha bencil davranmak ve haklı olduğunuzu düşünmeniz sonucunda otoritelerle aranızda oluşabilecek sorunlar. Girişimcilik yüksek ve yaratıcılığınızı ortaya koymak konusunda oldukça iddialı olduğunuz bir dönem.
09 Haziran- 26 Temmuz mesleki konularda toplumsal hayatınızla ilgili alanlarda kendi değerinizi aşırı derecede önemseme. Yaratıcılık ifadesi gerektiren meslekler otoritelerin kişisel egolarını dayatmaları evlilik yoluyla statü değişimi veya üst pozisyondaki kişilerle özel yakınlaşmalar. İlişkiniz nedeniyle yaşanan mesleki sıkıntılar ve gerilimler. İş girişimlerinizde güçlü insanlarla ilişkilerinizi devreye sokma.
16 Ağustos- 22 Ekim girişimcilik cesaret güç kontrol ve hakimiyetin oldukça etkili olduğu ve her türlü gelişimin sağlanması adına kendinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz olumlu bir dönem.

2010 Yılı Aslan Burcu Parasal Konular
14 Kasım 2009- 18 Şubat 2010 arası paraya karşı kayıtsız tavırlar savurganlık finansal konularda iyimser düşünceler. İlişkiler yoluyla para kazanma ve geleni harcamaya meyilli 12 Nisan tarihinden itibaren ortak finansal kazançlar konusunda oldukça hırslı ve başkaları vasıtasıyla elde edilecek gelirler açısından beklentili olduğunuz zaman dilimi.
30 Nisan- 28 Mayıs dışarıdan maddi destek bulmak için ilişkilerinizde iletişimci meraklı ve girişken olduğunuz bir süreç. Dikkat etmeniz gereken konu ise elde ettiğiniz paralar konusunda kararsızlık ve aşırı harcamalarda bulunmak sakınmak gerekebilir.
26 Temmuz- 08 Ekim parasal konularda aşırı iyimserliğin getireceği harcama meyli. Eğitmenlik deneyimler yabancılarla ve yurtdışı bağlantılı ilişkiler yoluyla gelen kazanımlar.
05 Kasım- 12 Aralık kendi kazancınızı sağlamak adına girişimci cesur ve pozitif etkilerle donanımlı olduğunuz süreç. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

2010 Yılı Aslan Burcu Sağlık
30 Mart- 20 Nisan arası sağlığınıza dikkat etmeli. Bayanlar rutin kanamalarında sorunlar yaşayabilirler. Gerginliklerin yarattığı agresif tavırlar. Ateşlenmeler ve baş ağrıları. Sağlıkla ilgili nedeni tamamen psikosomatik olan şikayetler. Gerginlik ve sinirlilik hali. Her olayı ters tarafından anlama nedeniyle hassasiyet.Konu elif tarafından (04-12-2009 Saat 12:50 ) değiştirilmiştir..
elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Teşekkür Edenler:
DeLfiN (06-12-2009)

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


2010 Yılı Aslan Burcu Yorumu

2010 Yılı Aslan Burcu Yorumu konusu, Burçlar, Tarot ve Astroloji / Aslan Burcu forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: 2010 aslan burcunu neler bekliyor, 2010 da aslan burcunu neler bekliyor, aslan burcunu 2010 da neler bekliyor, aslan burcu 2010 da neler bekliyor, aslan burcu 2010, aslan burcu 2010 yorumu, 2010 aslan burcu, 2010 arslan burcunu neler bekliyor, 2010 yili aslan burcu, 2010 yilinda aslan burcu, 2010 aslan burcu yorumu, 2010da aslan burcunu neler bekliyor, aslan burcunu neler bekliyor, 2010 yilinda aslan burcunu neler bekliyor, aslan burcu 2010 ak,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
2010 Yılı Koç Burcu Yorumu elif Koç Burcu 0 04-12-2009 11:53
2010 Yılı Terazi Burcu Yorumu elif Terazi Burcu 0 04-12-2009 11:48
aslan burcu günlük yorumu 31.03.2009 nurküllü Aslan Burcu 0 31-03-2009 10:29
Aslan Burcu 2009 Yılı Astro Analizi CooLKadin Aslan Burcu 0 12-01-2009 12:23
2008 Aslan Burcu Yorumu Bkmlyz Aslan Burcu 0 20-03-2008 10:08

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 03:40 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats