bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > FORUM GENEL > Burçlar, Tarot ve Astroloji > Aslan Burcu

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et

 

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-08-2010, 05:11   #1 (permalink)
 
gece gözlüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Aslan burcu hakkında herşey

Aslan burcu özellikleri
Aslan kraldır önderdir. Başkalarının yaşantılarını da onlar adına düzenlemek isterler. Her şeye karışırlar kibirlidirler. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük 'Yönetirim' dir.
Yaşam sahnesinde her zaman parlayarak odak noktası olmak isterler. Organizasyon güçleri çok fazladır. İsteklerini başkalarına kabul ettirmek onlar için yaşamlarının 'olmazsa olmaz' şartıdır. İyi zamanlarında etkileyici güler yüzlü başkalarına yardım etmeyi seven ve bunu kendine görev sayan Aslan'lar sevimli ve iyimser kişilerdir.

Ona karşı hatalı davransanız bile size olgun bir şekilde tepki verir. Fakat; Sabrı taştıktan sonra dürüst ve mert gerektiğinde sert bir şekilde tavır gösterir. Zor günlerinde şansları onlara her zaman yardım eder. Yönetici gezegenleri Güneş onları en karanlık günlerinde aydınlığa çıkarır. Eğitimsiz ve gelişmemiş Aslan tipleri çekilmez olurlar.

Her konuda sahip olduklarından daha fazlası varmış gibi davranırlar.
Aslan burcu erkeğiAslan erkeğini parlak güneşte ısınırken görebilirsinizama hiçbir zaman ıssız çölde olmayacaktır. Büyük olasılıkla bir sahnede veya kendisine hayran bir arkadaş ve akraba topluluğunun önünde olacaktır. O para harcayabilir ama tatlılığını boş havaya harcayacak adam değildir. Her zaman karşısında bir dinleyici kitlesi olacaktır. Aslanı tuzağa düşürmenin sırrı bu kadar basittir. Onun dinleyicisi olun yeter. Aslan arkadaşınız eğer kartlarınızı doğru oynar ona hayranlık ve saygı gösterir ve onu pohpohlarsanız tatlı bir gönül ilişkisinin aşk sancıları içinde mutlulukla ölmeye hazır olacaktır.
O nazik sessiz Aslanlardan biri mi? Kaypak yumuşaklığına sakın aldanmayın. Ters yanından vurun kıvılcımlar saçacaktır. Unutmayın o yalnızca halim selim bir insan rolü oynamaktadır. Kibar tavırlarının ve sabırlı durağanlığının altında hemen alevlenmeye ve kendisini yönetebileceğini sanacak kadar aptal olan küstah kadını yakmaya hazır için için yanan mağrur kibirliliğin ve cakacı bir kendini beğenmişliğin ateşi yanmaktadır.
Aslan şefkatle koruyan hassas bir şekilde seven şövalye ruhlu ve çapkın bir aşık olacaktır. Onu romantik davranışlara yöneltmek için tuzak kurmanıza pek gerek kalmayacak. Aslanlar aniden alevlenen bir ihtirasa sahiptirler.

Hayatında aşk olmalı

Eğer yaşamında aşk yoksa ateşli Aslan üzüntüden mum gibi erir- dramatik bir şekilde kuşkusuz. Ona tapınılmalıdır yoksa ölür bunu harfi harfine kabul etmek zorundasınız. Aslan burcu erkekleri kur yaparak çevrenizde dolaşırken para harcamaktan kaçınmazlar. Sizi en iyi lokantalara götürecek parfüm ve çiçek yağmuruna tutacak tiyatroya giderken gururla kavalyelik yapacak ve kurdeleyle bağlayacağınız hayal dolu aşk mektupları yazacak. Doğrusunu söylemek gerekirse bütün bunlara karşı koymanız için taştan bir kalbiniz olması gerekir. Erkek Aslanla bir aşk ilişkisi her zaman dikensiz gül bahçesi değildir; bu kural gösterişli erkek kedileri olduğu kadar sessiz sedasız kedicikleri de kapsar.
Zaten bunların karakter yapısında hiçbir karakter farkı yoktur. Önce ilgisini çekmek için tahrik edici bir meydan okuma arkasından ona kolayca yenilir yutulur biri olmadığınızı öğrettikten sonra kadınca teslimiyet. Sakın meslek kadını olmaya kalkışmayın. Bunu asla kaldıramaz. Sizin mesleğiniz odur. Banka hesabı azalınca Aslan eşinin çıkıp biraz avlanmasına izin verebilir; ama işin kendinden ve aile yuvasından sonra geldiğini eşinin açıkça göstermesinde yarar vardır. Size bir ipucu; sakın çocuklarınıza ona gösterdiğinizden daha fazla ilgi göstermeyin yoksa sonunda bir devin kırılan gururuyla başınız derde girebilir. Aslan burcu erkeğinin gerçek bir kral mı olduğunu yoksa sadece öyle mi davrandığını hiçbir zaman bilemeyiz. Onun doymak bilmez bir iştahı vardır. Yönettiği insanlara emirler vermek ve onlar tarafından sevilmek için çok büyük bir ihtiyaç duyar.

Aslan'ın başarısızlığa uğrayıp alaya alınmaktan gizlice korktuğunu unutmayın. Aslan erkek kur yaptığı sırada antikalıklarıyla sizi deli edebilir ama uzun sürede hiç de kötü bir eş sayılmaz. Eğer gururunuzdan özveride bulunmakta ve kendi yaşamınızı onun yaşamına uydurmakta sakınca görmezseniz bir kez bu adamı ehlileştirdikten sonra çok sevileceksiniz ve bir daha asla yalnız kalmayacaksınız.

Aslan burcu kadını

Aslan kızının ilginç bir yönü çok hassas ve anılara bağlı olmasıdır. Genelde popülerdir ve eğer bundan sonraki yaşamında sizin isminizi taşımak alçak gönüllülüğünü göstermesini istiyorsanız pek çok rakibiniz olacaktır. Büyük olasılıkla başka kadınlara kraliçe gibi tepeden bakarak grubunun sosyal lideri olacak ancak insanın silahını elinden alan böylesine içtenlik ve böylesine güzel bir gülüş karşısında buna pek aldıran olmayacaktır. Galiba başka kadınlar onun insanları yönetmek ve onların tavırlarına adetlerine ve davranışlarına karışmak için doğduğunu seziyorlar.

Zaten otoritesini elinden almaya çalışmanın hiçbir yararı olmaz. Aslan kızı canlı akıllı ve yeterince zariftir. Doğa ona sanki iltimas yapmış gibidir. Sakın onu her sözüne bağlanıp kalacak kadar uslu bir kız gibi ehlileştireceğinizi sanmayın. Aslan kızının ayaklarına kapanıp kendisine tapınacağını sanan bir erkek yanılıyor demektir. Eğer sizinle uzlaşıyorsa size saygı gösteriyorsa arkadaşınız olmayı istiyorsa ve kendisine duygusal yönden sahip olmanıza izin veriyorsa kendinizi şanslı saymalısınız. Bir dişi Aslan çok fazla kadındır. O lüks bir varlıktır ucuzluk reyonlarında bulunmaz.

Aslan kadınına dikkat
Şunu akılda tutmakta yarar var ki bir Aslan burcu kadını fırtınalar yaratabilir ve bir kadar tatlı ve zararsız görünebilir. Onun fısıltı gibi bir sesi tatlı nazik tavırları vardır. Bir Aslan kızı serin durgun bir göl kadar rahat ve sakin görünebilir. Aman dikkat! Bu onun iyi bir etki yaratmak için oynadığı bir roldür. Aşk öykünüzün yıldızı olmaktan çıkartarak oan bir yedek oyunculuk veya ikinci dereceden bir rol verin çok geçmeden onun hiç de utangaç ve uysal biri olmadığını anlayacaksınız. Bu kıza kur yaparken atacağınız ilk adım ona hediyeler vermektir. Bunlar pahalı olduğu ve kusursuz bir zevkle seçildiği ve siz de bunları uygun giysiler içinde kendisine verdiğiniz sürece ne oldukları fazla önemli değildir. Sonra ona değişik şekillerde kompliman yapmalısınız. Lütfen yaratıcı ve orijinal olmaya dikkat edin. Aslan burcu bir kadın güçlü bir erkek olmazsanız sizi sevemez.
Aynı şekilde tenezzül ediyormuş lütfediyormuş gibi davranışlarla kendisine hakaret etmenize izin vermeyecektir. Kendi inanışına göre o kesinlikle zayıf cins değildir. Ve işte size Aslan kızıyla güzel bir ilişki kurmanın anahtarı: Sizi baskı altına almasına izin vermeyin- siz de ondan üstün olmaya çalışmayın.
Onun giyinme odasının kapısına kocaman parlak bir yıldız yapıştırın ve kendi egonuzu da pohpohlayın. Siz yaman adamsınız biliyorsunuz.Böyle mağrur bir dişi Aslanın sevgisini kazanacak kadar yaman.

Aslan burcu günlük falı güneş gazetesi yorumu

19.06.2010 - Girişimciliğiniz ve aktif yanınızla çevrenize örnek oluyorsunuz.Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin. Partnerinizin sizden yapıcı bir davranış şekli bekliyor. Sindirim sistemi bozuklukları gündeme gelecek
Aslan burcu günlük falı takvim gazetesi yorumu

19.06.2010 - Finansal açıdan kârlı bir gündesiniz. Her zaman olduğu gibi yarın endişelerinizi yok ediyorsunuz. Çevrenizde bu durumunuzdan yararlanmak isteyenler olacak.

Aslan burcunun aşk hayatıAslan komplimanları ve takdir edilmeyi sever. Bir Aslan'ı kazanmak için en uygun yöntem O'nun üstün yanlarını yine O'na anlatmaktır. Yüzeyde görünen bu gururlu kişiliğin altında oldukça hassas ve kolayca etkilenebilir bir yapı vardır. Dolayısıyla Aslan'ın egosunu beslemek beğeniyi takdirleri duyguları açıkça dışa vurmak birlikteliğin başlangıcının kolaylaşmasına yardım eder.

İlk buluşmada Aslan'ın güvenini ve beğenisi kazanmak için mutlaka her şeyin en iyisi ve güzeli olmasına dikkat etmek gereklidir. En iyiye layık olduğunu düşünen Aslan sıradan hiç bir şeyle mutlu olamaz. Entellektüel konularda tartışmalara girebilen zeki yaratıcı insanlar Aslan'ı etkiler. Ama Aslan'ın fikirlerini paylaşmaktan hoşlandığını ancak kolayca kendi fikirlerinden vazgeçmeyeceğini de hep hatırlamak gerekir. Aslan liderlik rolünü üstlenmeyi sever.

Yoğun ve heyecanlı bir ilişki için ideal bir eştir. Sadakate önem verdiği için kıskanç ve tamamıyla sahip olmak isteyen bir tavrı da vardır. Gerçek bir Aslan ilişkide sadık kalır ama her zaman yeni maceralar arayışı için özgürlüğe de ihtiyacı vardır. Aslan bonkörlüğü yaratıcılığı ve sosyalliği ile karşı cinse çok çekici gelir. Fakat O'nun ormanlar kralı olduğunu ve hakimiyet kurmak isteyeceğini asla unutmamak gereklidir.

Gereken şartlar sağlandığında partneri için her şeyi yapabilen sevgisini göstermekten çekinmeyen sadık bir eşle bir ömür boyu mutlu bir yaşam sürmek çok keyiflidir.

Aslan burcu ve cinsellikKendi değerinden ve kendi güzelliğinden o denli emin kimselerdir ki alelade bir kişi olmakla yetinemezler.
Bu yüzden de gerçekten üstün bir görünüşü olmayanlara başlarını çevirip bakmazlar bile.
Ama canları istediği zaman sevmesini bilirler.

Erkek
Karşısındakini memnun etmek için elinden geleni yapar. Çok ateşli ve cinsel bakımdan çok güçlüdür.


Kadın
Ateşlidir yorulmak bilmez ama devamlı olarak uyarılmak ihtiyacındadır.


gece gözlüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 09-08-2010, 05:11   #2 (permalink)
 
gece gözlüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart

Aslan burcu ve sağlık
Aslan burcu yürek omurga ve sırtı yönetir. Aslan burcunda doğan kişiler dolu dolu yaşamayı sevdiklerinden orta yaşlarda dingin bir yaşama dönmezlerse kalp yetmezliği çekebilirler. Aslan burcu yükselen kişilerin fiziksel yapıları: Bu kişilerin boyları genellikle uzun kemikleri kalındır. Omuzlar geniş ve kasları gelişmiştir. Açık renkli saçlı pembe beyaz tenli büyükçe ve yuvarlak başlıdırlar. Gözleri iyi görür. Aslan burcu insanları hastalığa karşı dayanıklıdırlar.

Hastalanacaklarını anladıklarında hemen heyecanlanırlar fakat çabuk iyileşerek hemen unuturlar. Açık hava çalışmaları ve sporla ilgilendikleri için fiziksel yapıları sağlam olur. Aslan'lar çok çalıştıklarında kendilerine pek özen göstermezler. Aşırı çalışma nedeniyle sinir sistemleri bozulabilir.


Gösteriş hevesinden ya da gözü pek davranışlardan ötürü kazaya uğrayabilirler. Aslan burcu omurga sırt ve yüreği yönetir. Aslan'lar iyi yiyecekleri ok sevdikleri için aşırılığa kaçabilir ve bununla ilgili hastalıklardan özellikle orta yaşlarda zarar görebilirler. Hemen kalkıp işlerinin başına geçmek istedikleri için kötü bir hasta olur kendilerine bakanları eleştirirler.


Evde olsun hastanede olsun durumu acıklı bir havaya sokarak bütün ilgiyi üzerlerine çekmek isterler. Hastalığın uzamasını sevmezler. Yaradılıştan sağlam yapılı olduklarından çabuk iyileşirler.
Aslan burcu ünlüleriZuhal Olcay Ben Deniz Uğur Mumcu Napoleon Bonaparte Fidel Castro Alfred Hitchcock Robert De Niro Bill Clinton Benito Mussolini Coco Chanel Mata Hari Jaqueline Onassis Mae West Henry Ford Mick Jagger Carl Gustav Jung Guy de Maupassant Madonna Gönül Yazar Ahu Tuğba.

Aslan burcu ve tatilGünlük yaşantısında bile lükse meraklı olan Aslan burcu tatil söz konusu olduğu zaman en değişik en harika tatil için tüm parasını birden harcayabilir. Hatta bu parayı bir araya getirebilmek için uzun bir süre beklemeyi bile göze alır. Rahat edemeyeceği zor şartları olan bir tatilin anlamsız ve sıkıcı olduğuna inanır.

Aslan toplum insanıdır kalabalıktan hoşlanır. Issız bir tatil yöresi ona göre değildir. Zengin kültürleri olan kalabalık şehirler onu çeker. Özellikle eski sarayları kaleleri olan yerlerde asaletin izlerini bularak çok mutlu olur. Aslan insanı nereye giderse gitsin parasının yettiği en lüks otelde en iyi servisi almak ister.


Gece hayatını sevdiğinden onu dansetmeye caz konserine ya da tiyatroya götürebilirsiniz. Kendisini gösterebileceği ve herkesi görebileceği barlara kafelere bayılacaktır. Aslan insanı nasıl yaşanması gerektiğini iyi bilir.
Aslan burcu ve iş hayatı

Bir aslanla iş ortaklığı kurmaya kalkıştığınızda daha başlangıçta ilk anlamanız gereken şey ortağınızın hiçbir zaman ikinci planda kalmaya yanaşmayacağıdır. Sizinle birlikte var gücüyle çalışarak ortaklığınıza elinden gelen katkıda bulunur fakat tarafınızdan gösterilecek ilk üstünlük işareti üzerine bir gövde gösterisine girişecektir. İyi bir ortaktır ama işi üstlenecek birisi varsa bu o dur. Geniş yürekli iradeli ve güvenilir bir kişidir.

Çalışmak için olağanüstü bir enerjiye sahiptir. Bir proje ile gerçekten ilgilenmişse kendisini yıpratacak ölçüde bu işe verir . fakat bir aslan I idare etmeyi öğrenirseniz size çıkarınız için yatırdığınızdan fazlasını sağlayabilir. Bir Aslan ile yapılacak ortaklıktaki başarının ilk koşulu gerekli kontrolleri kendisine vermektedir . buna pişman olmazsınız . siz işin kendinizle ilgili bölümü ile uğraşırken onu kendi payına düşeni gerektiği gibi ve dürüstçe yaptığına güvenebilirsiniz. Yalnız onun kendi bölümünde kalmasına ve özen göstermelisiniz. Yoksa o Aslanca bir davranışla sizin bölümünüze de sıçrayıp oranın da patronluğuna başlayabilir . aslanlar güvenilir ve soylu davranışları olan kişilerdir. Ortağınız insanlarla çok iyi ilişki kurabildiği için en akla yakın şey Onu bu alanda kullanmaktır. Herkes ona saygı duyar. Kişiliğinin keskin çizgileri olan geçinilmesi zor bir kişidir .


Sevimliliğini kullanmaya başladığında insan ilişkileri alanında çok beğenilen ve aranılan bir tip olur. Bunun yanında size karşı da aşağılayıcı bir ben sana söylemiştim havasına girebilir. Kendisi her şeyi en iyi bilen kişidir ve herkesin de bunu görmesini bekler. Sizin görmezlikten geldiğiniz şeyleri abartıp beğenilmek ve güzel sözler söylemek yeterlidir. Aslan ortağınız gösterişçidir. Bir seyirci kitlesi tarafından beğenilmek kadar bayıldığı bir şey yoktur. Bir Aslanı tavlamak için çabalarını beğendiğinizi söylemek ve güzel sözler söylemek yeterlidir. Pohpohlanmakla hemen gevşer fakat isteklerine ve içten duygularına karşı ikiyüzlü davranmanız yanlış olur. Aslan ortağınız ayrıntılı ve tekdüze işlere yatkın değildir. Doğuştan önder yaradılışlı olduğundan olayları kendisinin yönettiğini sanır. Geniş bir ufuk ile yaratıcılık isteyen işlerde mutlu ve verimlidir. Kesinlikle düşünce insanıdır. Dramatik yanı oldukça gelişmiş olup kontrol edilmezse utanç verici bir gösteriş budalası olur. Müşteriler ile olan ilişkilerde Aslan ortağınız hemen onların güvenini kazanır. Tavırları güçlü ve patronca ise de içtenliği kuşku götürmez.


Gönlünü bir işe vermeden o iş için hiçbir girişimde bulunmaz; çünkü yaptığına kendisinin inanması en önemli noktadır. Kimi zaman yaptığı işler o denli özdeşleşir ki o işi eleştirmek onu eleştirmek gibi olur. O denli kendine güvenir ki hakkında bir yakınma duyduğunda bunu diğer kişinin bir yanlış anlayışı olarak değerlendirir ve hiç önemsemez. Ortağınız çok patronca ve baskılı olmaya başlarsa sizde ona düşündüklerinizi olduğu gibi iletmelisiniz.


Aslan'a ders vermeye kalkışmayın tersine onu yönetmelisiniz. Anlayışlı cana yakın bir ortak birkaç doğru sözcükle onun kalbini yeniden kazanabilirsiniz. Yoksa Aslan ile tek başına kanının son damlasına kadar bir savaşı göze almalıdır. Bunun yanı sıra gelişmemiş bir aslan çok ağzı kalabalık anlayışsız hesapsız dogmatik bir iş ortağının çekemeyeceği kadar huysuz olur.

Aslan burcu ve diyet


Aslanlar yağ şeker ve unlu gıdalardan özellikle uzak yaşamalıdırlar. Kalbi yöneten Güneş her türlü yağlanmadan çok çabuk etkilenir. Bitkisel çaylara önem vermeleri gerekiyor. Ebegümeci tercih edilen besin olmalıdır. 3 günde 2 kilo verebileceğiniz bir diyet içinde aslanlar günde 2 litre su içmeleri gerekiyor.
1. gün

Kahvaltı:
1 tane yumurta 1 dilim kepekli ekmek 1 domates.
Öğle Yemeği:
Izgara biftek1 tane yeşil biber bol salataarada 2 porsiyon meyve.
Akşam Yemeği:
Izgara tavuk fırında pişmiş mantarbol salataarada 1 şeftali.

2. gün

Kahvaltı:
1 kibrit kutusu büyüklüğünde dil peyniri 1 bardak portakal suyu 2 dilim diyet ekmek şekersiz çay ve kahve.
Öğle Yemeği:
8 Tane köftelimonlu mevsim salatasıarada 1 bardak süt 4 tane diyet bisküvi.
Akşam Yemeği:
Izgara balıkbol salata arada 1 porsiyon meyve.

3. gün

Kahvaltı:
1 Kase süte 3 kaşık yulaf ezmesi 1 bardak portakal suyu istenirse şekersiz çay ve kahve arada 1 meyve.
Öğle Yemeği:
2 Haşlanmış patates ( soslu olabilir) bol salata ve arada 1 bardak havuç suyu. 2 galeta.
Akşam Yemeği:
Zeytinyağlı enginar yağsız ızgara balık bol salata arada bir meyve.bol yeşil çay.


gece gözlüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 09-08-2010, 05:11   #3 (permalink)
 
gece gözlüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart

Aslan burcu ve çiçek

Yükseği seven aslan çiçeklerde de gösterişli olanlarını sever. orkide bu yüzden favorileri arasındadır. büyüleyici ve alışılmadık renkler onu fazlasıyla etkiler. egzotik güzelliği ile bitkiler ailesinin en büyük üyelerinden olup 25.000 den fazla vahşi büyüyen çeşidi vardır.
Çiçeği

"Orkide"


gece gözlüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 09-08-2010, 05:12   #4 (permalink)
 
gece gözlüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart

Yükseleniniz Aslan burcu ise

Siz kendine güvenen birisiniz. Başka insanların da sizi beğendiğini düşünürsünüz. Hatta bu konuda iddialı bile olabilirsiniz! İnsanlar sizi süzüyorsa "Ne kadar güzelim" diye düşünebilirsiniz. Aslında daima ilgi merkezi olmak istersiniz. Beğenilmekilgi görmek ve takdir edilmek sizin ruhsal ihtiyacınızdır.

Bunun tersi durumda neşeniz kaçar ve küsersiniz. Ya meydandan kaçmak ya da ilgi çekmenin yollarını bulmak gerekir. Güçlü artistik kabiliyetiniz size her zaman yardım edecektir. Gayet inandırıcı olmayı başarıyorsunuz. Rakip tanımadan istediğiniz kılığa girebilirsiniz. Bunun amacı da krallığınızı kimseye kaptırmamaktır. Zirvede kalmak ve istediği amaçlara ulaşmak sizin için çok önemlidir. Yaratıcı yönlerinizsanatsal alanlarınız ve kapasiteniz vardır. İlgi duyduğunuz bir dalda son derece başarılı olabilirsiniz. Başkalarını taklit etmekten fazla kendine özgü bir anlayış göze çarpar. Gösterişligörkemlicanlı renklere sahip şeyler sizi çeker. İşleri planlamada başka insanları kullanmakta ve çalıştırmakta üzerinize yoktur. Yumuşak ve sevecen görünmenizle bunu kolaylaştırırsınız. Sert etkiler olmayan bir Yükselen Aslan'a kimsenin hayır demeye gücü yetmez.


Planladığınız işi yarıda bırakmaz ve sonuna kadar götürürsünüz. Ayrıca sert koşullarda çalışabilir atak ve girişken olabilirsiniz. Bu ateşli halinizle bazen ortamı da bozarsınız ama sonunda insanları ikna edersiniz. Yine de diğer insanların bu çılgın tempoya uyması zor olabilir. Siz aynı zamanda mertaçık sözlü ve kendine aşırı güvenen bir insan sayılırsınız. Kendinize güveniniz başka insanların da size güvenmesini sağlar. İnsanları yarı yolda bırakmazsınız ve bu da sizin kazanmanızın nedenidir. Size yapılan iyilikleri de unutmayan bir karakteriniz vardır. Genel olarak gururlu ve kibirli olduğunuzdan yaptıklarınızın beğenilmemesinden hoşlanmazsınız. Küçük görülmeye ve tenkit edilmeye tahammülünüz yoktur.


Öfkeniz çok korkunçtur ama sizi uysallıkla sakinleştirebilirler ancak. Hayat enerjiniz ve yaşama sevinciniz yüksektir. Hayatı dolu dolu yaşamak istersiniz. Eğlence düşkünlüğü kumar ve talih oyunlarına meyil göze çarpar. Spekülasyondan fazla kaçamazsınız. Zodyak'ın en cömert insanları sizin aranızdan çıkar. Kusur sayılır mı bilinmez ama sizin tek sevgili ile yetinmeniz biraz zordur ! Ayrıca doğayıgüzel olan şeyleri konfor ve lüksü de çok seversiniz.


Yükselen Aslan burcu size vasat bir boygeniş bir göğüstemiz bir görünüm verir. Gençlikte yay gibi hareketli bir beden bulunur. Yıllar geçtikçe daha ağır davranmaya başlarsınız. Saçlarınız açık renklidir ve seyrektir. Gözler mavi veya uçuk gri olabilir. Yüzünüz toparlak eller ve ayaklar bedene oranla küçüktür.


gece gözlüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 09-08-2010, 05:12   #5 (permalink)
 
gece gözlüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart

Aslan Burcu Künyesi

En önemli özellikleri : Sadakat cesaret ve hoşgörü
En zayıf noktaları : Egoizm gurur hakimiyet hırsı
Toplumda tercih ettiği rol : Kral
Yeteneksiz olduğu konu : Casusluk
Tarihi örnekler : Napolyon
Tercih ettiği araç : Fayton
Sevdiği yemek : Havyar
Sevdiği içki : Şampanya
Sevdiği renk : Sarı
Sevdiği spor : Güç gerektiren sporlar
Tercih ettiği giysi : Frak
Başucu kitabı : Muhteşem Gatsby
Sevdiği film : 10 Emir
Vazgeçemediği mobilya : Taht
Metali : Altın
Uğurlu taşı : Elmas
Tehlike altındaki organı : Kalp
Tercih ettiği besteci : Handel
En severek konakladığı yer : Salon


gece gözlüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 09-08-2010, 05:12   #6 (permalink)
 
gece gözlüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart

Aslan Kadını - Koç Erkeği
Başlangıçta ateş vardır. Koç erkeğinin dizginlenemeyen ihtirası Aslan kadınına çarpıp sert ve açık stiliyle onu keşfettiğinde kadın bu erkek tarafından sürüklenîr ve onu duygusal olarak takip etmek için naz yapmaz. Ama her aşk sarhoşluğunu bir ayılma takip eder ve hemen başarılan şeyin gerçekte ne olduğunu gösterir. Birbirine bu kadar uyan iki kişilik için hemen şu soru sorulabilir: Son sözü kim söyleyecek? Eğer birbirlerini gerçekten seviyorlarsa bu sorun dinamik bir değişim oyunuyla çözülecektir. En büyük sorun Koç erkeğinin sebatsızlığı olabilir. Aslan kadını onu durgunlaştırmayı başarırsa bu çok mutlu bir ilişki olabilir.

Eğer Koç erkeği Aslan kadınına gerçekten çok şey ifade ediyorsa ondan her şeyi bekleyebilir. Kadın ona hoş bir yuva sunacak güzellik ve lüks dolu bir atmosfer yaratacaktır. Yine de eşine hükmetmeyi deneyecektir aşkta da sekste de.

Aslan Kadını - Boğa Erkeği
Aslan kadınının coşkusu Boğa erkeğinin sakin ve bilinçli stili ile ilginç bir kontrast yaratır. O alışkanlıkların adamıdır denenmiş şeylere güvenir ve değişimlere karşı şüphecidir. Aslan kadınına soğukkanlılık ve güven sunar kadınsa onun mizah anlayışını sever ve onu ilginç bir tartışma arkadaşı olarak görür. Kadının marjinal mobilyalar ve sanat tercihlerini paylaşırken aynı zaman da mutfakta kumandayı eline alan erkeklerdendir. Aslan kadınına işindeki başarısı için takdir ve övgülerini ifade eder. Ortak ticari teşebbüsler bu konumda başarıyla taçlandırılmışlardır. Ancak canlılık ve dizginlenemeyen yaşam sevincine ne oldu? Taraflar ne istediklerini biliyorlarsa bu mutlu bir ilişki olabilir.

Aslan Kadını - İkizler Erkeği
Aslan kadınının İkizler erkeğinde sevdiği özellikler; canlılığı şefkati uyanıklığı hoşgörüsü ve pervasızlığıdır. O Aslan kadınına samimiyetle hayran olacak ve onu takdir edecektir. Acaba Aslan kadını onun kendisine yakıştırdığı anne rolünü oynamak ister mi? İkizler erkeği kendisine dur diyecek abartılı davranışlardan koruyacak ve onu devamlı dizginleyecek birine ihtiyaç duyar. Ama hiçbir zaman; kendisine talimat verilmesine ya da hükmedilmesine tahammül edemez. Burada gururlu ve baskın Aslan kadını için çok fazla tehlikeli madde var.

Her şeye rağmen o hayatınızın erkeği olmak zorundaysa beraber çok eğleneceksiniz çünkü atılganlık ve eğlenceye düşkünlükte İkizler erkeği Aslan kadınından aşağı kalmaz.

Aslan Kadını - Yengeç Erkeği
Yengeç erkeğinin kendinden emin davranışları ve araştırıcı tarzının arkasında hassas ve güvensiz bir ruh yatar. Aslan kadınının güvenini kazanıp onu açması uzun sürecektir. Aslan kadını onun kalbini fethetmeyi başarırsa Yengeç erkeği ona karşı içten ve sadık davranacaktır. Yengeç erkeği kendisine yanaşıp tüm ruhsal sıkıntılarını giderecek bir eş arar. Aslan kadını onu kendini bulması için yönlendirebilir. Erkek daima ona minnettar kalacak ve onun iyi olması için düşünülebilecek her şeyi yapacaktır. Çılgınlık Yengeç erkeğine göre değildir ve kadınının çılgın eğlencelere düşkünlüğünü nadiren paylaşır. Genel pasifliği bazı çatışmalara yol açabilir. Aslan kadını bazı ayrıca haklara karşı açıktır. Yengeç erkeği kadınının canlılığından biraz olsun etkilenirse bu çok mutlu bir ilişki olabilir.

Aslan Kadını - Aslan Erkeği
Bir doğa kanunu olarak aynı renkteki iki ışık ışını üst üste geldiğinde mutlaka şiddetle parlamaya devam etmeleri gerekmez tersine bu birbirlerini zayıflatmaları ve hatta tümüyle söndürmelerine yoI açabilir. Bu kadar birbirine benzeyen iki karakter beraberken sahip olduklarını korumak için acaba nasıl davranırlar? Bu sonsuz ve tutkulu bir savaşa yol açabilir. Aşkın kendilerine göre olmadığını anlayana kadar birçok yara alabilirler.

Erkeğin cazibesi kadını büyüleyecek açıklığı cesaret ve iyimserliği onu gerçekten etkileyecektir. Ama bunun olmasına izin vermemelidir bu onun için tehlikeli bir meydan okuma olur. Arkadaş olarak her konuda iyi anlaşacaklardır. Sahip oldukları ortak noktalar zengin ve verimli bir ilişkiye yol açabilir.

Aslan Kadını - Başak Erkeği
Öncelikle Başak erkeğinin aşırı titizliği Aslan kadınının sinirine dokunacaktır. O her şeyde çok dar görüşlü ve şekilci olabilir rahatını her şeyden çok sever hiçbir şey onu acele ettiremez. Sizin aşırılıklarınız ve onun materyalist soğukkanlılığı açık bir tezat yaratır. Aslan kadını için bu adamı coşkulu hayat sevgisiyle beraberinde sürüklemek ve kalbinde yanan ateşi ona sıçratmak hiç kolay olmayacaktır.

Ama bunu başarırsa ve bu erkeğe karar verirse kendisi için sadık sevgi dolu itinalı bir eş beklememelidir. Elbette ki ikisinin de aynı zevk ve dünyaya bakış açısına sahip olması tercih edilir bir şeydir. Çünkü Başak erkeği düşünce ve fikirlerine sıkı sıkıya bağlıdır ve Aslan kadını delilleriyle ona karşı geldiğinde sadece inatçılık yapar. Günlük hayatın en önemli konularında karşılıklı bir kabullenme oluşursa bu ilişki çok mutlu olabilir.

Aslan kadını onun gururunu okşayacak ve en iyiyi yapması için gerekli etkileri yaratacak doğru kadın olabilir. Para meselelerinde kendini becerikli görür. Onun yanında neredeyse sorun yaşamayacaksınız çılgınlığınıza çok az anlayış gösterecektir.

Aslan Kadını - Terazi Erkeği
Terazi erkeği Aslan kadınını eğlendirmeyi bilir. Aslan kadını onun uyanıklığına ve hızlı algılama yeteneğine hayran kalır. Ataklık ve yaşam sevgisini paylaşır. İtinalı olmasını takdir eder ve onun kendisi için duyduğu gözlenemeyen hayranlıktan yararlanır. İnce ruhluluğu hatta dert ortaklığı başkalarına verdiği sözler sizin iyilik ve hoşgörünüze denk düşer. Aslan kadını onda akıllı ve açık sözlü bir sohbet arkadaşı bulur ve onunla hiçbir zaman sert bir yüzleşmeye yol açmayacak canlı tartışmalar yürütebilir. O daima rıza göstermenin ve uyuşmanın yanındadır ve bu nedenle Aslan kadını onun ne düşündüğünü asla tam olarak bilemez. Hiçbir zaman tam olarak anlaşılmasına izin vermez. Terazi erkeği onun için daima biraz hesaplanamaz kalacaktır ve belki de bu adamda hayran olduğu şey budur. Ondan asla tümüyle emin olamayacaktır. Bu ilişkinin hiçbir zaman sıkıcı olmayacağının garantisidir.

Aslan Kadını - Akrep Erkeği
Akrep erkeğinin sihirli çekim gücü Aslan kadınının yanında azalmaz aksine kıvılcımlar saçarak Aslan kadınını kolayca tutuşturabilir. Aslan kadınındaki duygusallık ve ateşli mizaç böyle tutku dolu bir adama rastlarsa karşı koyamayarak ona sürüklenecektir. Onu hazzın sınırlarına taşıyarak orada tutacaktır.

Yine de bu ilişkinin büyük bir tahrip gücü vardır ve eğer Aslan kadını daima meydan okumak isteyen kadınlardansa aradığı yeri bulmuş demektir. Aslan kadını onu baskı altına almaya ya da hükmetmeye kalkışmamalıdır çünkü çok sert tepki gösterebilir. Unutulmamalıdır ki Akrepler zehirlidir ve zehirlerini kullanmakta tereddüt etmezler. Akrep erkeği özgür bir ortama ihtiyaç duyar. Aslan kadını bunu sağlayabilirse mutlu bir ilişki için şans var demektir.

Aslan Kadını - Yay Erkeği
Yay erkeği gerçekten engel tanımaz. Daima macera ve meydan okuma arayışındadır. Gittiği her yerde gözü pek girişimlerde bulunabilir. Cesaret ve atılganlığı Aslan kadınının hoşuna gider. Bunun yanı sıra sorumsuzluk ve duyarsızlığın da söz konusu olduğunu görecektir.

İkisi de aynı mizaca sahiptir çoğu konuda aynı düşünceyi paylaşır ve çok iyi anlaşırlar. İkisi de çok heyecanlı olduğundan bazen tabakları kırabilirler. Kinci değillerdir. Yay erkeği açık fikirli yaşamdan zevk alan Aslan kadınının beraber çok iyi eğlenebileceği bir tiptir. Ancak dışa dönüklüğü arkasında güvensizlik ve kendinden emin olmama duygusunu gizleyen bir aldatmaca olabilir.

Çok yüce gönüllüdür ve Aslan kadınının çılgınlığa olan eğilimini paylaşır. Ama dikkat! Ciddi finansal zorluklara düşebilir. Aslan kadına bu konuda sınırlara dikkat etmelidir. Çocukları olduğunda sorumluluk sahibi ve ayakları yere basan birine dönüşür.

Aslan Kadını - Oğlak Erkeği
Oğlak erkeği kendini isteyerek yalnız biri olarak gösterir ve Aslan kadınının isteğine tanıdık bir üslupla şöyle cevap verecektir: "Ben kendime yeterim." Kadın ona inanmamalıdır. Gerçekte sevgiye ihtiyaç duyan biridir ve kendini koruma duvarlarının arkasına saklayarak hassas ruhunu yaralanmaktan korur. Aslan kadınının ona güvenmeden önce duyarlılığa ve sabra çok ihtiyacı olacaktır. Emeğine değip değmediğini sorgulayabilir çünkü Oğlak erkeği romantizmden uzak soğlık ve materyalist biridir iltifattan anlamaz. Ayrıca çok sosyal bir insan değildir. Daha çok kendi dört duvarı arasında bir kayıkta ya da ıssız bir adada olmayı tercih eder. Her şeye rağmen onu sevmek zorundaysanız duygularını göstermesini ve duygusallığın güçsüzlüğün bir işareti olmadığını anlamasını sağlamalısınız.

Aslan Kadını - Kova Erkeği
Kova erkeği Aslan kadınına olan aşkını keşfedince tüm gücüyle kendisinin olması için çabalar. Binlerce defa mükemmel bir kadın olduğunu söyleyerek aşkını ilan eder. Kovanın sevgi konusundaki ısrarı ve sabrı Aslan kadınını etkiler. Erkeğinin ona duyduğu hayranlık kadının elini kolunu bağlamaz. Ama Kova erkeği için doğru kadın olduğu gerçektir. Çünkü öyle ya da böyle kendine küçük destekler verecek birine ihtiyacı vardır. Bu sayede yeteneğini görür ve bunlardan yararlanmayı öğrenir. Kova erkeği idealisttir belirgin bir duyarlılığı vardır bu nedenle birbirlerini tamamlayacaklardır. Aslan kadını onu ütopyalar âleminden alarak gerçekler dünyasına indirecek kişi olacaktır. Birbirlerinden her durumca çok şey öğrenebilirler.

Ortak ve farklı noktaları onları dengede tutar. Ama bunun ilişkileri için yeterli olup olmadığı tartışma götürebilir.

Aslan Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkileriAslan kadını ve Kova erkeği arasındaki cinsel ilişki çok heyecanlı ama kısa sürelidir. Çünkü Kova erkeği Aslan kadınına gerekli olan cinsel onayı veremez. Bu durum Aslan kadının üstünlük inancını sarsar.

Aslan Kadını - Balık Erkeği
Balık erkeği çelişki ve aykırılıkların adamıdır. Bir an saf bir hayalci olur bir başka an açık keskin ve tereddütsüz hareketleriyle çevresini şaşırtır. Hoşgörüsü Aslan kadınına kolaylık sağlar. Balık zor durumlarla diğer burçlara nazaran çok daha kolay başa çıkabilir ve kendisine yapılan haksızlıklara karşı kin beslemez.

Aslan kadını yine de kaçamaklara dikkat etmelidir. Balık erkeği bir kadın ve evlilik için karar verdiyse aile anlayışını geliştirecektir. Aslan kadının sosyalliğinden çok etkilenir. Hoş insanlarla severek partilere ya da sosyal faaliyetlere katılır. Ama sizinle romantik bir ortamda şömine başında yalnız bir akşam geçirmeyi de sever.


gece gözlüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 09-08-2010, 05:13   #7 (permalink)
 
gece gözlüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart

Aslan Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla İlişkileriAslan Erkeği - Koç Kadını
Aslan erkeği Koç kadınına beğendiğinde insiyatifi kadına bırakarak flörte başlarsa daha iyi olur. Bu kadının kolay bir av olduğunu düşünmesini engelleyecektir. Çünkü o kendine güveni olan bir kadındır. Hayattan ne beklediği hakkında açık hükümlere sahiptir ve buna ulaşmak için gerekli güç ve yeteneğe sahiptir. Aslan erkeğine daima meydan okur ama onu bir denemeye tabi tutmak en son düşüneceği yoldur. Nemli konularda onu düzene sokmak Koç kadını için sorun değildir. Bu ona daima emir verebileceği anlamına gelmez. Aslan erkeğini sunduklarınızın tadına vardırmadan önce baştan çıkarma yöntemlerinin tümüne ihtiyaç duyacaksınız. Koç kadını romantik ilişkileri sever.

Aslan erkeği ve Koç kadını birbirlerini iş konularında da belirgin şekilde tamamlarlar ve birlikte ilerleyebilirler. İşaretler bu ilişkinin çok mutlu olacağı yönündedir. Aslanın içtenliği kadının hoşuna gider neyle uğraştığını bilir ve tam anlamıyla ona güvenir. Aslan erkeği Koç kadınını hiçbir koşulda kıskandırmamalıdır bu öldürücü sonuçlara yol açabilir.
Aslan Erkeği - Boğa Kadını
Boğa kadını başlangıçta Aslan erkeğine biraz kapalı gelebilir ama duyguları ve Aslanın kendisine karşı olan zaafları nedeniyle kalbine giden yolu bulmayı kolayca başarır.

Aslanın anlayışsızlığı Boğa kadınını düşündürür ve anlama yeteneğinin az olduğu hissine kapılır. Boğa kadını çok kurnazdır ve güçlü sezgileri vardır. Çok şehvetli bir kadındır ve kendisini Aslanın ihtirası tarafından sürüklenmeye bırakır. Bu noktada çok iyi uyum sağlarlar. Boğa kadını onun kendisi için doğru kişi olduğundan eminse erkek ondan her türlü fedakârlığı bekleyebilir. Boğa kadını kısa yatak hikâyelerini ve yüzeysel maceraları sevmez. Ondan çok eminse dış görünüşünü ihmal edip kendini bırakması mümkün dür. Burada erkek güçlü bir ters etki yaratmalıdır.

Aslan erkeğinin tersine Boğa kadını yere çok sağlam basar. Çok gerçekçidir hatta erkeğin zevkine göre belki fazla soğuk ve nesneldir. Erkeğin parlayarak daima merkezde durmasını her zaman kabullenmeyebilir. Aslan erkeğinin başına buyrukluğu ve Boğa kadınının kendini arayışı bu ilişkiyi kolaylaştırmaz.

Aslan Erkeği - İkizler Kadını
İkizler kadını çok baştan çıkarıcıdır ve Aslan erkeğine göz ucuyla işaret ettiğinde erkek buna uzun süre dayanamaz. Hayatı seven ruhsal olarak zengin atılgan cazibeli ve şakacı olan İkizler kadını bir sohbet arkadaşı olarak erkeğin tüm zekâsını çalıştırır ve ona daima meydan okur. Aslan erkeği ona her zaman bir şeyler sunmalı ve çılgınlıklarıyla başa çıkmaya hazır olmalıdır. Bu kadar çok yönlü aşırılıklarla hayat çok heyecanlı olabilir.

Emirlere ve haddini bildirmelere gücenir ve Aslanın hükmetme hırsı patlama noktasına geldiğinde onu bundan vazgeçirebilir. İkizler kadını biraz daldan dala konan yüzeysel biri olabilir ama erkeğin aşk yeterince büyükse bu sorun olmayacaktır.

Aslan erkeği ve İkizler kadını çok göze çarpan bir çifttir. Merkezde dururlar ve bu işe yarar. Eğer ilişki uzun sürecekse Aslan erkeği İkizler kadınının özgürlükleri konusunda duyarlı olmak zorundadır kadın kendini kilit altında hissederse somurtkan ve çekilmez olabilir.

Aslan Erkeği - Yengeç Kadını
Burada iki ayrı dünya bir araya gelir: Aslan erkeğinin dışa dönüklüğü ve Yengeç kadınının içe dönüklüğü. Bir tarafta basit pratik bir dünya görüşü diğer tarafta belirgin bir mististisizm. Aslan erkeği bu kadını asla anlayamayacaktır. Belki bu çekingen ve muamma kızın rüyalarına girecek resmini romantik kalbinin herhangi bir yerinde taşıyor olabilir. Beraberce mutlu olabilirler mi? Onun melankoli ve derin düşünme eğilimi Aslan erkeğinin bitmez tükenmez yaşam sevinciyle uyum sağlayabilir mi? Erkek güvenini ve sevgisini kazanmak zorundaysa onun için mükemmel bir âşık olacak birlikte eşsiz duygular yaşayacaklardır. Eğer Yengeç kadını bir erkekte karar kırıldıysa ona sadık kalacak ve Aslan erkeğinin hatalarına inanılmaz bir sabırla katlanacaktır.

Aslan Erkeği - Aslan Kadını
Karşıtlıkların birbirlerini çekmesi çoğu ortaklıkta engelleyici olabilir. Bu durum ortak gurur ve hükmetme hırsı ile birleşince büyük problemler yaratabilir. Aslan kadını bir mücevherdir. daima en iyi yere hakkıyla sahip olur her zaman kusursuz bir ilgi ister ve erkeğin başka birine bakmasına tahammül edemez. Doğallığı ve hırçın tutkusu. kadını düşünülemeyecek durumlara sokarken erkek için daima hesaplanamayan biri olarak kalır .Aşkta hesapsızdır kendini kaybedecek derecede aşık olur ancak daha sonra canlı bir havayla eşine çok sıkıldığını söyler. Genellikle onun için gerçekten sevebilme konusunda yetenekli olmadığı düşünülür. Aslan erkeği olarak siz bu kadını tutmayı başarabilirsiniz. Sizi muhteşem bir ödül bekliyor.

Aslan Erkeği - Başak Kadını
Başak kadınının çekingenliği Aslan erkeğini şaşırtabilir. Çekingenliğinin nedeni emin olamamaktan çok yabancılara güvenememektir. Aslan erkeği onu gafil avlamaya kalkmamalıdır. Başak kadını stil ve dış görünüşüne çok önem verir Erkekgörgü kurallarına uymalı ve bakımlı olmalıdır ki onun yanında şansı olsun.

Başak kadını hükmedicidir ve kendisine saygılı davranılmasına dikkat eder. Aslan erkeği onu hiçbir zaman utandırıcı durumlara düşürmemelidir bunu affetmez. Başak kadını erkeğin kendini bulma sürecini daima destekler.

Evlilik Başak burcunda doğanlar için çok önemli bir konudur ve eşini mutlu etmek için her şeyi yapar. Eğer o da biraz çaba gösterirse beraberlikleri çok uyumlu bir ilişkiye dönüşebilir.

Aslan Erkeği - Terazi Kadını
Aslan Erkeği ve Terazi kadınının birçok noktaları vardır; aynı ideallerbitmez tükenmez iyimserIik ve aynı doğal cazibe. Terazi kadını edebiyata meraklıdır erkeğin sanat ve müziğe

olan sevgisini paylaşır. ZevkIi bir insandır. Her şeye rağmen Aslan erkeği onun sıkı kurallarına katlanmalı ve dış görünüşüne dikkat etmelidir. Yağlı ya da sarkık bir vücutyatak odalarının ayrılmasına neden olabilir. Terazi kadını erkekte koruyuculuk arar. Abartısız ifadelerle onu herkesin üstünde tuttuğunu anlamasını sağlar. Bu erkeği şımartırken ilişkiyi renklendirir. Terazi kadını bağımsızlığı sever ve öyle ya da böyle daima boş alanlara ihtiyaç duyar. Çok romantiktir erkek ona kırmızı. Bir gül hediye ettiğinde onu binlerce kez öperek ödüllendirir. Aslan erkeği gibi oda sosyaldir ve arkadaşlar arasında hoş sohbetleri sever. Tartışmalarda konunun temeline severek iner ve duru mantığıyla herkesi şaşırtır. Birlikte değişim dolu bir hayat sürecek ve karşılıklı olarak sürekli daima iyiye motive olacaksınız.

Aslan Erkeği - Akrep Kadını
Akrep kadınını bir kelimeyle karakter ize etmeye kalksaydıkbu tutku olurdu. Tüm duygu dünyası ve hareketlerinin temelinde bu derin duygu vardır Erkekler üzerinde bu kadar büyüleyici etki bırakan da tutkusudur. Eşinin mülkiyetini elinde tutar ve her şeyi ondan bekler. İkisi de ani tepkiler verme riski taşıdıkları için uyumun kuvvetle patlama tehlikesi vardır.

Akrep kadını bir şeye ulaşmak istediğinde canlı enerjik ve azimli olur. Bu özellikler Aslanlar için çok yorucu ve yıpratıcı olabilir. Kısa süre sonra daha sakin ve huzur dolu bir hayatın özlemini çekme ihtimali ortaya çıkabilir. Akrep kadının daima özgür düşünceleri vardır ve güçlü kişiliğini göstermek

için tartışma ortamı ararmış gibi görünür. Seçtiği erkeği eşi olmaya layık gördüyse tüm aşkını ona verecek tüm gücüyle yanında yer alacaktır. Aslan erkeği bu kadını hiç aldatmamalıdır. Bunu ihanet olarak görürse erkek onun merhametsiz intikamına maruz kalır. Bu kadınla birlikte hayat ya cennettir ya da cehennemdir.

Aslan Erkeği - Yay Kadını
Yay kadını duyarsız yapıda biridir hayat ve sevgiyle başa çıkmak için karmaşıkgelenekselden uzak bir tarzı vardır. Aslan Erkeğinin öğütler vererek kendine meydan okumasını yay kadını dikkate almayacaktır. Onun eğlenceye düşkünlüğü ve gururuna karşı en büyük anlayışı Aslan erkeği gösterir. Ayrıca özgürlük ve bağımsızlık ihtiyacı kadını yaralayabilir. Bu durum kadını baskı altına almayı ya da hükmedenin kim olduğunu göstermeyi hiç bir zaman başaramayacaktır. Kadın kaçış yollarını daima açık tutar ve kendini baskı altında hissettiğinde bu yoldan hemen kaçar. Onun üzerinde istikrar sağlayıcı bir etki yaratabilir. Fırtınadan önceki sıkıntıdan sonra onun sabırsız ve ateşli yapısını biraz olsun sakinleştirebilirseniz açıklığı yaşam sevgisi ve coşkusuyla sizin için doğru bir seçim olacaktır.

Aslan Erkeği - Oğlak Kadını
Mülkiyet ve toplumsal kabullenme oğlak kadını için çok anlamlıdır. Bu nedenle erkeği mesleki kariyerinde desteklemek için tüm hırsını kullanır. Korunma ve emniyete olan ihtiyacınıerkek hükmedici bir tarzda giderir. Bu nedenle Oğlak kadını çoğu konuda kumandayı ona bırakır. Eğer ortada gerçek bir istek çatışması varsa Aslan erkeği için en iyisi alttan almaktır. Oğlak kadını kafasını taktığı konuda kesinlikle yumuşamaz. Eğer Aslan erkeği fikrini değiştirmezse inatla hareket eder. Oğlak kadını daima sevilip istendiğini duyumsamak ister ve Aslan erkeği hayranlığını belirtip iltifat edersetomurcuk gibi açar. Seçtiği erkek fedakarlığı ve sadakatinden emin olabilir.

Aslan Erkeği - Kova Kadını
Kova kadınının duygulu ince ruhlu ve maneviyata düşkün bir yapısı vardır. Arkadaşlık onun için yüksek bir değere sahiptir. Aşkta da aynı şeyleri talep eder. İnsanlar ve güdüleri konusunda sezgi sahibidir kişilerin gerçek amaçlarını anlaması çok kolaydır. Sezgileri ile hareket eden bir insandır. Hayatını düzenleme tarzı onun düzen ve disiplin anlayışına denk düşer. Aslan erkeği onun düşünce sıçramalarını takip etmekte zorlanır. Ancak duygu dünyasının erkeğe daima kapalı olduğu kabul edilmelidir. Şu alanda çok iyi anlaşacaklardır:

Kova kadını kendini topluma adamıştır

zayıf ve baskı görenlerin menfaati için büyük bir çabayla hareket eder.

Eğer güçlerinizi birleştirmeyi başarırsanız güzel günler önünüzde demektir.

Çok iyi arkadaş olabilirsiniz en iyisi aşkı boş verin.

Aslan Erkeği - Balık Kadını
Balık kadını kendi fantezi dünyasında yaşar ve daima yıldızlara ulaşmak ister tıpkı"Alice Harikalar Diyarında" olduğu gibi yaşamda ağır ağır ilerler. Birisi bu yüzden kendisine anlayış göstermezse nedenini anlayamaz. Yaşama şiirsel bir bakış açısıyla bakar yaşamın sevimsiz yönleriyle uğraşma çabasını tümüyle Aslan erkeğine bırakır. Bu çabayı zevkle devreder. Yine de aslan erkeği Balık kadınının saf olduğu ve çevresinde neler olup bittiğini fark etmediği gibi mantıksız bir yargıya varmamalıdır. Aslan erkeği kadını ciddi olarak düşünmüyorsa kadın kendini başka sulara bırakır. erkeğin açık anlayışı ve mantığı kadının sezgileri ve kehanet kabiliyeti ile birleşince iş yaşamındaki sorunlara başarılı şekilde el koyarlar. Kadının her zaman sevildiğini bilmeye ihtiyacı vardır. Bu alışılmamış ve şehvetli kadını tutkuyla sevmek Aslan erkeğine zor gelmez.


gece gözlüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 09-08-2010, 05:14   #8 (permalink)
 
gece gözlüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart

Aslan Burcu İle Arası İyi Olan Burçlar
Çok iyi : Yay ve Koç
İyi : Başak Terazi İkizler ve Yen e
Kötü : Akrep Kova Boğa
Ne iyi ne kötü : Balık ve Oğlak


gece gözlüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 09-08-2010, 05:14   #9 (permalink)
 
gece gözlüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart

Aslan Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler


Aslan insanı dinamik enerjik azimli ve amaçlarına ulaşma konusunda ısrarlıdır. Tıpkı patlayıcı maddelerin barutu gibi insanları harekete geçirebilme özelliğine sahiptir. İnandığı bir şeyi sonuna dek savunur bunun için çok fazla çaba ve enerji harcar. Onu amaçlarına ulaştıracak en etkili yolu bulacaktır. Canlılığı ve sorunların üzerine gitme becerisi beraberindekiler üzerinde motive edici ve sürükleyici bir etki bırakır. onunla başa çıkmak ya da çabalarına karşı gelmek kolay değildir. Merhamete ihtiyacı olmadığını söylemeye gerek yoktur. Aslan insanı kural olarak güçlü bir yapıdadır sağlıklı ve dayanıklıdır. Bu nedenle onun bitap düşebileceği ve sık sık takatinin son sınırlarına geleceği akla bile gelmez. Ama en güçlü organizma bile günün birinde yorulabilir ve aslanlar yaşamlarının ortasında kalp rahatsızlığı gibi ciddi bir sorunla karşılaşabilirler.

Hangi hastalık olursa olsun çabucak iyileşip kısa zamanda eski direncine kavuşur. Ancak psikosomatik hastalıklarda böyle olmaz. Ruhsal dengesi bozulduğunda ya da uzun süren depresyonlara girdiğinde bunlar sağlık durumu üzerinde öldürücü etkiler yaratır. burada onu ciddi bir tehlike beklemektedir. Yiyip içmeye karşı düşkünlüğü kötü sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Sporda gözü pekliği cüretkar hareketlere düşkünlüğü çok büyük yaralanmalara yol açabilir. Aslanlar ağrılara tahammül etmek zorunda kaldıklarında gerçekten acınacak bir tablo sergilerler.

Çıt kırıldım hoşgörüsüz ve karşısındakini ağlatan kişiler olabilirler. Hastayken bakımları için çok anlayışlı ve sabırlı olmak gerekir. Aslan insanları iş yaşamlarında genellikle çok başarılıdırlar; hem de yeteneklerini çok az kullanmalarına rağmen. Sistemli düşünebilme yetenekleri zayıftır. Yüzeysel düşünürler bir konuyu çözümleyebilmek için diğer insanların yardımına ihtiyaç duyarlar.

Kendilerine hizmet ettirmeyi sevdikleri için onlarla beraber çalışmak her zaman kolay değildir.

Onların gücü organize etmede yatar ve başarı elde etme konusunda büyük yetenekleri ve bol şansları vardır.


gece gözlüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 09-08-2010, 05:14   #10 (permalink)
 
gece gözlüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart

Aslan Burcu için Uygun Meslekler1-Yönetici özelliklerini kullanabileceği meslekler:

* Genel müdür müdür servis şefi
* Büyükelçi bir parti başkanı
* Üniversite profesörü başhekim

2-Edebiyat anlayışının rol oynadığı sanatsal meslek ve faaliyetler:

* Oyuncu rejisör sanatçı
* Bir sanat galerisinin sahibi sarraf ressam
* İç mimar lüks bir butiğin sahibi


gece gözlüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Aslan burcu hakkında herşey

Aslan burcu hakkında herşey konusu, Burçlar, Tarot ve Astroloji / Aslan Burcu forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: aslan burcu erkeği hoşlandığı kıza nasıl davranır, aslan burcu erkeği hakkında, hangi ünlü burcu aslan, yengeç erkeği kırıldıysa, aslan kadını hakkında herşey, aslan burcu erkeği hakkında herşey, aslan burcu kadını hakkında herşey, aslan burcu kadını,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
boyama hakkında herşey rüzgar Saç Boyaları 2 18-05-2011 10:58
Kırolar Hakkında Herşey =) elif Komik Yazılar 0 06-10-2009 05:04
Türkçe Hakkında Herşey elif Türkçe ve Edebiyat 0 25-06-2009 01:53
Epilepsi Hakkında Herşey elif Sağlığımız 0 21-06-2009 01:13
Osteoporoz hakkında herşey Bakimli Bayan Sağlığımız 0 21-03-2008 10:54

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 03:57 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats