bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > FORUM GENEL > Burçlar, Tarot ve Astroloji > Balık Burcu

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 22-09-2012, 02:58   #1 (permalink)
Я
 
Я - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri

Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri

Kadınlarla olan ilişkisinde nadir bulunan mutlu eden erkek tipidir. Fedakar halim-selim ve yumuşaktır. Sadakatsizliğe biraz meyili vardır. Ev hayatında tembelliğe biraz yatkındır. Ama her zaman uyumlu ve uysaldır. Başkalarını rahatsız edici durumlar onu hiç etkilemez. Hayalperesttir hayallerinin arkasından sürüklenebilir. Sürtüşmelerden rekabetten ve yarışmalardan hoşlanmaz.

Bir sanatçının ve şairin duyarlılığını taşır. Bu burcun erkeğinin en kötü tarafı ihmalkarlığı ve zaman zaman aşırıya kaçan tembelliğidir. Balık burcu erkekleri sanatkar ruhlu ve fazla düzenlilikten hoşlanmazlar. Tabiata güzelliğe bahçe ve çiçeklere karşı çok hassastırlar. Çok karamsardırlar. Bu yüzden alkole ve keyif verici maddelere karşı zaafları vardır.

Balık burcu erkeği nazik uyumluiyimser ve hayalperest yapısıyla dikkati çeker. Umursamaz tavırları olaylardan fazla etkilenmemesine neden olur. Düzenden ve sorumluluk almaktan hoşlanmaz. Başına buyruk yaşamaktan keyif alır.

Balık burcu erkeği iş konusunda pratikliği sayesinde başarılı olur. Art niyetli değildir. İnsanlara kolayca güvenir.

Balık burcu erkeği hayranlık duyduğu kadınlara aşık olur .Duygusal ve anlayışlı bir yapısı vardır.Sevdiği kadını mutlu etmek için türlü romantizm oyunlarına baş vuracaktır. Sanatçı ruhludur ve güzelliğe çok önem verir.Aşk onun için çok önemlidir. Aradığı kişiyi bulduğuna inanırsa sadık bir eş olur yoksa çeşitli maceralar peşinde koşmaya devam edecektir.

Balık burcu erkeği kişiliğini ve derin duygularını anlayan biriyle evlenip ömrünün sonuna kadar mutlu olur. Eşine ve çocuklarına düşkün sadık ve düşünceli olacaktır.

Zodyak’ın en anlaşılmaz erkeklerinin Balıklar’dan çıktığını söyleyebilirim. Onlara baktığınız zaman ilk aklınızdan geçenleri hafızanıza iyi kaydedin. Ve sonraki günler duygularınızı alt üst edecek davranışlarıyla karşılaştığınız zaman sakın şaşırmayın.

Daha doğrusu bu sözleri şaşırmayasınız diye söylüyorum. Fakat ne söylersem söyleyeyim nasıl olsa Balık Erkeği sizi şaşırtmayı başaracaktır. Üstelik bunları sizi şaşırtmak için de yapmayacaktır. İçinden öyle gelmiştir. Nedeni yoktur.

Hesapçı plancı ard niyetli değildir o. Fakat davranışları yüzünden onu saman altından su yürüten Yengeç Erkeği ile karıştırabilirsiniz. Ve tabii hata yapmış olursunuz.

O sadece bilir. Kimi zaman nedensiz bilir. Neptün’ün ona bahşetmiş olduğu derin sezgileri sayesinde nasıl bildiğini bilmeden bilir ve bu yüzden kendine pek fazla güvenmez. (Tabii doğum anında başka etkiler almadıysa).

Kendine olan güveni ön görüşleriyle karşılaştıkça yükselir. Tıpkı suların yükselmesi gibi. Yükselen bir Balık’la birlikte olmaktan daha müthiş baka bir şey olamaz.

Çünkü kendisiyle birlikte bulunan ne var ne yok her şeyi de beraberinde yükselir.

Zaten sezgisel olarak iç bilgisine güvenen bir Balık Erkeği suların ne zaman yükseleceğini bilir ve hiç düşünmeden kendini bu yükselişe bırakır.

Tabii durum her zaman böyle değildir. Bazı Balık Erkekleri gerçek sezgileriyle gerçek olmayan hayalleri birbirine karıştırabilirler ve gerçek dışı pırıltıların peşine düşebilirler.

Şayet böyle bir tiple birlikteyseniz vay halinize… Çünkü Balık tıpkı yükselirken olduğu gibi batarken de etrafındakileri kendiyle birlikte sürükler. Tıpkı bir geminin batışı gibi.

Üstelik öylesine romantik ve öylesine duygularınıza hitap eder ki gemiyi terk edip gitmek aklınızın ucundan bile geçmez.

Bir de gerçek dışı olmadığı halde sezgilerine ve bilgisine güvenemeyen tipler vardır. Şans ayağına kadar gelmiş ve kabaran suların kayalıklara çarpması gibi ayaklarına çarpmaya başlamış olmasına rağmen bir türlü kabul etmek istemez.

Zayıflık ya da başarısızlık korkusu yüzünden böyle davranmaz. Zaten Balık Erkeklerinin zayıf oldukları da söylenemez. Korkuları bazen Neptün’ün gerçek dışı hayallerinden kaynaklanabilir. Fakat bu da girişimde bulunacağı ya da şansı kullanacağı zaman değil.

Şansı farketmemesinin nedeni o sırada ilgisini çok fazla çeken başka bir şeyle oyalandığı içindir. Ve onu oyalayan da büyük bir ihtimalle ya bir kadın ya da bir türlü istediği gibi olmayan gereksiz bir iş.

Tabii onunla oyalanırken de ırsatlar yanından geçer gider. Ve bütün bunlar sezgilerinin ve zekasının yeterli olmadığını göstermez.

Zira Balık Erkeği Neptün’ün zeka ve sezgilerini birleştirip kullanmaya başladığı andan itibaren yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Hele bir işe girişirse… Tuttuğu işi bırakmaz ve şan şeref zenginlik ve aklınıza gelebilecek her şeyi kazanır.

SIRRINIZI ONA ANLATABİLİRSİNİZ

Yeter ki bir kez aklına koysun ve işin ucundan tutsun. En azından saygıdeğer ve maddi güvenliğini elde etmiş biri olur. Balıklar Akrepler gibi sır küpü olmasalar bile sırlarından pek kimseye bahsetmezler. Zaman zaman anlattıkları sırların da bazı kötü niyetli kişiler tarafından kullanılacağını hiçbir zaman akıllarından geçirmezler. Hatta ona bunu söyleyecek olsanız sizi anlamayacaktır.

Fakat herkesona sırrını açabilir. Hem de en gizli sırlarını bile. Çünkü o bir kez saklanması gerektiği kendisine fısıldanmışsa ölene kadar bu sırrı gizleyecektir. Üstelik hiçbir sıkıntı duymadan.

Suyun çocuğu Balıklar tıpkı su gibi alıcıdır. Ona anlatılan her türlü dert ve sıkıntıyı öylesine canı yürekten dinler ki neredeyse onunla birlikte üzülür dert edinir.

Bir Balık istese de istemese de herkesin derdini dinler. Ve insanlar anlatmak için özel olarak onu ararlar. Tabii bu arada düşüncesizce ona çok fazla yüklenmemelisiniz. Çünkü bir gün artık dinleyemeyecek hale gelip oralardan tamamen uzaklaşabilir. Hem de hiçbir gerekçe göstermeden.

Balıklar’ın dinlenmeye ve sükunete ihtiyacı vardır. Aşırı duyarlı olduğu için çevresinde ne var ne yok her şeyi emer ve sonunda yorgun düşer. Bu yüzden de yalnız kalmaya ihtiyaç duyar.

Kendisiyle başbaşa kalmak isteyen bir Balık Erkeğini mutlakaanlamalısınız. Zaten anlamasanız bile yapabileceğiniz fazla bir şey yok. Çünkü o yapması gereken ne varsa kimseye sormadan yapacaktır.

Bir Balık’ı anlamak neredeyse imkansızdır. Fakat o etrafında bulunan her şeyi çok kolay anlar. Hem de tahminlerin ötesinde. En gizli sırları akıllardan geçen en şeytani oyunları görmekte hiç güçlük çekmez.

BALIK ERKEĞİNİN AŞKI

Bir Balık Erkeğinin “hiç belli etmese de” duygusal açıdansınırsız bir güvene ve sadakate ihtiyacı vardır. Fakat bunu hiçbir zaman ortaya dökmeyecek ve lafını etmeyecektir.

Ayrıca sizi kıskandığını da söylemeyecektir. (Hem de deliler gibi kıskansa bile.)

Tabii benzer davranışı sevdiği kadından da bekleyecektir. Hele aslı olmayan yakınmalar ve imalardan tamamen uzak durmalısınız. Tabii bu romantik ve duygusal erkeği yanınızda istiyorsanız.

Onun anlayış ve sevgiye ihtiyacı vardır. Ve şayet ihtiyacı olan sevgiyi verecek olursanız sizi bulutların ötesine uçuran romantik bir ışığı yanı başınızda bulmuş olacaksınız.

Balık Erkekleri öylesine hassas duygusal ve kırılgan olabilir ki durmadan kusur bulan dırdırlarıyla hayatını bezdiren bir kadına deliler gibi aşık olsa bile bu duruma fazla katlanamayacak ve bir gün belki de köşedeki markete gidiyorum diye evden çıkıp bir daha hiç görünmeyecektir.

Tabii Balık Erkekleri’nin daima böyle yaptıklarını zannetmeyin. Fakat dırdırcı bir kadına tahammül göstereceklerini de beklemeyin. Hem de hiç. Ayrıca Balık Erkekleri imalardan da nefret eder. Algılamaları öyle kuvvetlidir ki hemen anlar ve kırılır.

BİR BALIĞI ELDE ETMEK

Belki siz onun hayallerini küçümseyip alaya alabilirsiniz. Böyle yapmak yerine hayallerini besleyip gerçekleştirmesine yardımcı olursanız (Tabii gerçek hayaller) düşünemeyeceğiniz derecede büyük başarılara şahit olabilirsiniz.

Bir Balık Erkeği’ne aşıksanız sakın onu kıskançlık baskılarıyla bunaltmayın. Üstelik o son derece sosyaldir. Hem kadın hem de erkek arkadaşlarına eşit derecede ilgi gösterir. Ve siz onun gösterdiği ilgiyle deliye dönebilirsiniz. Sakın yapmayın. Çünkü onun için kadın erkek ayırımı olmaksızın herkes arkadaşıdır. Şayet ona ihtiyacı olan anlayışı gösterecek olursanız ödülünüz muhteşem olacaktır.


Я isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri

Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri konusu, Burçlar, Tarot ve Astroloji / Balık Burcu forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: balık burcu erkeği özellikleri, balık burcu erkeği ve aşk,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri Я Kova Burcu 0 22-09-2012 02:57
Oğlak Burcu Erkeğinin Özellikleri Я Oğlak Burcu 0 22-09-2012 02:56
Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri Я Yay Burcu 0 22-09-2012 02:55
Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri Я Boğa Burcu 0 22-09-2012 02:49
Koç Burcu Erkeğinin Özellikleri Я Koç Burcu 0 22-09-2012 02:48

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 11:14 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats