bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > FORUM GENEL > Burçlar, Tarot ve Astroloji

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 05-03-2010, 12:25   #1 (permalink)
Avatar Yok
 
Standart Burçlar ve Kadınlar

Burçlar ve KadınlarKova burcu kadınının özellikleri

Özgürlüğüne düşkün kova burcu kadını aynı zamanda düşkün kararlı becerikli değişken neşeli ve keyifli bir kişiliğe sahiptir.

Burçlar ve Kadınlar

Kova burcu kadını özgürlüğüne düşkün kararlı becerikli ve değişken yapısıyla dikkati çeker. Neşeli ve keyifli bir kişiliği vardır. Çevresinde aranan ve fikrine önem verilen bir dosttur. Dostluğa çok önem verir ve kendi gibi düşünen insanlarla arkadaşlık etmekten çok keyif alır.

Kova burcu kadını akılcı ve sorunlara pratik çözümler bulan yapısıyla güçlü bir karakter çizer. Çalışkandır ve giriştiği her işte başarılı olur. Maddi konularda savurgandır ve düşüncesizce para harcamayı sever.

Sakın ona baskı yapmayın ve arkadaşlarıyla birlikte yaptığı organizasyonlara engel olmaya kalkışmayın. Şayet onu seçim yapmak zorunda bırakacak olursanız ne kadar aşık olursa olsun özgürlüğünü seçmekte bir an bile tereddüt etmeyecektir.

Kova burcu kadını kendisini kısıtlayan beraberliklerden uzak durmayı tercih eder. Kişilik olarak zordur. İyi niyetli kafaca uyuştuğu ve kendisini anlayan bir erkekle mutlu olabilir. Sevdiği zaman mükemmel bir aşık olacak ve ilişkisini keyifli hale getirmek için elinden geleni yapacaktır. Dürüsttür ve güvenilirdir. Çevresindeki insanlara karşı gayet açık ve nettir.

Duygusal anlamda hassastır ve derin hislere sahiptir. Değişikliği ve farklılığı sever ve ilişkisinin de böyle olması için çaba harcar. Hayata dair her şeyi paylaşmayı sever ve iyi bir eş olur. Evine düşkündür. Eğlenceli bir eş ve düşünceli bir anne olacaktır.

Balık burcu kadınının özellikleri

Hırslı tuttuğunu koparan çekici sempatik evcimen ve romantik balık burcu kadını aynı zamanda oldukça kıskançtır.

Burçlar ve Kadınlar

Balık burcu kadını hırslı tuttuğunu koparan çekici sempatik ve iyi huylu tavırlarıyla dikkati çeker. Duygusal ve romantiktir. Evcimen ve evine bağlı bir yapısı vardır. Kendini evinde huzurlu ve rahat hisseder.

Balık burcu kadınının sezgileri kuvvetlidir. Güzel olan her şeyi sever ve rahatına fazlasıyla düşkündür. Toplum içinde dikkati çekmek ister ve kendiyle gurur duyar. İnce ruhludur ve sanata düşkündür.

Kıskanç bir yapısı vardır ve her konuda en iyi olmak ister. İstediği her şeye ulaşmak ister ve bunun için elinden gelen çabayı gösterir. Toplum içinde neşeli ve hareketli tavırlarıyla dikkati çeker. Giyime ve kuşama bakımlı olmaya önem verir.

Balık burcu kadını çekici ve hoş mizacıyla beğenilen bir kadın tipi çizer. Güzel ve zariftir. Aşka önem verir ve duygusal anlamda derin hislere sahiptir. Daima hayalindeki aşka ulaşmak ister. Sevip sevildiğine inandığı takdirde sadık ve tutkulu bir aşık olacaktır. Aşk onun için her şeydir. İlişkisinde fazlasıyla fedakârdır.

Balık burcu kadını sevdiği erkeği fazlasıyla sahiplenir ve kıskanır. Evliliğe yatkındır. Çocuklarına ve eşine bağlı olur.

Koç burcu kadınının özellikleri

Hareketli konuşkan ve girişimci koç burcu kadını aynı zamanda esprilidir. Hoşlanmadığı şeyleri dile getirmekten çekinmez.

Burçlar ve Kadınlar

Koç burcu kadını hareketli konuşkan ve girişimci yapısıyla dikkat çeker. Oldukça da esprilidir. Alımlı atletik yapılı ve narindir. Eleştirmeyi ve hoşlanmadığı şeyleri mutlaka dile getirir. Toplum içerisinde cazibe ve farklılığıyla dikkat çeker.

Koç kadını iş hayatında oldukça hırslı ve idealisttir. Aklına koyduğunu mutlaka gerçekleştirmek ister ve çizdiği yolda hiç şaşmadan ilerler. Zamanı kullanmayı iyi bilir ve çalışkandır. Koç kadını özellikle içten ve sempatik tavırlarıyla arkadaş çevresinde aranan eğlenceli bir dosttur. İçten içe biraz tedirgin ve huzursuzdur. Kendisini fazlasıyla tenkit eder ve hep bir yarış içerisindeymiş gibi kendiyle çok uğraşır. Dostlarına ve sevdiklerine çok önem verir ve fazlasıyla fedakardır.

Serinkanlı ölçülü hatta umursamaz bir tavır içinde onun size yaklaşmasını bekleyecek olursanız ilk anda sizden çok fazla hoşlanmamış olsa bile ilgisini çekeceksiniz. Duygusal yapısı oldukça hassas olduğu için olumsuz tenkitler onu fazlasıyla kırabilir. Evine ve ailesine çok düşkündür ve bu konuda da her konuda olduğu gibi mükemmeliyetçidir.

Sürekli hareketli olmayı seven Koç burcu kadını boş zamanlarında da sosyal aktivitelerde bulunmak spor yapmak ve dostlarıyla vakit geçirmekten çok keyif alır. Onu hareketsiz bırakmak demek öldürmeye eş değerdir. O da bunu bilir ve ölmeye hiç niyeti yoktur. Kendisi öldürmek yerine içindeki aşkı öldürmeyi tercih edecektir.

Boğa burcu kadınının özellikleri

Sessiz sakin ve mağrur boğa kadını aynı zamanda gerçekçi ve otoriter bir tavra sahiptir. Duygusal açıdan ise oldukça hassastır.

Burçlar ve Kadınlar

Boğa burcu kadın sessiz sakin ve mağrur duruşuyla dikkat çeker. Gerçekçi ve otoriter bir tavrı vardır. Girdiği ortamlarda hal ve tavırlarıyla dikkati çeker. Hırslıdır ve düşlediği bir şeye ulaşmak için elinden geleni yapar. Alışkanlıklarına bağlıdır ve sadakatsizlikten hoşlanmaz.

Boğa burcu kadını duygusal açıdan oldukça hassas ve kırılgandır. Birine değer verdiği zaman onun için daima elinden geleni yapar. Sadakatsizlikten hoşlanmaz. Dışarıdan soğuk görünmekle beraber yumuşak kalplidir. Çalışkandır ve bir işe başladığı zaman sonuna kadar o işi götürür.

Boğa burcu kadını maddi rahatlığa fazlasıyla önem verir. Karmaşık zorlu sert şiddetli olaylar karşısında bile o inanılmaz dinginliğini sükunetini bozmaz. Fakat giriştiği işlerde kendini çok fazla riske atmayı sevmez. Merhametlidir ve yardımseverdir. Gönül ilişkilerinde onun için sevgi ve saygı çok önemlidir. Onun dikkatini çekecek yegane şey de alacağı fiziksel zevklerdir. Bunun dışında karmaşık figürlerden yapma çiçeklerden herkesin yapıyor olduklarından hiç mi hiç etkilenmez.

Baskıya zorbalığa tahammülleri yoktur. O yumuşacık sakin ve hoşgörülü boğa kadını aniden şiddetli bir tepki verebilir. Ağır fakat temkinli hareket eder. Daha hızlı olmaya zorlarsanız saldırmasa bile öfkesini uyandırmış olursunuz.

Tek eşlidir ve sadık bir eş olur. Boş zamanlarında yemek yapmayı müzik dinlemeyi ve el sanatlarıyla uğraşmayı sever.

Boğa burcu kadını evine düşkündür. Huzursuzluktan hoşlanmaz. Hediye almaktan fazlasıyla hoşlanırlar.

İkizler burcu kadınının özellikleri

Neşeli enerjik pratik akıllı çekici ve hareketli olmasıyla bilinen ikizler burcu kadını bir o kadar kararsız ve değişkendir.

Burçlar ve Kadınlar

İkizler burcu kadını neşeli enerjik ve hareketli yapısıyla dikkat çeker fakat bir o kadar da kararsızdır ve sürekli fikir değiştirir. İkizler burcu kadını pratik akıllı ve çekicidir. Fakat bir ikizler kadınını anlamak çok zordur. Çünkü sürekli bir değişkenlik içerisindedir.

İkizler kadını tez canlıdır ve hareketli yaşamayı sever. Özellikle seyahat etmek yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışmak ona çok büyük keyif verir. Farklılıktan hoşlanır.

İkizler kadını birden fazla işle aynı anda uğraşabilir. Kendisine vakit ayırmaktan fazlasıyla keyif alır. İlgiden çok hoşlanır ve fazlasıyla iyi niyetlidir. Maddi konuda bağımsız olmaktan hoşlanır. Kısıtlanmaktan ve özellikle emir almaktan hoşlanmaz.

Hayal kurmayı çok sever ve daima iyi şartlarda yaşamak için uğraşırlar. İkizler kadını akıcı ve etkili konuşması ve ikna kabiliyetiyle fazlasıyla dikkat çeker ve iyi bir dosttur. İkili ilişkilerde oldukça fedakâr ve iyi bir partnerdirler.


Yengeç burcu kadınının özellikleri

Evcimen sıcakkanlı dürüst ve iyi niyetli yengeç burcu kadını aynı zamanda hem çok romantik hem de macera düşkünüdür.

Burçlar ve Kadınlar

Yengeç burcu kadını hoş bir mizaca sahiptir. Evcimen sıcakkanlı dürüst ve iyi niyetlidir. Romantik ve maceraya düşkün olduğunu bilinir. Yengeç burcu kadını özellikle evine ailesine alışkanlıklarına ve geleneklerine fazlasıyla bağlıdır. Genel anlamda anaç bir portre çizer ev ortamını ve evle ilgili her şeyi çok sever. İdeal anneler bu burçtan çıkar.

Duygusal anlamda oldukça hassastır ve sezgileri kuvvetlidir. Bebek gibi üzerine düşülmesinden hoşlanan bir tarafı vardır. Sevdikleri tarafından şımartılma arzuları duyar. Onu azıcık şımartarak inanılmaz ölçüde sevgisini alabilirsiniz. Size bütün benliği ile sevgisini sunacaktır. Etrafındaki kişilerin ona karşı niyetlerini kolayca fark edebilir. Yengeç burcu kadını çok kolay kırılıp incinebilir. Çevresindeki insanlarda daima iyi niyet ve şefkat arar.

Yengeç burcu kadını cömerttir fakat savurgan değildir. Tasarruf ve birikim yapmayı fazlasıyla sever. Kendisini güvende hissetmek için maddi anlamda güçlü olmak ister. Yengeç burcu derin duygu ve düşüncelere sahiptir. Kendi hakkında konuşmaktan kesinlikle hoşlanmaz fakat başkalarına ilişkin konularda fikir yürütmekten keyif alır.

Yengeç burcu kadını eleştirilmeyi sevmez ve olumsuz yönlerini kabul etmekte zorlanır. İkili ilişkilerde partnerine fazlasıyla sadık fakat bir o kadar da kıskançtır. Onun için asıl olan sevgidir. Hiçbir şey onu sevdiğinden ayrı tutamaz.


Aslan burcu kadınının özellikleri

Kendine güvenen dürüst cesur bağımsızlığına düşkün iyi niyetli aslan burcu kadınları için en önemli şey dürüstlüktür.

Burçlar ve Kadınlar

Aslan burcu kadını mağrur kendine güvenen dürüst cesur ve iyi niyetli yapısıyla dikkat çeker. Dürüstlük aslan burcu kadını için fazlasıyla önemlidir. Karşı tarafın yalan söylediğini fark ettiği anda ondan soğur ve uzaklaşır.

Aslan burcu kadını rol yapmayı ve farklı görünmeyi sever. Bu ona oyun gibi gelir. İnsanları dişiliğinden ziyade sempatik yaklaşımı ve hoş sohbetiyle etkiler. Canlı enerjik ve neşelidir.

Değişik insanlarla tanışmaktan ve onlarla dostluk kurmaktan fazlasıyla zevk alır. Fakat dostluk kurduğu insanları özenle seçmeye gayret eder. Herkesle yakınlaşmaktan hoşlanmaz. İyi niyetlinin su istimal edilmesinden hoşlanmaz.

Aslan burcu kadını bağımsızlığına düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Kendine fazlasıyla güvenir ve gururludur. Çalışmaktan büyük keyif alır ve iş konusunda oldukça başarılıdır.

Aslan burcu kadını cömert ve bir o kadar da savruktur. Kolay kolay para biriktiremez çünkü süsüne ve giyimine fazlasıyla para harcar. Her şeyin en iyisini sever. Onun giyinme odasının kapısına kocaman parlak bir yıldız yapıştırın ve kendi egonuzu da pohpohlayın

Aslan burcu kadınına kur yaparken atacağınız ilk adım ona hediyeler vermektir. Bunlar pahalı olduğu ve kusursuz bir zevkle seçildiği ve siz de bunları uygun giysiler içinde kendisine verdiğiniz sürece ne oldukları fazla önemli değildir.

Aslan burcu kadını evine bağlı ve eşine sadıktır. Ayrıca çocuklarına da fazlasıyla düşkündür. İçindeki emretme duygusu nedeniyle oldukça sert ve disiplinli bir yapı sergileyebilir.


Başak burcu kadınının özellikleri

Pratik olmasıyla bilinen başak burcu kadını sorumluluk sahibi idealist hırslı nazik detaycı ve aynı zamanda hassastır.

Burçlar ve Kadınlar

Bütün burçlar içinde hem son derece pratik hem de aynı zamanda harikulade pratik olan tek kadın başak kadınıdır. Başak burcu kadını sorumluluk sahibi idealist hırslı nazik detaycı ve hassastır. Titizdir ve en ufak ayrıntılara dikkat eden yapısıyla dikkat çeker. Evcimen yapısıyla evine çocuklarına çok düşkündür. Evine vakit ayırmaktan fazlasıyla keyif alır.

Başak burcu kadını hoş mizacıyla dostları tarafından sevilir ve çok sayıda arkadaşı vardır. Mizah anlayışı oldukça gelişmiştir.

Başak burcu kadını çalışkan ve azimlidir. Sorumluluklarını sonuna kadar yerine getirir. Başarmak için elinden gelen tüm çabayı gösterir. Pratik olması nedeniyle olaylara anında müdahale edebilmektedir. Diğer bir taraftan alıngan bir yapısı vardır. Kolayca incinebilir ve darıldığı kişiyi hemen affedemez. Kindar değildir fakat hemen de unutamaz. Fiziksel çekiciliğinizle onu etkilemeye çalışmayın ya da sokaklarda onu kucaklamaya kalkışmayın. Daha ilk ve hatta onuncu buluşmanızda "iyi geceler" öpücüğü vermek için acele etmeyin.

Zeki başak burcu kadını sorunları en mantıklı şekilde çözüme ulaştırır. Adalet ve merhamet duygusu fazlasıyla gelişmiştir. İkili ilişkilerde sadık ve anlayışlı bir eş olur. Mükemmeliyetçidir ve ilişkisine sahip çıkar. Kendisine hayatı hoş bir biçimde sunan şefkatli ve sevecen bir erkekle ömrünün sonuna kadar mutlu olabilir. Çocukları sever ve en iyi biçimde eğitir. Hayatı kontrol edebilmek ona güven verir.

Terazi burcu kadınının özellikleri

Cazibeli estetik yaşam dolu terazi burcu kadını hoşsohbet olduğu gibi oldukça uyumlu bir yapıya sahiptir.

Burçlar ve Kadınlar

Terazi burcu kadını cazibeli güzel estetik yaşam dolu ve uyumlu yapısıyla dikkat çeker Hoşsohbettir ve insanlarla fikir alışverişinde bulunmaktan keyif alır. İyi huyludur ve güzellikten çok keyif alır.

Güzellik anlayışı çok gelişkin olan terazi burcu kadınının kendine has bir tarzı vardır. Modayı takip etmekten ziyade kendine yakışanı kullanmayı tercih eder. Maddi değerlere fazlasıyla önem verir çünkü ona göre birçok güzelliğe ulaşmak için maddi güç bir araçtır.

Rahatlıktan ve keyif yapmaktan hoşlanan terazi kadını zora gelmeyi sevmez. Her şeyin hazır bir şekilde ona sunulmasından çok büyük haz duyar. Ağır işlerle uğraşmak yerine işlerin estetik boyutuyla ilgilenmek onu daha çok mutlu eder.

Terazi burcu kadını neşeli hassas ve duygusaldır. Olayları kendi duygularına göre yorumlar. Önemli olan kendisinin ne hissettiğidir. Bu nedenle doğru bildiğini uygulamaktan çekinmez. Özgürlüğüne düşkün olan terazi kadını kısıtlanmaktan hoşlanmaz.

Terazi burcu kadını erkekler tarafından kolayca fark edilir çünkü karşı konulmaz bir cazibesi vardır. Eğer terazi kadını karşı tarafın kendini sevdiğine inanırsa fazlasıyla sadık ve şehvetli bir eş olacaktır. Onun için evlilikte aşk gereklidir ve sevip sevilmediği bir ilişkiyi asla devam ettirmez. Sorumsuzluktan hoşlanmayan terazi kadını sürekli ilgi bekler.

Terazi burcu kadını evlilikte kusursuz bir eştir ve çocuklarına düşkün olacaktır. Mutluluğu paylaşmayı seven terazi kadını aile bireylerine bu sevgisini en uygun şekilde yaymayı ve onları bu sevgi çemberinin içinde mutlu etmeyi bilecektir.


Akrep burcu kadınının özellikleri

Cazibeli azimli hırslı akıllı ve sezgileri kuvvetli akrep burcu kadını alçak gönüllülüğüne rağmen bir o kadar da kibirlidir.

Burçlar ve Kadınlar

Akrep burcu kadını cazibeli azimli hırslı akıllı ve sezgileri kuvvetli yapısıyla dikkat çeker. Hoş bir mizacı vardır alçak gönüllü ve yumuşak başlı görünmesine karşın bir o kadar da mağrur ve kibirlidir. Akrep kadınları genelde temizlik zevk rahatlık içinde pırıl pırıl parlayan evlerini çok severler. Yemekler zamanında yenir ve her şey kontrol altındadır. Eğer bunun tersi oluyorsa onu çok mutsuz eden bir şey var demektir; çünkü o doğal olarak güzelliğe ve sisteme meraklıdır.

Kıskançlık akrep burcu kadınının mizacında vardır. Kendisinden üstün olan ya da sahip olamadığı her şeyi kıskanabilir. Dostlukları onun için çok önemlidir. Daima çevresinde nüfuzlu dostları bulunur. Yalandan nefret eder. Yalan söylenildiğini hissettiği anda o ortamdan uzaklaşmayı tercih eder. Dürüsttür ve dürüstlüğe fazlasıyla önem verir.

Gururlu akrep burcu kadını doğru bildiği konularda kesinlikle taviz vermez. Cesurdur ve tuttuğunu koparıncaya kadar çabalamaya devam eder. Başarısızlığı hiçbir şekilde kabul etmez. En olumsuz yönü şüpheci olmasıdır. Herkese karşı garip bir şüphecilikle yaklaşır. Kolay kolay karşı tarafa güvenmez. Her ne kadar mantığıyla hareket etse de içten içe fazlasıyla duygusaldır.

Bir tek kuruşu iki oluncaya kadar sımsıkı avucunda tutar sonra birdenbire bakarsınız ki akıl almaz derecede savurganlığı tutmuş. Bir tek şeyden kuşkunuz olmasın. İster eski bir pabucun içinde biriktirsin isterse lüks uğruna harcasın; o parayı çok sever. Ancak prestije çok meraklıdır ve paranın bunu tehlikeye sokmasına izin vermez.

Kötü huylarından biri de duygular söz konusu olduğu zaman kendi görüşlerinden başka hiçbir görüşü anlamak istememeleridir. Bir uzlaşmaya yanaşmak için haftalarca düşünmeleri gerekir. Karşı cinse duydukları doğal ilgi platonik düzeyde kalsa bile en az onun kadar kıskanç olmanıza neden olabilir.

Akrep burcu kadını yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmaz. İntikam duygusu çok gelişmiştir. Çevresindeki kötü niyetli insanlara karşı suskun kalmayı pek tercih etmez.

Akrep burcu kadını doğal cazibesiyle karşı cinsi fazlasıyla çeker. Bir ilişkide öncelikle sevgi ve saygıya önem verir. Fazlasıyla kıskançtır ve eşini aşırı derecede sahiplenir. Eğer erkek saygılı aşk dolu ve arzulu bir yaklaşım içinde olursa akrep burcu kadını eşini mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Sahiplenme duygusu fazlasıyla gelişmiştir.

Akrep burcu kadını aşkla sevdiği bir erkekle ömür boyu mutlu olabilir. İlişkisinde sorumluluk sahibidir. İlişkide genelde çocuk istemez fakat çocuk sahibi olmuşsa sorumluluk sahibi mükemmel bir anne olacaktır.


Yay burcu kadınının özellikleri

Kültürlü alımlı duyarlı ve akıllı yay burcu kadını huzursuzluktan hoşlanmaz. Hassas ve kırılgan; aynı zamanda affedicidir.

Burçlar ve Kadınlar

Yay burcu kadını kültürlü alımlı espritüel duyarlı ve akıllı yönleriyle dikkat çeker. Hassas ve kırılgan bir yapısı vardır. Affedicidir. Zekidir ve kavrama yeteneği kuvvetlidir. Birden fazla konuya ilgi duyabilir ve hepsiyle ilgili bilgi sahibi olabilir.

Yay burcu kadınının sıkılgan ve çabuk bıkan bir yapısı vardır. Huzursuzluktan hoşlanmaz ve huzursuzluk olan ortamlarda fazla bulunmaz. Çevresinde enerjik ve neşeli yapısıyla aranan bir dosttur. Dostlarına çok önem verir ve fedakârdır.

Gerçek şudur ki o kalbi güven dolu bir çocuktur. Görünüşü o kadar saftır ki kurtlara tatlılıkta adam kandırma ustalarına ve şarlatanlara cesaret verir. Ne kadar akıllıca tartıştığını ve nasıl şaşırtıcı şekilde mantıklı olabildiğini unutun. Tüm bunların onun kalbiyle hiçbir ilgisi yoktur. Kafası tartışma götürmez. Parlak ve zekidir ve herhangi bir tehlikeden kendini kurtaracak güçtedir. Ama kalbi savunmasızdır. O'nun bir başka özelliği de biraz sakar olmasıdır. Yay'ın neşeli havası en katı kalpleri bile eritir.

Yay burcu kadını eğlenceye ve gezmeye meraklıdır. Seyahat etmeyi yeni yerler görmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı sever. Maddi anlamda güçlü olmak ister. Para onun için araçtır. Cömert hatta biraz savurgandır. Yay kadınlarının çoğu mutfak işlerine bayılmazlar.

Karşı cinsle olan ilişkisinde öncelikle arkadaşlığa ve dostluğa önem verir. Beğendiği insanla sohbet edebilmek ve fikir alışverişinde bulunabilmek onun için çok önemlidir. Özgürlüğüne düşkün olan yay kadını kısıtlanmaktan ve emir almaktan hoşlanmaz. Bu nedenle evlilik ona uzak bir kavram gibi gelmektedir. İlişkisinde kendini kısıtlanmış hissetmezse evlenebilir ve sadık bir eş olur.

Yay burcu kadını evlendiği zaman çok keyifli bir eş olacaktır. Çocuklara düşkündür ve çocuklarıyla dostluğa dayanan bir ilişki kuracaktır.


Oğlak burcu kadınının özellikleri

Hırslı neşeli evcimen çalışkan ve dürüst oğlak burcu kadını için bilgi ve kültür zenginliği çok önemlidir.

Burçlar ve Kadınlar

Oğlak burcu kadını hırslı neşeli evcimen çalışkan ve dürüst yapısıyla dikkat çeker.Güçlü olmayı sever ve bunun için elinden gelen çabayı gösterir. Bilgi ve kültür zenginliği de onun için önemlidir.

Oğlak burcu kadını karamsar ruh hali nedeniyle kendi kendine bir duvar örer ve kendi önüne engeller koyar. Oysa hırslı ve güçlü yapısı yeterince ön plandadır. Daima kendinden emin olan oğlak burcu kadını kolay kolay çevresindekilere güvenmez ve tutucudur. Hareketleri ölçülüdür. Maddi konularda öyle tutumludurlar ki bu cimrilik boyutuna varacak derecededir.

Bilgiye çok önem verirler. Nezaket ve kültür onlar için çok önemlidir bu nedenle kendilerini geliştirmek için canla başla çalışırlar. İş konusunda oldukça hırslı ve iddialıdırlar. Ellerini attıkları tüm işlerde başarılı olabilecek kapasitededirler.

Oğlak burcu kadını oldukça mantıklı ve gerçekçidir. Böylece olaylar karşısında daha çabuk karar geliştirebilmektedir.

Oğlak burcu kadını sevdiği erkeği fazlasıyla sahiplenir ve kendi istediği gibi olmasını ister. Gelecek hala güven altına alınmadan sallantıda kaldıkça nefes kesici kucaklaşmalar ve ateşli öpüşmelerle zaman harcamak kesinlikle onun hobisi değildir. Özellikle karşı cinste nezaket ve dürüstlük çok önemlidir. Partnerini özenle seçmeye çalışır. Hayatı dolu dolu yaşamayı seven oğlak burcu kadını sevdiği kişiyle sosyal bir beraberliği olsun ister. Evlendiğinde iyi ve sadık bir eş olacaktır. Çocuklarına karşı neşeli ve sevecen bir anne olacaktır. Fakat aşırı sahiplenme güdüsü nedeniyle biraz emredici bir tutum içinde olabilir.


Mahperver isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Teşekkür Edenler:
Caramiom (16-03-2010)

Alt 05-03-2010, 12:37   #2 (permalink)
 
sahranil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart

Terazi burcu kadınının özellikleri

Cazibeli estetik yaşam dolu terazi burcu kadını hoşsohbet olduğu gibi oldukça uyumlu bir yapıya sahiptir.


sahranil isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 05-03-2010, 01:41   #3 (permalink)
 
Jülyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart

Boğa burcu kadınının özellikleri
Tek eşlidir ve sadık bir eş olur

benim burç olduğu nasılda belli


Jülyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-03-2010, 11:48   #4 (permalink)
 
Caramiom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart

Koç burcu kadınının özellikleri

Hareketli konuşkan ve girişimci koç burcu kadını aynı zamanda esprilidir. Hoşlanmadığı şeyleri dile getirmekten çekinmez

aynı ben yha bu kadar mı olur


Caramiom isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 17-02-2012, 11:27   #5 (permalink)
Misafir
Avatar Yok
 
Standart

Ben oğlak ve aynen beni anlatmış hırsıylıyım ama bir o kadarda ürkek ve narinim aynen)


 
Alt 21-07-2012, 12:46   #6 (permalink)
Misafir
Avatar Yok
 
Standart

sevdiğim kız oğlak. ayy çok tatlı ya :) onu çok seviyorum çoook çoook
ama onu henüz haketmiyorum :(


 
Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Burçlar ve Kadınlar

Burçlar ve Kadınlar konusu, FORUM GENEL / Burçlar, Tarot ve Astroloji forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: balık burcu kadını kıskançmıdır, kova burcu kadını kıskançmıdır, ikizler burcu kıskançmıdır, oğlak burcu kadını kıskançmıdır, koç burcu kadını güzel midir, oğlak burcu kadını güzel midir, oğlak kadını kıskançmıdır, yay burcu kadını kıskançmıdır, terazi burcu kadını kıskançmıdır, boğa burcu kadını kıskançmıdır, ikizler kadını kıskançmıdır, başak burcu kıskanç mıdır, aslan burcu kadını kıskançmıdır, balık burcu kadını sadık mıdır, ikizler burcu kadını kıskançmıdır,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
İslam'da Burçlar ve Fal Mahperver Dini Bilgiler 0 28-01-2010 12:22
Yalaka Burçlar :) tuğsemmm Burçlar, Tarot ve Astroloji 17 24-10-2009 08:19
Burclar ve Enler... mormavi Burçlar, Tarot ve Astroloji 1 16-08-2009 03:01
Burclar ve Zeka... mormavi Burçlar, Tarot ve Astroloji 1 16-08-2009 02:58
Burçlar Ve Diyet Bkmlyz Burçlar, Tarot ve Astroloji 0 17-03-2008 11:21

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 11:00 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats