bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > FORUM GENEL > Burçlar, Tarot ve Astroloji

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 20-03-2008, 10:12   #1 (permalink)
 
Bkmlyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Burcunuzun kadını mısınız?

KOÇ KADINI : Nasihatler tavsiyeler yol göstermeler. Hiçbiri size göre değil. Nasılsa bildiğinizi yapacaksınız. Bu inatçılık mı? Hayır sadece kararlılık ve doğru bildiğinden şaşmamak. Ortada belirgin bir neden yokken sinirli ve gergin mi oluyorsunuz?
Bu demektir ki o gün içinizdeki muazzam enerjiyi harcayacak bir yer bulamadınız. Hareketsiz bir yaşam sizin için bir kabus olabilir. Sürekli koşuşturmak yorulmak nedir bilmeyen bedeninize uygulayabileceğiniz en terapidir. Mücadele etmeyi seversiniz. Çünkü sizin için her mücadele kazanılacak bir zaferdir.
Sizi sevenlerden oluşan geniş bir hayran kitlesi vardır. Bunların çoğu yüreklendirip güvensizliklerine çareler bulduğunuz kişilerden oluşur. Bu yüzden iş hayatında iyi bir yöneticiaile yaşamında yol gösterici olursunuz.
Anahtar sözcüğünüz: “Cesaret tüm engelleri aşar.”

BOĞA KADINI
Ani değişiklikler son anda verilen kararlar düzensizlikler sizi çıldırtmaya yeter. Sakin huzurlu doğal güzelliklerle dolu bir yaşam burcunuz kadınlarının en büyük özlemidir. Bu yüzden pek çoğunuz durmaksızın büyük bir sabır ile çalışır para kazanır. Paranın günümüzde güzelliklere ulaşmanın bir aracı olduğunu bilir.
Yaşamın gerçekleri ile yüzleşmek canınızı kolay kolay sıkmaz. Çünkü Boğa kadınları iyisi ve kötüsü ile bu dünyanın insanıdır. Nasıl yemyeşil ağaçlar rengarenk kuşlar çiçekler varsa; çorak topraklar lavlar saçan yanar dağlar bataklıklar da vardır. Hepsi de doğaldır.
Güzelliklere olan düşkünlüğünüz sizi bir sanat dalı ile uğraşmaya itebilir. Olmasa bile iyi giyinmek güzel yemekler yemek veya yapmak evinizin dekoru ile uğraşmak gibi konular her zaman sizi çeker.
Anahtar sözcüğünüz: “İşleyen demir ışıldar.”
İKİZLER KADINI
Tekdüze bir yaşamın neşenizi kaçırması mümkün değildir ama siz bu durumdan kaçmak için herşeyi yapar ve başarırsınız da. İlginizi tek bir konu değil yüzlerce değişik konuya verebilirsiniz. Bu sizin için hem eğlenceli hem de aktif zekanızı kullanmanıza yardımcı olacak bir egzersiz gibidir.
Detaylar asla gözünüzden kaçmaz. Kimsenin dikkat etmediği detayları görmek çoğu zaman işinize yarasa da bazen “görmez olsaydım” dediğiniz olur.Çünkü bu ufacık detaylar uykunuzun kaçmasına neden olabilir.
Konuşmaktan tartışmaktan okumaktan ve yazmaktan büyük zevk alırsınız. Sizin için öğrenmenin yaşı yoktur. 50 yaşında bile ilginizi çeken bir konu için eğitim hayatına dönebilirsiniz. Duygusal yaşamınızda eğlendiğiniz süre hiç bir problem olmaz aksi halde biraz maymun iştahlı davranabilirsiniz.
Anahtar sözcüğünüz: “Öğrenmenin ve eğlenmenin yaşı yoktur.”
YENGEÇ KADINI
Evinden ailesinden ve çocuklardan uzak bir Yengeç kadını olabilir mi?
Bütün günü haftayı hatta 1 ayı evinizden uzakta geçirebilirsiniz ama sıcak yuvanız konforlu koltuğunuz bir an bile aklınızdan çıkmaz.
Çocuklarla çocuk olmak oyuncak bebeklerle oynamak sizi mutlu eder. Gerek aile gerek iş yaşamında barışçıl ilişkiler temel ilkenizdir.
İş hayatınızda başarıdan başarıya koşsanız bile katı ve mesafeli ilişkiler istifa nedeniniz olabilir. Yine de çok iyi yönetici olursunuz. Yanınızda çalışanlara ailenizin fertleri gibi davranırsınız. Onları korur dertleri ile ilgilenirsiniz.
Duygusal yaşamınız yoğun sevgi ihtiyacınız karşılandığı müddetçe sorunsuz geçer. Aksi halde koltuğunuza gömülüp geçmişi düşleyerek yaşayabilirsiniz.
ASLAN KADINI
Boyun eğmek kabullenmek ve başarısızlık. İşte sözlüğünüzde bulunmayan kelimeler.
Siz Aslan kadınları dünyaya başarmak için geldiğinizi bilirsiniz. Bu başarı maddi veya manevi olabilir. Boyun eğmekten kendiniz ve başkaları adına nefret edersiniz. Haksızlığa tahammülünüz yoktur. Kendinizi seversiniz. Çünkü başkalarını sevmenin yolunun kendinizi sevmekten geçtiğini bilirsiniz.
Girdiğiniz her ortamda fark edilirsiniz. Bu biraz da bilinçli veya bilinçsizce sizin çabanızla oluşur. Aslan kadınları kenarda köşede kalmaktan hoşlanmazlar.
Yaratıcılığınızın sınırları yoktur.
Anahtar sözcüğünüz: “Başarıyorum öyleyse varım.”
BAŞAK KADINI
Üstünkörü yapılmış bir yemek saçma sapan bir kitap… Fark etmemiş gibi görünebilirsiniz ama bir çift sözünüz de mutlaka olur.
Yaşam sizin için çözülmesi gereken bir matematik problemidir. Bölüm bölüm çözersiniz. Çözdükçe rahatlarsınız. Bu yüzden genç Başak kadınları biraz hırçın olabilirler. Yeni insanlar mekanlar şehirler sizin için çözülecek yeni bilmecelerdir. Çözene kadar herşey yolundadır ama bir kere çözünce yenilerine ihtiyacınız olur.
Çevreniz bir türlü işin içinden çıkamayan insanlarla doludur. Çünkü siz onların problemlerini kolayca çözümleyebilirsiniz.
Aile ve duygusal yaşamınıza gelince; her ikisi de sizin için sonu gelmez bir bilmecedir. Bu yüzden çoğu Başak kadını kendilerini yoğun aile ve duygusal ilişkilerin içinde çözüm ararken veya her iki konudan da uzak bambaşka diyarlarda bulurlar.
Anahtar sözcüğünüz: “Her sorunun bir çözümü vardır.”
TERAZİ KADINI
Karmaşa şiddet kavga gürültü… Hayır! Yaşamınızda asla bunlar olmamalı. Siz barış uyum ve huzur kadınısınız. Tartışmaları yatıştıran ayrılanları barıştıran mutlaka siz olursunuz. Girdiğiniz her mekana uygun bir kıyafet size eşlik eden uygun bir partner olur. Aile ve iş yaşamınıza eşit zaman ayırabilmeyi başaran nadir burçlardansınız. Ayrımcılığa tahammül edemezsiniz. Arkadaşlarınıza aile fertlerine eşit ilgi ve sevgi gösterirsiniz.

Sanatın pek çok dalına ilgi gösterir aynı zamanda uygulayabilirsiniz. Gelişmiş adalet duyguları kimi zaman politikaya yönelmenize neden olur. Her zaman şık ve zarif olmayı bilirsiniz. Nezaket kurallarını her zaman uygularsınız.
Anahtar sözcüğünüz: “Savaşma barış.”
AKREP KADINI
“Dikkat tehlikelidir”! Tüm Akrep kadınları gibi burcunuzla ilgili söylenen bu cümleyi siz de duymuşsunuzdur. Yine tüm Akrep kadınları gibi gülümseyip “nerem tehlikeli acaba?” diye düşünmüşsünüzdür. Bir Akrep kadının kendinden başka kimseye zarar veremeyeceğini sadece Akrep kadınları bilir ve kimseye söylemezler. Siz güçlü duyguların ve tutkuların kadınısınız.
Yaşadığınız mutlulukları ve acıları ömür boyu unutamazsınız. Çoğu katı ve acımasızlıkla suçlanırsınız. Bu içinizdeki fırtınaları gizli bahçenizde sakladığınız içindir. Rekabeti seversiniz ama gizlice. Bunu kimse fark etmez. Bu yüzden başarılarınız hayretle karşılanır. Sevdiklerinize size bağlı kaldıkları sürece tutkuyla bağlanırsınız. İhaneti ise asla bağışlamazsınız.
Karşılaştığınız kişilerin sözlerinden çok gözlerine dikkat edersiniz. Size yalan söylemek güçtür.
Anahtar sözcüğünüz: “Gözler yalan söylemez.”
YAY KADINI
Sürekli aynı yerde aynı işte aynı kişilerle olmak… Bu sizi çıldırtıyor değil mi? Çıldırmak kelimesi hiçbir Yay kadınına yabancı değildir.
Özgürlüğünüzün uzun süre kısıtlanması hiç de gözler önünde gürültülü bir şekilde tepki vermenizi engellemez.
Size yabancı olan herşeye ilgi duyarsınız. Yabancı ülkeler insanlar başka dilde şarkılar sizi heyecanlandırmaya yeter. Bu yüzden çoğu Yay kadını bir gün kendini yabancı bir ülkede yaşarken buluverir.
Dürüstlüğünüz patavatsızlık raddelerine gelebilir. Sonra da çevrenizdekilerin neden size kırıldıklarını anlamakta zorluk çekersiniz. Kimi zaman aktif neşeli sportmen olup kimi zaman da felsefe din gibi konulara dalıp bir münzevi gibi yaşayabilirsiniz.
Birlikte uzak ülkelere gidip maceralara atılabileceğiniz kişileri seversiniz. Bunun dışında pek duygusal olduğunuz söylenemez.
Anahtar sözcüğünüz: “Uzaklara daha uzaklara.”
OĞLAK KADINI
Yarın ne olacağını bilememek hata yapmak idealsiz bir yaşam. Hiçbiri size göre değil. Geleceğini emin eller altına almak güven duyacağınız ortamlarda yaşamak her Oğlak kadını gibi sizin de en büyük emelinizdir. Sizi mesafeli ve biraz soğuk bulabilirler. Bu kimseden yardım beklemeden her işinizi kendi başınıza yapmanızın sonucudur. Neticede insanların hepsinin bu dünyada yalnız olduklarına ve kendi sorunlarını kendilerinin çözmeleri gerektiğine inanırsınız.
Sabırlı ve azimli oluşunuz sizi pekçok konuda başarıya ulaştırır. Dostlarınız sağlam ve ömür boyu beraber olacağınız kişilerden oluşur.
Erken yaşta olgunlaşıp sorumluluk alırsınız. Duygusal yaşamınızda güven duymak temel ihtiyacınızdır. Güven duyduğunuz kişi ile ömür boyu birlikte olursunuz.
Anahtar sözcüğünüz: “Kendi işini kendin gör.”
KOVA KADINI
Kısıtlanmak disiplin otorite. İşte sizi yerinizden hoplatacak 3 kelime. Yaşamınızın sürekli bir başkaldırı ile geçmemesinin tek şartı bağımsız olmanızdan geçer.
Modası geçmiş eski olan herşey ruhunuzu karartır. Her tür yenilik ise sizi heyecanlandırır yaşama bağlar. “İşte çağdaş bir kadın” denildiğinde bir Kova kadınını karşınızda bulursunuz. Bulunduğunuz her ortamda açık fikirliliğiniz toleransınız insan sevginizle odak noktası olursunuz.
Sizin için hiçbir şey acayip değildir. Aksine acayip denilen herşey size normal görünür. Duygusal yaşamınızda bağlanmaktan korkarsınız. Yine de sizinle iyi arkadaş olan biri ile uzun süre beraber olabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren her tür meslekte başarılı olursunuz yeter ki başınızda bir otorite olmasın.
Anahtar sözcüğünüz: “Benim için çok normal.”
BALIK KADINI
“Sürekli gerçeklerden kaçıyorsun.” Hemen hemen yaşamınızın her döneminde bu sözcüğü duymuşsunuzdur. Yanlış da sayılmaz. Yaşamın gerçekleri sizi pek ilgilendirmez. Yine de çalışıp didinmek hayatın dikenli yollarında ilerlemek konularında çok zorlandığınız söylenemez.
Bunun sırrı bu dünyada kendiniz dahil hiçbir şeyi ciddiye almamanızdadır. Siz soyut olan herşeye ilgi duyarsınız. Bulunduğunuz ortamlarda sempatikliğiniz ve sevecenliğiniz ile pek çok arkadaş edinirsiniz. Can sıkıcı ortamlarda ise şayet uyuyakalmazsanız saatlerce kalabilirsiniz.
Kimsenin üzülmesine tahammül edemezsiniz. Kendinizi tam olarak veremeseniz de yardıma ihtiyacı olanların hemen yanında olursunuz.
Hayal dünyanız o kadar geniştir ki karşınızdakiler sizi ancak bir sanat dalı ile uğraştığınız zaman anlayabilirler. Aksi takdirde onlar için tam bir muammasınızdır. Sanatın tüm dallarında mutlaka başarılı Balık kadınları bulunur.
Duygusal yaşamınızda sevecenliğiniz cana yakınlığınızla kolayca sever sevilirsiniz. Tabii platonik aşkların peşinden gitmeyi bırakırsanız.
Anahtar sözcüğünüz: “İnsan büyük ve küçük sonsuzluk arasına sıkışmış bir toz parçasıdır.”


Bkmlyz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Etiketler
misiniz, kadini, burcunuzun

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Burcunuzun kadını mısınız?

Burcunuzun kadını mısınız? konusu, FORUM GENEL / Burçlar, Tarot ve Astroloji forumunda tartışılıyor.Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 04:26 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats