bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > FORUM GENEL > Burçlar, Tarot ve Astroloji

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 05-04-2010, 05:18   #1 (permalink)
 
mormavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Nisan Ayinda Bizleri Neler Bekliyor....

2010 Nisan Ayı Burç Yorumları

Koç


Girişimde bulunma harekete geçme duygusunun gücü sizi tamamen ele geçirmeye başladı. Ayın ilerleyen günlerine doğru dışarıdan size yansıyan zorlukların yavaş yavaş ortadan kalktığını da gözlemleyeceksiniz. İşe koyulmaya karar vermeniz sayesinde problemleriniz de azalmaya zayıflamaya başlayacaktır. Gelecek planlarınız ve niyetleriniz ile ilgili ön hazırlık dönemindesiniz.
Davranışlarınızı bu aralar duygularınız yönetiyor olacak. Duygu dünyanız her zamankinden daha hassas ikili ilişkilerinizde daha tutkulu konuşmalarınızda ise daha çok duygusal tepkiler vermeye yaktın olacaksınız. Ayın ikinci yarısından itibaren yeni bir ilişkiye başlayabilir kendinize olan güveniniz artabilir. Seyahate çıkabilir ya da işinizle ilgili bir adım atabilirsiniz.

Boğa

Bu ay daha sakin ciddi hatta içinize kapanmış bir doğada olabilirsiniz. Motivasyonunuz yüksek olmayacak daha sakin bir dönem geçirmek isteyeceksiniz. Yoğun geçen çalışma döneminin ardından bir dinlenme sürecine giriyorsunuz. Bu durumunuzu yakın çevreniz de fark edecektir. Yaşadıklarınızı sorgulamak neyi doğru neyi yanlış yaptığınızı anlamak bu ay daha kolay olacaktır.

Konsantrasyonunuzun güçlü olduğu bir dönemdesiniz değişken duygu durumları yaşıyor olmanız bunu bozmaya yetmeyecektir. İkili ilişkilerdeki dengeler tekrar yerli yerine oturacak ayrıca ev dış dünya bütçe ve iş yerindeki konuları kolaylıkla organize edebileceksiniz.


İkizler


Çevreniz ve çevrenizdeki insanların yaşam şartları üzerindeki etkileriniz büyük olacak. İş hayatınızdaki konumunuzu sabitleyecek fırsatları değerlendirmeye çalışmalısınız. Yaptığınız işler dikkat çekecek bunu avantaja çevirmek elinizde olacak. Eğer iş hayatınızda bu aralar dikkatli ve doğru adımlar atarsanız kolaylıkla şu anki parlaklığınızı fırsata çevirebilirsiniz.

Yeni dostluklar kurmalı dostlarınıza karşı adil olmayı öğrenmelisiniz. Şimdi elinize geçen fırsatları iyi değerlendirirseniz bir süre sonra zorlanacağınız dönemlerde karşılaşacağınız olumsuz etkilerden küçük sıyrıklarla kurtulabilirsiniz.

Yengeç

Eğer bağlı olduğunuz kuruluş dernek ya da bir kurum varsa bu alanda yaşayacağınız değişimler sizi aktif ve hareketli kılacaktır. Eğer yeni bir gruba üye olmayı düşünüyorsanız muhakkak gerçek bir amaca ya da yarara hizmet etmesine özen göstermelisiniz.

Eğer yeni bir eğitime başlamaya niyetiniz varsa ya da size faydalı olacak bir seyahate çıkmak istiyorsanız ayın 20 sine kadar uygun şartlar yakalayabilirsiniz. 20’sinden sonra daha çok işinize ve kariyerinize odaklı bir tutum sergilemeye başlayacaksınız. Göz önünde olmaya başkalarının dikkatlerinizi üzerinize çekeceksiniz; hazırlıklı olun.

Aslan

Ay sonuna doğru yapacağınız seyahatleri iş bağlantılarınızı planlayabilir; yeni bir eğitime başlayacaksanız onun ön hazırlıklarını Mart’ın ilk 20 günü yapabilirsiniz. Ay2ın 10’undan itibaren uzun zamandır yakanızı bırakmayan gerginlik ve depresyon halinden kurtulup enerjik kanlı/ canlı bir havaya bürüneceksiniz. Bahar enerjisi sizi olumlu bir havaya sokacak motivasyonunuzu yükseltecektir. Bu Özellikle 20 Mart’tan itibaren daha da belirgin olacaktır.

Eğer başkalarını ikna etmeniz gereken durumlar varsa şimdi tam da gerekli kabiliyete sahip olduğunuz bir dönemdesiniz. Problemleri analız etmekte zorlanmayacak hedeflerinizi en iyi şekilde planlayacaksınız. Yargı ve karar verme yetinize güvenebilirsiniz. Yapacağınız planlar mantıklı olacaktır. Bugüne kadar ertelediğiniz önemli konuşmaları yapmaya hazırlanmalısınız.

Başak

Eğer haritanızda bu ay olumsuz bir takım transit etkiler almıyorsanız spritüel ya da ruhsal konulara karşı bir çekilim hissedebilirsiniz. Farklı ruhsal deneyimler yaşamaya açık olduğunuz bir dönemdesiniz. Belki de hayata bakış açınızı değiştirebilecek deneyimler yaşayabilirsiniz. Bu durum daha çok Mart’ın ikinci yarısında ortaya çıkacaktır.

Gerek iş hayatınızda gerekse çevrenizde kendinizi daha rahat ortaya koyabilecek hatta kendinizi başkalarına nasıl takdim edeceğinizi iyi bileceksiniz. Bu durum özellikle iş hayatınızda olumlu bir adım atmanızı sağlayabilir.

Özel ilişkilerinizde ise toleransınız artacak iletişiminiz daha çok yeni hedeflerinize yönelik olacak beklentilerinizi her zamankinden daha yumuşak ve ikna edici bir dille ifade edebileceksiniz. İyimserliğiniz başkalarının ilgisini üzerinize toplayacaktır.

Terazi

Bu ay bir grubun ya da topluluğun başında olmak onları yönlendirmek için gerekli enerjiyi içinizde hissedeceksiniz. Hatta çevrenizle olan sebepsiz problemlerin üzerinden gelmeniz çok kolay olacaktır. Tüm bu etkiler ayın 10’dan itibaren daha belirgin hale gelecektir. Çevrenizle olan ilişkilerinizde yaptığınız yanlışların farkına varacak bunları düzeltmek için gerekli değişikliklere hazır olacaksınız. Tabii şu an içinde bulunduğumuz transitler artık vadesi dolmuş arkadaşlıkların bitmesi ya da grup çalışmalarından ayrılmak gerektiğiniz göstergesi de olabilir.

Ayın son on gününde ikili ilişkilerinizde hareket gözlemlenebilir belki de arkadaşlarınızdan birinin size olan farklı ilgisini fark edebilirsiniz.

Akrep

Yaratıcılığınızın ön planda olacağı şairane bir etkiye sahip olduğunuz bir dönemdesiniz. Neredeyse sözcükleri kullanmadan iletişim kurabilir sadece bakışlarla birçok farklı duygu deneyimleri yaşayabilirsiniz. Acıma duygunuz ve yardımsever havada olmanız kullanılmanıza zemin hazırlayabilir.

İşinizde yaşadığınız sıkıntılar ayın 102undan itibaren sona erecektir. Belki de yaptığınız hataların farkına varıp bu alanda gerekli düzeltmeleri yapmak isteyeceksiniz.

Aşk hayatınızda bu ay hareket olması beklenir yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Yay

Mart’ın ilk yarısı ev ile ilgili güzel gelişmelerin iyimser havanın estiği bir dönem olacaktır. Belki de evin ya da ailenin içinde bazı güzel değişimler yaşanacaktır.

Mart’ın ikinci yarısında ise aşk hayatınız hareketlenecektir.

Eğer çocuklarınız varsa onlarla ilgili güzel gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. İlişkilerinizde kendinizi açık yüreklilikle ifade edebilecek ve iyimser yanınızı kolaylıkla gösterebileceksiniz.

Bu güzel açının tadını çıkarın çevrenizden ihtiyacınız olan olumlu enerjileri depolayın. İleriki günlerde bu morale ihtiyacınız olacak.

Oğlak

Mart ayı yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz iletişiminizin dorukta olduğu bir dönemi gösteriyor. Şansınızın yaver gitmesi bazı fırsatları ayağınıza getirecektir. Çevrenizle olan ilişkilerinizde kendinizi en iyi ifade edebileceğiniz zamanları yaşıyorsunuz. Özellikle kardeş ve akrabalarla alakalı olumlu gelişmeler duyabilir güzel haberler alabilirsiniz.

İşinizde pazarlama dehası olabilecek yetenekler sergileyebilirsiniz. Önemli bağlantılar yapabilir yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz. Kısa seyahatler de bu dönemde gündeme gelebilir.Karamsarlığınız Mart’ın onundan itibaren bitecek.

Mart’ın ikinci yarısından itibaren yavaş yavaş evinizle ilgilenmek isteyecek hatta belki de evinizde sıkça arkadaşlarınızı ağırlayacaksınız.

Kova

Dış dünyaya ve çevrenize karşı sorumluluklarınızı 10 Mart’tan itibaren daha kolay yerine getirebileceksiniz. Bu ay yoğun bir çalışma temposu sizi bekliyor olacak. Tembelliği bir kenara bırakıp kazancınızı artıracak fırsatları değerlendirmelisiniz.

İlk başta size kaderin kötü etkisi gibi görünen şartlar daha sonra sizi memnun edecek fırsatlara dönüşecektir.

İhtiyacınız olan değişiklikleri yapmalı bu dönem çok çalışmalısınız.

Balık

Bu ay biraz soluklanıp nereden gelip nereye gittiğinizi anlayıp sindirmelisiniz. Gücünüzü toplayıp gideceğiniz yeni yolların planlarını oluşturmalısınız. Zaten bunun için gerekli içsel huzura ve dinginliğe bu aralar sahipsiniz.

İçinizdeki uyum ve denge hem özel hem de iş hayatınızda olumlu etkiler bırakacaktır.

Eğer bu aralar iyi bir haber almıyorsanız siz iyi bir haber yollayın ve karşılığının ne kadar olumlu geleceğini bekleyin görün.

İkili ilişkilerinizde iyimserliğiniz sayesinde hoş bir dönem geçirebilir bu iyimser havanızı partnerinize de bulaştırabilirsiniz.


mormavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Nisan Ayinda Bizleri Neler Bekliyor....

Nisan Ayinda Bizleri Neler Bekliyor.... konusu, FORUM GENEL / Burçlar, Tarot ve Astroloji forumunda tartışılıyor.Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
3000li yıllar da bizi neler bekliyor incitanesi Komik Videolar 4 05-10-2009 08:21
Şubat 2009'da Burçları Neler Bekliyor CooLKadin Burçlar, Tarot ve Astroloji 2 31-01-2009 11:27
Bizleri de Mahrum Eyleme elif İlahiler 0 14-07-2008 12:40
2008′de Türkiye’yi neler bekliyor Bkmlyz Burçlar, Tarot ve Astroloji 0 20-03-2008 10:14

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 03:17 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats