bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > FORUM GENEL > Burçlar, Tarot ve Astroloji

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 01-12-2010, 08:58   #1 (permalink)
 
mormavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Burca Göre Karşı Cinsi Etkilemenin Yolları

Burcunu Öğren Kendine Aşık Et
Burcuna Göre Aşık Etme Yolları
Burcuna Göre Etkileme Yolları


Erkekleri burcuna göre baştan çıkarma ve etkileme yöntemleri çok işinize yarayacak. Sevgilinizi nasıl etkileyeceğinizi ya da aşkınızı nasıl tavlayacağınızı öğreneceksiniz. Mynet Astroloji Danışmanı İrem Su sizler için yazdı.

Koç erkeğini seviyorsanız:

Kolay ele geçirilir olmayın. Cinselliği önemseyin bir dişi olduğunuzu asla unutmayın.
Sizi farketmesini sağlayın. En az bir özelliğinizi ön planda tutun. Kendinizden emin ve oldukça güvenli bir duruş sergileyin. Hayatı eğlenceli ve biraz da maceracı tarafından görmeye bakın Kendi ayaklarınızın üzerinde durduğunuzu anlamasını sağlayın. Beraberken ilginizi üzerinden eksik etmeyin. Ayrıyken ulaşılmaz biri gibi davranın. Hakimiyeti ona bırakırmış gibi yapın. Yeri geldiğinde ben demeyi bilin. Asla soğuk kendini beğenmiş havalı biri gibi davranmayın. Aktif olun. Bir yere giderken onu kesinlikle bekletmeyin. Sorun getirmeyin veya sorunları konuşacağınız zamanı iyi seçin. Sen halledersin sen başarırsın bitanesin demeyi unutmayın. Ona güvendiğinizi mutlaka belirtin. Daha ilk günden evlilik nişan v.b ciddi konuşmalar yapmayın. Değer verdiği herşeyle yakından ilgilenin. Ama kendi değer verdiklerinizle de ilgilenmesini sağlayın. İş hayatında ona destek olun fakat kararlarına karışmayın. Sürprizler yapın arkadaşlarına önem verin teşvik edici olun. Üzüldüğünde yaralarını sarmayı ona destek olmayı unutmayın. Fakat annesi gibi de davranmayın. Onun kadını olduğunuzu hissetmesini sağlayın. Güçlü bir kadın olun. Şımarık davranmayın sürekli ağlamayın. Kendinize ait problemleri onla paylaşın fakat sorunları bir dağ gibi üzerine yığmayın. Halledebileceğinizi belirtin. Eğer yardımcı olmayı teklif ederse ve ısrar ederse o zaman kabul edin. Ona ne söyleyecekseniz açık bir dille anlatın. Lafı dolaştırıp durmayın. Dürüst olun yalan söylemeyin. Oyunlar çevirmeyin. Hatanız varsa samimiyetle kabul edin ki o da hatasını günü geldiğinde kabul edecektir.

Boğa erkeğini seviyorsanız:

Muhakkak yemek yapmayı öğrenin. Çünkü bu erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer.
Ona ait herşeyi sahiplenin değer verin ve korumaya çalışın. Parasını ondan önce düşünün. Har vurup harman savurmayın. Dişiliğinizi asla ihmal etmeyin. Bu erkeğin cinselliği oldukça güçlüdür. Kendinizle ilgili saç giyim v.b konularda ani değişimler uygulamayın. Yani sizi tanıdığından saçınız siyahsa bir müddet sonra sarı bir saçla karşısına çıkmayın. Dürüst olun ve asla yalan söylemeyin. Ona sadık kalacağınızdan emin olmasını sağlayın. Size güven duyması için ondan hiçbir şeyinizi gizlemeyin.
Güzel bir sofrada ellerinizle hazırladığınız yiyecekleri dişiliğinizi hissettirerek sunmaya çalışın. Sakin ortamlardan hoşlanan Boğa erkeğine diskoya gidelim mi diye bir teklifte bulunmayın. Nezaketinden kırmayabilir ama ikincisinde hayır diyebileceğini unutmayın.
Sorduğunuz soruların cevabı için günlerce bekleyebileceğinizi unutmayın. Yani anında cevap vermesini beklemeyin. Görünüşünüze özel önem verin. Sizi güzel bulmasını sağlayın.
Sizinle ilişkiye başladığında sizi asla aldatmayacağını bilin. Nerdesin niye aramadın beni aldatıyor musun gibi cümleler kurmayın. Çünkü o bunu yapmaz. İnatçı olan Boğa erkeğini mantıklı konuşmalar yaparak ve ilişkinize verdiğiniz önemi belirterek ona olan sevginizden bahsederek kolaylıkla esnek düşünmesini sağlayabilirsiniz. Ona destek olun problemleri olduğunda konuşması için zorlamayın. Sadece hep yanında olduğunuzu anlamasını sağlayın. Programlı bir erkek olan Boğa dağınık karmaşık ve ne yaptığı nasıl davranacağı belli olmayan bir kadına asla tahammül edemez. Onun için planlı davranmaya çalışın.

İkizler erkeğini seviyorsanız:

O konuşurken mutlaka dinleyin hatta sürekli onu dinlemeye alışın.
Onun düşüncelerine önem verin. Özgürlüğünü asla kısıtlamayın. Onun üzerinde baskı uygulamayın. Bir anda sinirlenmesine bağırıp çağırmasına aldırmayın. İki dakika sonra gelip gönlünüzü alacaktır. Rutin bir hayat sürmesini beklemeyin. Heyecana aktiviteye hazır olun. Görünüşünüzü sık sık değiştirebilirsiniz. Yenilik uygulayan kadınlardan çok hoşlanır.
Herşeyiyle sizin olmasını istemeyin. Çünkü bu oldukça zordur. Onu olduğu gibi kabul etmeye çalışın. İlişkinizde bağımsızlık temasını ön planda tutun. Kendisini kısıtlanmış hissetmesine izin vermeyin. O zaman ilişkiniz çok daha uzun ömürlü olacaktır.
Kapının arkasında bir valiz her an hazır olsun. Çünkü İkizler erkeği anında bir seyahate çıkmayı teklif edebilir. Bekletilmekten asla hoşlanmaz. İniş çıkışlı hallerine alışın. Sadece izleyin ve ne söylüyorsa anlamaya çalışın. Çocuksu tavırları ve yüzeysel konuşmalarına alışmaya bakın. Kalbinde kötülük olmadığını bilin. Onun gönlünü kazanmak için sürprizler hazırlayın. Örneğin hadi şuraya gidelim veya hadi gel bunu yapalım gibi. Fakat bunların tümü enerjik faaliyetler olsun. Gönlünüzü almak için söylediği minik zararsız yalanlar için ona kızmayın. Olgun davranırsanız size gerçeği kısa süre sonra söyleyecektir. Fazla duygusal davranmayın. Mantıklı çözümcü güçlü bir kadın olmaya çalışın. Siyah dediği bir şeye biraz sonra beyaz diyebileceğini unutmayın. Duygusal biri mi mantıklı mı çılgın mı yoksa hiçbiri değil mi? bu adamı kategorize etmeyin. Çünkü aynı anda birçok kişilik özelliği sergilediği için onu anlayabilmeniz oldukça güçtür. Onu sadece sevin hem de çok. O zaman bu halleri sizi yormayacaktır. İçinde çatışmaları olan bu adam çocuk gibidir. Sevgi ilgi hoşgörülü davranırsanız onu bozmaz anlayışlı olursanız bir ömür yanınızdan ayrılmayacaktır. Onun sürekli planları ve projeleri vardır. Dinleyin ve desteklemeye çalışın. Fazla kaptırmayın. Çünkü ertesi gün başka bir planla karşınıza çıkması mümkündür.
Çok zeki olan bu erkek siz bir şey söylerken daha dinlemeden size cevabını verebilir. Usta bir manevracıdır. Zihinsel faaliyetlerde bulunmayı seven bu erkek kadınıyla tartışmaktan bir konu hakkında fikir alışverişinde bulunmaktan hoşlanır. Kafasına bir şey taktı mı mutlaka yapan bu erkeği durdurmaya kalkmayın. Sürekli telefonla konuşmaya hazır olun. Çünkü bu erkek için telefon internet her türlü haberleşme önemlidir.

Yengeç erkeğini seviyorsanız:

Onunla mutlu olmanın ilk koşulunun size güven duymasını sağlamak olduğunu biliniz.
Dürüst anlayışlı olgun ve sevecen davranmaya çalışın. Duygusal ve hassas yapısına tavırlarına anlayış gösterin. Ona duyduğunuz tutkuyu dile getirin ve bunu ona hissettirin. Onun mutlu olması için elinizden geleni yapacağınızdan emin olmasını sağlayın. Ailesiyle bizzat ilgilenin önemli günlerde kutlamayı unutmayın. Ülküsüne son derece bağlı olan bu erkek için milli ve manevi değerleri son derece kutsaldır. Sizin de aynı önemi göstereceğinizden emin olmak ister. Anaç sahiplenici ve koruyucu bir partner olmaya gayret gösterin. Eğer sizi çok severse herşeyin üstünde tutacak ve sizi yüreğinin kraliçesi yapacaktır. Ona sorunlarında destek olun öncü gücünü açığa çıkarmasını sağlayın. Onu her konuda destekleyin. Kabuğundan çıkmasını sağlayın.
Geçmişiyle son derece barışık anılarına son derece bağlı olan bu erkek bazı anlarda inişli çıkışlı bir ruh hali sergileyebilir. Böyle durumlarda onu suçlamayın onunla empati kurmaya çalışın. Kendisine güven duyması için başarısızlıklarını değil bilakis yaptığı güzel şeyleri dile getirerek övmeye çalışın. Kimi zaman karmaşaya düşen bu erkek kadını tarafından desteklendiğinde her türlü sorunla mücadele etmekten kaçınmaz.
Kibar olun amazon kadınları gibi davranmayın. Dişiliğinizi hissettirin huzur bulmasını sağlayın. Onun mantığından ziyade duygularına önem verin. İşte o zaman yanınızdan ayrılmayacaktır. Evlilik çocuk aile kavramlarına verdiğiniz önemi belirtin. Bir bakmışsınız nikah masasındasınız. Çünkü bu olgular bir kadını tercih etmesinde en önemli etkendir.
Geleceğinizi birlikte kurmaktan söz edin. Ona hayallerinizden bahsedin. Onunla birlikte olmanın sizde uyandırdığı güvenden bahsedin. En güvensiz Yengeç erkeği bile bu durumda şahlanabilir. Ailesiyle arasındaki problemlerde destek olun ama asla ailesi hakkında ileri geri konuşmayın. Annesiyle iyi geçinin ama gerektiğinde erkeğinizin yanında yer alın. Eskiye son derece bağlı olan erkeğiniz zaman ilerledikçe size daha fazla bağlanacak ve size kutsal değerleri gibi sahip çıkacaktır.


mormavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Teşekkür Edenler:
Я (02-12-2010)

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Burca Göre Karşı Cinsi Etkilemenin Yolları

Burca Göre Karşı Cinsi Etkilemenin Yolları konusu, FORUM GENEL / Burçlar, Tarot ve Astroloji forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: olgun davranmanın yolları, burca göre erkeği baştan çıkarmanın yolları, olgun davranma yolları, boğa erkeğinin hoşlanma belirtileri, yengeç erkeğinin hoşlanma belirtileri, burçlara göre hoşlanma belirtileri, burcuna göre erkekleri etkilemenin yolları, burcunuza göre karşı cinsi etkilemenin yolları, burçlara göre karşı cinsi etkileme yolları, burçların hoşlanma belirtileri, burçlara göre erkeklerin hoşlanma belirtileri, ikizler erkeğinin hoşlanma belirtileri, burçlara göre erkekleri etkilemenin yolları, burca göre davranma, burca göre karşı cinsi etkilemenin yolları,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Karşı Cinsi Etkilemenin Yolları(Burçlara Göre) elif Burçlar, Tarot ve Astroloji 0 26-10-2009 02:06
burçlara göre karşı cinsi etkilemenin yolları Jülyet Burçlar, Tarot ve Astroloji 1 12-09-2009 11:38
burca göre dos,düşman Jülyet Burçlar, Tarot ve Astroloji 1 12-09-2009 11:17
Burca Göre Diyet Bakimliyiz Diyet Tarifleri, Zayıflama ve Sağlıklı Beslenme 0 09-03-2008 01:26

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 09:57 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats