bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > SAĞLIK > Diyet Tarifleri, Zayıflama ve Sağlıklı Beslenme

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 14-04-2009, 10:08   #1 (permalink)
 
Bkmlyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Hodobax ile ayda 7 kilo verin

Hodobax

Yüzyıllardır içeriği bilinen yakın ve uzak doğu kökenli bitkilerin kliniksel deneyler ile bir araya getirilmesinden ve denenmesinden elde edilen bir zayıflama ürünüdür. Kliniksel deneyler Hodobax `ın 15 gün içerisinde etkisini göstererek yağ yakma seviyesini en üst düzeye çıkardığı belirlenmiştir.

15 günlük uygulama konucu klinik deneylerine katılan deneklerde 3 ile 12 kilo arasında kilo verildiği gözlemlenmiştir.Yine bu deneyler diğer diyet ve zayıflama yöntemlerinde görülen su ve kas kaybını da en az seviyeye çektiği belirlenmiştir.

Bilindiği üzere zayıflama yöntemlerinin çoğunda öncelikle vücuttaki su atılmaktadır. İlk bakışta kilo kaybı olarak görülebilse bile vücuda zararları açık olduğu gibi; vücut da bu suyu en kısa süre içerisinde geri alır. Vücuttan en çabuk atılabilen suyun kaybı kilo verme değildir.

Vücuttaki sudan sonra vücudun atmak isteyeceği unsurlar yağlar ve kaslardır. Yağlar en çabuk kimyasallar ile atılırlar. Ancak kimyasal maddeler ve ilaçlar ile atılan yağlar vücut tarafından yeniden alınma eğilimindedirler ve çok çabuk biçimde geri alınırlar.

Çoğu diyet ve zayıflama yönteminde erime gerçekleşen kasların ise kendilerini toparlamaları diğer unsurlara göre çok daha zordur ve istenmez.

HodobaX içerdiği bitkisellerle vücudun su kaybını engeller ve su kaybı nedeni ile zayıflamış gibi olma durumunu yaratmaz. Besleyici elemanları kas erimesini engeller. HodobaX `ın hedefi ve uygulama merkezi yağlardır.

HodobaX `ın üç önemli etkisi bulunmaktadır.
1. Yemeklerden önce ılık su ile alınması tokluk hissi yaratır ve nispeten fazla yemek yenmesini engeller.
2. Yiyecekler ile alınan yağların midede emilinmesini engeller ve mide tarafından emilim en aza indirilerek yağ ve kalori olarak vucutta depolanmamasını sağlar. Kötü kolesterol ve trigliseridlerin atılımında etkilidir.
3. Yiyecekler ile barsaklara ulaşan besinlerin burada emilimini en aza indirir. Diğer mineral ve vitaminler alınırken yağlar gaita yolu ile dışarı atılır.

HodobaX `ın yukarıda sayılan etkileri sonucu vücut; ihtiyacı olan kaloriyi mevcut yağları kullanarak temin etmeye çalışır ve bu da yağların erimesine ve kilo kaybına neden olur.

HodobaX hiç bir nedenle vücuttaki su ve kasların kaybına neden olmaz. Yağ yakımı kimyasal olmadığı ve vücut kendi sistemi içerisinde bu yağları erittiği için yağların tekrar geri alımı söz konusu değildir.


Hodobax ne değildir ?

Öncelikle ve özellikle hiç bir kimyasal içermez. Mineral ve her ne ad altında olursa olsun hiç bir katkı maddesi içermez. Tamamen BİTKİSEL dir.

HodobaX Form tableti değildir.. Formda olanların kullandığı kilo almayı engelleyen ancak kilo vermede herhangi bir etkisi olmayan form tablet ya da kapsül değildir.

HodobaX yasal olmayan yollar ile yurda sokulan ya da satılan; bu nedenle de herhangi bir denetime tabii olmayan bir ürün değildir. T.C. Tarımve Köyişleri Bakanlığı `nın 13.12.2005 tarih ve 16-0006-0001-2 Sayılı izni ile üretilmiştir ve Türkiye Cumhuriyeti nin denetim mekanizmaları ile her aşamada denetlenmektedir.

HodobaX ilaç değildir. Türk Gıda Kodeksine uygun olarak hazırlanmıştır.

HodobaX 1 kutu içerisinde 135 kapsül hap bulunmaktadır


Hodobax kime nasıl etki eder ?

Bilindiği üzere fazla kilolu kişiler ile vücudu su tutmaya elverişli kişilerin kilo vermeleri başlangıçta daha kolaydır. Açıklanan nedenlerle 7 kiloya kadar fazlası olan kişilerde yemeklerden önce ikişer tane HodobaX kullanımı yeterli olmaktadır. 22 ile 45 günlük bir kullanım belirtilen kiloyu verdirir.

7 kilodan daha çok fazlalığı olanlarda kullanım yemeklerden önce üçer adettir. Verilen kilolara bağlı olarak devam ettirilip ettirilmemeye karar verilmelidir.


Tanıtım...

Resmi adresi için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz...

Hodobax ile ayda 7 kilo verin


Bkmlyz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 14-04-2009, 10:11   #2 (permalink)
 
Bkmlyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart

Hodobax Nasıl Kullanılır ?

HodobaX beyne tokluk hissi gönderen ve yeterince yemek yediğinize beyninizi (Hipotalamus'u) inandiran aktif bir madde içerir. Kullanımı son derece basit ve bilinen yöntemlerdendir sabah kahvaltıdan 30 dakika önce öğlen ve aksam yemekten 30 dakika önce aşağıdaki şekilde ve ılık su ile alınır.

* 7 kiloya kadar fazlalığı olan kişilerin 2 adet
* 7 ile 15 kilo arasynda fazlalığı olan kişilerin 3 adet
* 15 kilove üzeri fazlalığı olan kişilerin 4 adet

şeklinde kullanılır propektüs ve hekim önerisi dışında paket bitene kadar kullanılmalıdır.. Her insandaki (metabolik ve endokrin yapı) farklı oldugu göz önünde tutularak 14 gün içinde olumlu etkilerini görmeye başlayacaksınız .

Saklama Koşulları
Çocukların ulaşamayacakları yerlerde ambalajında ve 25°C?nin altındaki oda sıcaklığında saklayınız. Işıktan ve nemden koruyunuz.

Doz Aşımı ve Tedbirleri
HodobaX'nin bilinen bir antidotu yoktur. Doz aşımı halinde kimyasal enzim bulunmadığından vücut'da çeşitli komlikasyonlar oluşturmaz. Ancak yukarıda belirtilen askine aşırı miktarda tablet almak mide yanmalarına ve halsizliğe neden olabilir.


Hodobax İçeriği

Melissa
Ballıbabagiller familyasından; çok dallı beyaz çiçekli otsu bir bitkidir. En önemli türü tıbbi melissadır. İstanbul Bursa Ege ve Akdeniz bölgesinde yetişir. Boyu 30 - 80 cm kadardır. Limon kokuludur. Çok yıllık bir bitkidir. Yaprakları ince ve yumuşak tüylüdür. Çiçekleri beyazdır. Yapraklarında tanen reçine ve uçucu bir yağ vardır. Mide ve bağırsak ağrılarını keser. Kalbi kuvvetlendirir. Hazımsızlık baş ağrısı ve migrende faydalıdır. Melankoli sara başdönmesi kulak çınlaması ve sinir krizlerinde şikayetleri ortadan kaldırır. Bayılmalarda kullanılır. Mide ve bağırsak gazlarını söker. Aybaşı ağrılarını keser ve aybaşı kanamalarını düzenler. Huzursuzluk ve sıkıntıları giderir. Hafıza zayıflığında faydalıdır.

Melekotu
Maydanozgiller familyasından; dere kenarlarında çayırlarda ve ormanlardaki ağaçsız alanlarda yetişen boyu 3 m kadar hoş kokulu otsu bir bitkidir. İstanbul Marmara Bölgesi Doğu Karadeniz ve Beyşehir dolaylarında yetişir. Boyu 1- 15 m kadardır. 2 veya çok yıllık bir bitkidir. Gövdesi silindiriktir. Boyuna çizgiler vardır. İçi boştur. Mavimtırak yeşil veya kırmızı renktedir. Çiçekleri beyazdır. Kökü ve rizomlarında uçucu bir yağ ve tanen ihtiva eder. Yaz ve sonbahar aylarında toplanıp kurutulur. Mide ve bağırsak hastalıklarına iyi gelir. Sinirleri kuvvetlendirir. Spazmları giderir. Astım nöbetlerini giderir. Kuvvet ve iştah verir. Nekahat devresinin kısa sürmesini sağlar. Yapraklarından çıkan suya bir parça pamuk bastırılıp diş çürüğüne konursa ağrıyı keser. Kandolaşımını düzenler. Terletir. Kurutulmuş melekotu dövülüp başa sürülecek olursa bitleri öldürür

Mürver Çiçeği
10 m kadar boyunda ağaççık. Çiçekleri krem rengi küçük 5 parçalı kuvvetli kokulu tad müsinli önce tatlımsı sonra acı lezzetlidir. Küçük siyahımsı mor ve üzümsü olan meyvelerinin suyu kan kırmızısıdır ve üç küçük çekirdeği vardır. Haziran-temmuz ayları arasynda çiçek açar ağustosta meyva verir. Türkiye'de özellikle Ankara Bolu İzmit ve Erzincan'da yetişir ve bahçelerde yetiştirilir. Faydaları: Soğuk algınlığı ve gribe karşı terletici olarak çok etkilidir. Çiçek çayı ayrıca üst solunum yolları iltihabına saman nezlesi ve sinüzit iltihabına karşı önerilmektedir. Nezleden kaynaklanan duyma bozuklukları çiçek çayı ile iyileşebilir. Ihlamur çiçeği gibi mürver çiçeği de bağışıklık sistemini güçlendirir. Ayrıca deri hastalıklarına ve kötü beden kokularına karşı ürik asit seviyesini düşürmede kullanılmaktadır.

Amber Çiçeği
Vatanı Çin ve Hindistan'dır. Kelebekçiçekgiller familyasındandır. Her zaman yeşil 1.5 m yüksekliğinde bir çalıdır. Sary çiçekli beş köşeli piramit şeklinde çiçekleri vardır. Kabızlığa karşı etkilidir; müsil ve yumuşatıcı etkiye sahiptir. Ekşi tadından ve C vitamini yoğun olduğundan dolayı şeker hastalığına göz böbrek ve karaciğere iyi gelir. Afrodiziyak etkisi vardır. Yatıştırıcı ve antispazmodik etkisi vardır. Stres anksiyete depresyonda kullanılır. Besleyici özelliği vardır.

Isırgan otu Kökünden başlamak üzere kökü yaprakları tohumlary bile şifalı olan bir bitkidir.Eski çaylarda da büyük bir saygınlığa sahipti. Albrecht Dürer (1471 - 1528) bir tablosunda elinde ısırganotu olan bir meleğin Tanrı katına uçusunu canlandırmıştı.İsviçreli botanik bilimci Künzle bir yazısında yakıcı özelliği sayesinde (Tüylerde bulunan histamin ve asetilkolin) korunmamış olsaydı bitkinin kökünün çoktan kurumuş olacağını belirtmişti. Eğer kendini koruyamamış olsaydı haşarat ve hayvanlar onu çoktan yok etmiilerdi.

* Büyük ısırgan otu (Urtica diocia L.) çok yıllık ve otsu bir bitkidir boyu bazen 1 m'yi geçer yapraklar koyu yeşil renkli saplıdişli kenarlı ve yakıcı tüylüdür.
* Küçük ısırgan otu (Urtica Urens L.) bir yıllık ve otsu bir bitkidir. Boyu 60 cm kadar olabilir. Yapraklar açık yeşil renkli saplı dişli kenarlı ve yakıcı tüylüdür.
* Duvar kenarları ve harabeliklerde bol olarak görünür.Her iki türün de yaprakları 2-4 cm uzunlukta oval veya kalp biçimindedir. Taze iken deri ile temas edince deride kızartı ve yanma yapar. Dızlağan ve dikenli ısırgan isimleriyle de bilinir. Türkiye' de her iki tür de yetişir.

Egzema ve egzemaya eşlik eden baş ağrıları ısırgan otu çayı ile iyileştirileilirler. Isırgan otu böbrek ve mesane taşı oluşumuna karşı da kullanılabilir. Böbrek hastalıkları ve zorlu baş ağrıları genellikle bir arada görülürler. Egzemalar genellikle dahili bir nedene dayandıklarından onları içerden kan temizleyici bitkilerle iyleştirmek gerekebilir. Isırganotu en başta gelen kan temizleyici ve aynı zamanda kan yaptırıcı bir bitkidir. Böylece pankreas üzerinde de çok olumlu etkileri olduğu için ısırganotu çayı ile kandaki şeker düzeyi düşürülebilir. İdrar yolları hastalıkları ve iltihapları da bitki çayı ile iyileştirilebilirler.

Aynı zamanda da dışkılama kolaylıkları sağladığından bir ilkbahar kürü için özellikle önerilir. İlkbaharda ve sonbaharda filizlenişinde onunla 4 haftalık bir çay kürü yapmak önemlidir. Sabahları aç karnınakahvaltıdan yarım saat önce bir bardak ve gün boyunca 1-2 bardak çayı yudumlanarak içilebilir. Bu tür çay kürlerinden sonra kişi kendini anlatılamayacak kadar iyi hissedebilir. Ayrıca bu çayın lezzeti hiç de kötü değildir. Ama duyarlı kişiler ona biraz papatya veya nane ekleyerek lezzetini ve kokusunu değiştirebilirler.Isırganotu karaciğer ve safra kesesi hastalıklarında dalak hastalıklarında solunum sistemi balgamlanmasında mide kramplarında ve ülserlerinde bağırsak ülserlerinde ve akciğer hastalıklarında öncelikle önerilir. Değerli etken maddeleri (Potasyum tuzları organik asitler-formik asit histaminasetilkolin ve Vitamin C) alabilmek için çay hazırlanırken yapraklar yalnızca haşlanır (kaynatılmaz).

Isırganotu koruyucu olarak da günde bir bardak içilebilir. Mikroplu hastalıklarda ve mikrop salgılanan hallerde de bitki çok iyi bir yardımcıdır. Belirli bir yaştan sonra bedendeki demir miktarı azalmaya başlar.

Bu nedenle yorgunluk ve bitkinlik halleri görülür kişi yaşlandığını düşünmeye başlar ve verimliliği giderek azalır. İşte bu durumlarda demir içerikli taze ısırgan otu ile çok olumlu sonuçlar alınabilir. Bir ısırgan otu küründen sonra kişi kendini çok kısa bir süre içerisinde eskiye oranla çok daha rahat hisseder enerji ve çalışma gücü geri gelir dış görünüm olarak da belirgin bir düzelme başlar. Safrakesesi rahatsızlığı ve kansızlık durumlarında da bitki çayı fayda sağlayacaktır. Ödemlerde ısırganotu bedendeki fazla sıvıyı emerek büyük yararlar sağlar. Kan yaptırıcı özelliği sayesinde kansızlık solgunluklarında alyuvarlar eksikliğinde anemi de yardımcı olur. Herhangi bir alerji rahatsızlığı çekenler (bahar nezlesi dahil) uzun bir süre ısırganotu çayı içebilirler. Bitki soğuk algınlığına yatkınlığı önler romatizma ve gut hastalıklarında yardımcı olur.

Taze ısırganotu yaprak ve kökünün kaynama suyuyla baş yıkanabilir ve saçlar canlanarak sık bir biçimde büyümeye başlarlar. Her tür saça özellikle iyi gelen ısırganotu tentürünü herkes kullanabilir. Kafa derisi kepeksiz saçlar sık yumuşacık ve parlak. Damar tıkanıklıklarında da (baldırlarda) ısırganotu çok büyük yardımlar sağlar. Bu hastalığı çeken bazı kişiler ağer zaman geçirmeden ısırganotu kökü ayak banyoları yapacak olurlarsa olası bir bacak empütasyonundan kurtulabilirler. Her tür kramp nerden gelirse gelsin kan dolaşımı bozukluğunun habercisi olabilir. Böyle durumlarda bitkinin kaynama suyula masaj veya banyo yapmak fayda sağlayacaktır. Bu durum koroner damarlarının daralması gibi özel durumlarda da geçerlidir. Belden yukarısı banyo küvetine doğru eğilir ve kaynatılmış bitkinin ılık suyuyla kalp bölgesine hafifçe masaj yapılır. Siyatik lumbago ve kollarda bacaklarda oluşan sinir iltihaplanmalarında ağrılı bölgelere yapraklı taze ısırganotu dalı hafifçe sürülür. Örneğin siyatikte ayak ekleminden başlamak üzere dıştan kalçaya kadar ve oradan da bacağın iç tarafından topuğa kadar yavaşca sürülür. Bu iki kere daha yenilenir ve son olarak kalçadan başayarak aşağı doğru inilir. Gerektiğinde daha başka bölgelere de aynı biçimde uygulanır. Isırganotunun sebep olduğu kaşıntıyı önlemek için işlem sonunda o bölgeler pudralanır.

Kullanılan bitki ne kadar taze olursa şifalı gücü de o kadar fazladır. Kış için bir miktar stok yapmayı da unutmayın ve kurutacağınız bu ısırganları mayıs ve haziran ayının güneşli günlerinde toplamaya dikkat edin. Kendi sağlığınız için bir şeyler yapabildiğinize sevinin. Ama ama en önemlisi sadece ihtiyacınız kadar bitki toplayın. Eğer sadece yaprak ve saplara ihtiyacınız varsa kesinlikle bitkiyi köküyle beraber sökmeyin.

Bir bölgedeki tüm bitkileri tamamen koparmayın. Gelecek yıllarda da bitkinin neslini sürdürmesine izin verin!

Süğürge otu
Fundagiller familyasındandır. Küçük çok dallı 1 m boyunda herdem yeşil beyaz ya da mor çiçekli ve çalı görünümünde bir bitkidir. Yaprak dal ve çiçeklerinden infüzyon yolu ile faydalanılır. Saponin Erica vulgaris içerir.

Faydaları : İshali keser idrar söktürür. Böbrek kum ve taşlarının düşürülmesin yardımcı olur. Nikriste de faydalıdır. Anne sütünü artırır. Zayıflamada etkilidir. Lapası ağrıları keser. Çiban ve egzamada faydalıdır.

Kas güçlendiricidir kanı temizler romatizma tedavisinde faydalıdır. Yatak ıslatma problemlerini çözer. Üriner Sistem:Diüretik etkisi vardır. Bağışıklık Sistemi:Terleticidir doğal afrodizyaktır.

Tanıtım...


Bkmlyz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 14-04-2009, 10:13   #3 (permalink)
 
Bkmlyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart

Yan etkileri var mıdır?

Günümüzde HodobaX kullanmanın faydaları geçmişte olduğundan çok daha önemlidir. HodobaX tabletleri kilo kaybında etkili olacak şekilde zenginleştirilmiştir. Piyasada mevcut sağlık amaçlı kullanılan bitkilerle kıyaslandığında HodobaX'nın etkinliği çok daha fazladır ve bütün dünyadaki bilimsel çevrelerde kabul görmektedir.

Unutmayın ki HodobaX tabletlerini kullanma metodunda diyet yapmazsınız çünkü hodobaX sizin iştahınızı azaltır. Açlık hissetmezsiniz ve sizi sağlıklı ve enerjik tutar. HodobaX tabletleri uyarıcı içermez ve yan etkileri yoktur.

HodobaX bir ilaç olarak değil bir besin olarak kabul edilmektedir. hodobax'in tek yan etkisi yeterli miktarda besin tüketilmemiş bile olsa beyne tokluk hissi verdiğidir. Eğer çok enerji gerektiren zorlu aktivitelerde bulunulacaksa HodobaX'in alımında bu konu göz önünde bulundurulmalıdır.


Bkmlyz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Hodobax ile ayda 7 kilo verin

Hodobax ile ayda 7 kilo verin konusu, SAĞLIK / Diyet Tarifleri, Zayıflama ve Sağlıklı Beslenme forumunda tartışılıyor.Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
İtalyan diyetiyle ayda 5 kilo Bkmlyz Diyet Tarifleri, Zayıflama ve Sağlıklı Beslenme 0 18-05-2008 02:50
Bir ayda 25 kilo zayıfladı Hürriyet Sağlık Hürriyet / E - Kolay / Sabah Sağlık 0 09-04-2008 12:40

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 06:37 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats