bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > FORUM GENEL > Diziler Bölümü

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 31-10-2009, 03:01   #1 (permalink)
 
mormavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Benim Annem Bir Melek Oyunculari
KARAKTERLER


Benim Annem Bir Melek OyunculariNeriman TURUNCU
(Oya Başar)
Turuncu ailesinin annesi olan Neriman her Türk annesi gibi çocuklarının üzerine titreyen bir melektir ancak çocuklarına yan gözle bile bakan olunca şeytana bile pabucunu ters giydirir. Ailede son söz hep bir şekilde onun olur.
Gelini Ece’yi sever ama Ece’nin ev kadınlığı ve aşçılığına hatta bazen anneliğine dokundurmadan yapamaz.

Torunu Sinem onun gözündeki en değerli insandır. Sinem’in her şeyi ile kendisi bizzat ilgilenir ve kimselere bırakmaz.

Benim Annem Bir Melek OyunculariCahit TURUNCU
(Tarık Ünlüoğlu)
Uzun yıllar Bostancı-Taksim hattında dolmuş şöförlüğü yapan Cahit Turuncu emekli olduktan sonra hayata hep eğlenceli yönden bakanher lafa espri ile karşılık verenhiçbir sorunu dert etmeyenmidesine çok düşkünçok geniş rahat hatta tembel bir adam haline gelmiştir.

Koyu bir Galatasaray taraftarıdır ve takımına laf söyletmez.
Boğazına düşkün olan büyük oğlu Metin ile aynı evde yaşarlar ve aralarında hiç bitmeyen bir yemek savaşı olur.

Gelinini çok sever ancak gelini ve karısı takıştıkları zaman mecburen karısından taraf olurilk fırsatta gelininin de gönlünü alır.

Askerliğini komando olarak yapmıştır ve her fırsatta askerlik anılarını anlatır.
Benim Annem Bir Melek OyunculariPATRON BAYAN
HAYRUNİSA HANIM
(Nilgün Belgün)
Çok büyük servetine rağmen yalnız bir kadındır. Gülmek eğlenmek ve aşklar yaşamak ile yalnızlığını gizlemeye çabalar ama Neriman’ın kalabalık ailesine de hep özenir. Bir türlü anlaşamasalar da Neriman’ın en iyi dostudur.
Benim Annem Bir Melek OyunculariEce TURUNCU
(Dolunay Soysert)
Önceden peyzaj mimarı imiş ama Çetin’le evlenince mesleğini bırakmış. Yine de zaman zaman hem apartmanın bahçesinde hem de sevdikleri dostlarının bahçelerinde mesleğini icra ediyor. Kaynanası sırf onu kızdırmak için bahçıvan diyor…

Kocasının ailesinin her ferdini çok sever ve iyi anlaşır Ancak Neriman hanım ile yıldızları bir türlü barışmaz. Aslında sevmektedir kaynanasını kimselere laf söylettirmez onun için ama devamlı iğnelemesi yok mu… Neriman ile bir türlü geçinemez.

Benim Annem Bir Melek OyunculariÇetin TURUNCU
(Ali Sunal)
Ailenin küçük oğlu. Abisinin aksine o okumuş iyi bir öğrenci olmuş ve üniversite bitirmiş ve bir şirketin genel müdürü olmuştur. Koyu bir Beşiktaş taraftarıdır.
Karısına hala ilk günkü gibi aşıktır. Annesine rağmen hem ailesi ile ilişkilerini hem de evliliğini sürdürme derdinde ve bu savaşında en büyük destekçisi gene karısıdır.

Abisi belki de hayattaki en büyük dostudur.Sürekli abisi ile didişirler ve birbirlerine “laf sokarlar” ama Metin’e ufacık bir şey olsa Çetin kendini paralar.

Babası ve abisi ile birlikte anneden korkunç çekinirler ama en zor durumda olan Çetin’dir. Babası ve abisi sadece Neriman’ı idare etmek zorundadırlar oysa o hem Neriman’ı hem Ece’yi idare etmeye mecburdur.


Benim Annem Bir Melek OyunculariMetin TURUNCU
(Şehsuvar Aktaş)
Ailenin büyük oğlu. Bekar ve anne babası ile yaşıyor.
Babadan kalma Chreysleri satarak yeni aldığı sarı minibüs ile Bostancı-Taksim hattında baba mesleğini sürdürüyor. Koyu bir fenerbahçe taraftarı.

Babası gibi tam bir ev adamıdır. Maçları babasıyla birlikte evde seyreder. Annesinin yemeklerinin hayranıdır. Babası ile devamlı kim daha çok yemek aldı diye kavga ederler.

En son ilişkisi Nalan adında bir kız iledir. Nalan’ın biraz saf olmasından da kaynaklanan iddiasız tavrı sade olması ve hiç tartışmayıp her söyleneni hemen kabul etmesi sevdiği yanlarıdır. Tabi en önemli nokta ise Nalan’ın annesini önceden tanıyıp sevmiş olmasıdır.


Benim Annem Bir Melek OyunculariNALAN
(Ayçin İnci)
Metin’in kız arkadaşı.
Neriman ile daha önceden tanışmış ve birbirlerini sevmişler.
Bu ona aile içinde özel bir yer sağlıyor. Neriman’ın desteğine sahip.
Oldukça saf iyi huylu.. Aile bireyleri arasındaki esprileri ve takışmaları anlamakta zorluk çeken ve sürekli yanlış anlayan biri.
Saflığı nedeni ile sık sık büyük potlar kırıyor.
Fal burçlar tarot gibi şeylere çok inanıyor. Tam bir fal hastası.
Kendisi de kahve falı bakıyor ve çok iyi atıyor. Hatta zaman zaman herkesi şaşırtacak şekilde tutturduğu da oluyor.
Metin’i ve aile bireylerini çok seviyor.


Benim Annem Bir Melek OyunculariKAPICI KADIN HASILA
(Bala Atabek)
Bütün hayatı kocası Sıddık ve işi olan bir köylü kadındır. Mutludur ve özellikle Turuncu ailesini çok sever. Neriman’dan ödü patlar ama gerektiğinde onu bile şaşırtacak kadar zekidir. Ece’nin en büyük dert ortağıdır.
Benim Annem Bir Melek OyunculariKAPICI ADAM SIDDIK
(Mert Öner)
Hasıla’nın kocası. Zayıf kara kuru sessiz gariban bir adam.karısından sürekli şiddet görse de Karısına çok aşık olduğu için hiç ses çıkartmıyor. Çocuk gibidir zaman zaman küser konuşmaz ancak son derece dürüst ve güvenilir bir adamdır.
Benim Annem Bir Melek OyunculariŞEBBOY
(Hande Dane)
Çetin’in sekreteri. Genç ve güzel bir bayan. Giyimine çok dikkat eder. Genellikle uçuk giyinir.. Hep hayalindeki beyaz atlı prensi bekler.Tam bir alışveriş manyağıdır.. Tüm bu olumsuzluklarına rağmen İşini çok iyi yapan bir sekreterdir.
Benim Annem Bir Melek OyunculariBİR İKİ SAMİ
(Bahtiyar Engin)
Bostancı Taksim dolmuşlarının Bostancı ayağındaki kahya… Kimsesi olmayan duraktaki çay ocağında geceleyen ve bütün gününü “taksim bir iki” diyerek minibüslerin ve şöförlerin arasında geçir.

Her türlü şans oyununu oynar. Hayali birgün en büyük ikramiyeyi kazanıp bütün şöförlere kıyaklar yapmaktır.

Benim Annem Bir Melek OyunculariARTİST (ARTİZ)
(Ufuk Özkan)
Adı Ayhan ama herkes onu artist diye biliyor.
Bir iki dizi filmde fonda martı roller oynamış.
Her an yeni bir filme başlayacakmış gibi janti giyinir. Saçı hep jölelidir. Kimse onu traşsız görmeyi başaramamıştır. Özel hayatı hakkında kimse bir şey bilmez
O oyunculuktan konuşmaya başladıgında tüm şöförler “sıra bana geldi” diyerek kaçarlar çay ocağından.


Benim Annem Bir Melek OyunculariÇAYCI TURSUN
(Şevket Çapkınoğlu)
Çay ocağının sahibi.Hopalı’dır. İnatçı dediğim dedik bir adam. Biraz zor anlayan biridir. Saf da denilebilir. Ona yabancı olan bir şeyi anlatmaya çalışmak tam bir işkencedir. Bazen bu saatler sürebilir. Bazen de anlatmaya çalışanın fenalaşması hatta bayılması ile son bulur. Beyni biraz yavaş çalışır ama ona sorarsanız bütün ötekilerin beyni yavaş çalışmaktadır.
Benim Annem Bir Melek OyunculariMECNUN
(Kerim Yağcı)
Adı Selim ama herkes ona Mecnun diyor çünkü Leyla isminde bir kıza deliler gibi aşık.Her dört kelimesinden üçü Leyla ile ilgili.Artık Leyla kelimesini duymaktan bıkmış olan şöförler ciddi ciddi Leyla’yı kaçırıp ikisini evlendirmeyi bile düşünürler
Benim Annem Bir Melek OyunculariTANKURT
(Serhat Özcan)
Taksi durağına yeni gelen şoför. Kabadayı özentisi biri.
Küçüklüğünde üvey baba elinde büyümüş ve çok dayak yemiş bu nedenle en çok kullandığı laf “döverim seni” veya “gösterin birini döveyim”...

Karşısındaki kim olursa olsun aniden parlar “döverim seni” diye üzerine yürür ama kimseyi dövdüğünü görmeyiz. Aslında özünde iyi kalpli ve sevecen biridir.


Benim Annem Bir Melek OyunculariMELAHAT
(Sueda Çil)
Melahat cadaloz sonradan görme bir kadın. Kocası zengin emlakçılık yapıyor. Melahat hiç kimseyi takmayan bir kadın. Görgüsüz apartman yaşamını bilmeyen kuralları hiç takmayan biri. Neriman ile her fırsatta kapışır ve onu çıldırtır. Konu ne olursa olsun Neriman ne derse Melahat tam tersini söyler.
Benim Annem Bir Melek OyunculariHURŞİT
(Kuvvet Yurdakul)
Hurşit karısından tırsan bir adam ama kendisi de başkalarına karşı kaba saba olmaktan geri kalmıyor. Görgüsüz. Parasına güvenerek herkesi aşağılamaya çabalayan biri o da Neriman düşmanı. Komando falan diye Cahit’ten tırsıyor. Karısı ne derse destekler ve karısına bir laf edene hemen dayılanır.
Benim Annem Bir Melek OyunculariALİCON
(Erkan Üçüncü)
Yurt dışında uzun bir süre kaldıktan sonra Türkiye’ ye dönmüş. Yarı Türkçe yarı İngilizce konuşuyor. Çok iyi bir eğitim almış. Hastalık derecesinde temizlik takıntısı var. Özünde iyi niyetli biri ama karşısındakiler onu geçimsiz huysuz biri olarak tanıyor.
Benim Annem Bir Melek OyunculariSinem TURUNCU
(Ezgi Yeşiltan)
Çetin ve Ece’nin kızı. 8 yaşlarında ve ilkokula gidiyor.
Son derece zeki ve afacan bir kız.
Ailede tek çocuk olmanın keyfini çıkarıyor ve avantajlarını kullanıyor.
En büyük sorunu babaannesinin aşırı ilgisi.
Büyümüş de küçülmüş denilen tipte bir çocuk.

Benim Annem Bir Melek OyunculariBERKE
(Ediz Uruş)
Sinem’in okul arkadaşı. Ailesi oldukça zengindir.Çok zekidir.Ayaklı ansiklopedi gibidir.Zaman zaman bu durum Sinemi çok sıkmaktadır.Sinemi çok sevmektedir.


mormavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Benim Annem Bir Melek Oyunculari

Benim Annem Bir Melek Oyunculari konusu, FORUM GENEL / Diziler Bölümü forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: benim annem bir melek oyuncuları, benim annem bir melek oyunculari, benim annem bir melek ecenin gerçek adı, benim annem bir melek ece nin gerçek adı, benim annem bir melek kapıcı, benim annem bir melek çaycı, benim annem bir melek oyuncular, annem bir melek oyuncuları, benim annem bir melek oyuncuların isimleri, benim annem bir melek sinem, benim annem bir melek nalan gerçek ismi, benim annem melek oyuncuları, benim annem bir melek oyuncuları isimleri, benim annem bir melek kapıcının karısı, benim annem bir melek sinem gerçek adı,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Melek Annem hikayesi gizem Çocuk Masalları 2 17-12-2010 12:08
Benim Annem Bir Melek Dizi Resimleri mormavi Diziler Bölümü 0 31-10-2009 03:00

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 04:35 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats