Bakimliyiz.Com

-   Duaların Esrarı (http://www.bakimliyiz.com/dualarin-esrari/)
Bakimliyiz.Com (http://www.bakimliyiz.com/)
-   -   Beyin ve Ruhsal Gücünüzü Arttırmak İçin (http://www.bakimliyiz.com/dualarin-esrari/72516-beyin-ve-ruhsal-gucunuzu-arttirmak-icin.html)

nurküllü 28-02-2011 05:38

Beyin ve Ruhsal Gücünüzü Arttırmak İçin
 
Beyin ve Ruhsal Gücünüzü Arttırmak İçin

Arkadaşlar size çok kısa ve inanılmaz değerli bir zikir tavsiye ediyorum. Bu ismi okumaya devam ettinizde zihniniz inanılmaz şekilde açılıcak ve hafızanız kuvvetlenecek, okuduğunuz, gördüğünüz, duyduğunuz hiçbirşeyi unutmayacaksınız. Ayrıca pek çoğumuzun istediği sahip olanlara imrendiği yeteneklerinizde inanılmaz değişikler olacak.mesela altıncı hissiniz fevkalade gelişecek devam durumunuza göre birçok sırlara vakıf olabilirsiniz olucak olaylar,ilk kez karşılaştınız birinin geçmiş ,gelecek bilgileri,zamanla istidanınınza göre hislerinizde gelişme olur.yanlız bu duaya son derece hürmet gösterip değeri bilinmelidir.
Bu dua, İdris Alehisselam'ın esmai erbain (40 isimli duasının 6 ismidir) ayrıca devam ettiniz zaman Muhiddin ibni arabi hz.ve şehabüddin sühreverdi hazretlerininde himmetini kazanmış olursunuz ve yardımlarnı görürsünüz.

İSİM: "YA GAYYUMU FELA YEFÜTÜ ŞEY'ÜN MİN ILMİHİ VELA YEUDÜHÜ"

Bu yüce isim, günde 27 defa okunmalıdır en az 40 gün devam edin devam durumuna göre sırları sizin üzerinizde ortaya çıkacaktır... Sabah kalkınca veya gece yatmadan okunabilirse daha iyi olabilir...


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 11:43 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.