bakimliyiz
Geri git   Bakimliyiz.Com > DİNİMİZİ TANIYALIM > Dua, Ayet, Hadis > Duaların Esrarı

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 18-03-2011, 02:57   #1 (permalink)
 
nurküllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Besmelenin sırrı

Besmelenin sırrı

Besmele 19 harf dir. Buda Cehennem Zebanilerinin sayısına denktir. Kim Besmeleyi çok okur bunu adet haline getirirse Allah; okuyanı Zebanilerden korur. Ayrıca okuyanın rızkını çoğaltır dünya ve ahirette makam ve mevkisini arttırır. (Okuyacak kişi haram yememiş ve tam bir itikat ile şüphe duymadan kalben inanarak abdestli olarak okuması gerekir.)

Besmeleyi günlük hayatta dilinden hiç düşürmeyenin Allah ölüm acısını hafifletir kabir sorularını basitleştirir kabir azabından korur hesabı kolay ve zahmetsiz olur.

Besmeleyi kişi yatmadan abdestli olarak 21 kere okursa o gece; şeytan cin insan şerrinden yangından zelzeleden ve eceli gelmemişse ani ölümden emin bir şekilde uyur. Gece boyunca güven içinde olur.

Besmele saralı birinin sağ kulağına 41 defa okunursa saralı kişi kendine gelir.

Besmele zalim ve adaletsizlik yapan hakimin yüzüne karşı 50 defa okunursa okuyana karşı hakim baş eğer hakimin şerrinden güven içinde olur.

Besmele halis bir niyetle 70 defa yağmur yağması için okunursa yağmur yağar.

Besmele 100 defa büyülü veya ağrı çeken birine hergün okunursa Allah büyüyü ortadan kaldırır ağrıyı geçirir.

Bir arzusu isteği olan Besmeleyi 113 defa cuma günü hatip mminberde iken okur ve hatible dua eder ve isteğini talep ederse arzusu yerine gelir.

Besmele 313 defa pazar günü güneş doğarken abdestli olarak kıbleye yönelerek okur ve 100 defa Peygamber Efendimize S.A.V. salatü selam okursa; okuyanın rızkı artar ve bollaşır.

Besmeleyi 787 defa isteğinin olması düşmanlarından kurtulması bir musibetin kalkması için niyet ederek okunursa istek yerine gelir.
Besmele oruçlu olarak 787 defa kimsenin olmadığı yerde kıbleye yönelerek okunur ve buna 7 gün devam edilirse okuyan istek ve arzusuna kavuşur.

Besmele 40 gün sabah namazının ardından kalkmadan 2500 defa okunursa okuyanın kalb gözü açılır esrar ilimlerine vakıf olur.
Besmeleyi günde 1000 defa okuyanın hem dünyada hemde ahirette Allah ihtiyaçlarını yerine getirir.

Besmeleyi hergün sabah ve gece 1000 defa okumaya devam eden; sıkıntıdan üzüntüden ve hatta hapisten bile kurtulur.

Besmeleyi 12000 defa okuyup her 1000 de 2 rekat namaz kılıp ihtiyacını dilerse isteği yerine gelir ihtiyacı karşılanır.

Güneş doğarken güneşe karşı oturup 300 defa besmele 300 defa salavat getiren her işinde başarılı olur ve rızkı çoğalır bereketlenir.
Besmeleyi 786 defa bir bardak suya okuyup muhabbet ve sevgisi istenilen kişiye içirilirse içenin kalbinde okuyana veya niyetine okunana karşı sevgi ve muhabbet meydana gelir.

Besmeleyi 786 defa bir bardak suya okuyup 7 gün sabah güneş doğarken içilirse içen kişinin zihni açılır unutkanlığı gider.
40 Gün riyazet ederek tam bir itikat ile sabah namazının ardından 2500 defa besmele okuyan kişi ilim sahibi olur herşeyi rüyasında görür ve bazı sırlara vakıf olur.

Besmeleyi gece yarısı 786 defa 7 gece okursa maksadı ve isteği gerçekleşir.

14 gün riyazet ederek (hayvansal ve koku verici gıdalardan uzak durarak insanlardan uzak tenha bir yerde ara vermeden oruç tutarak) her vakit namazının ardından 1000 defa besmele okumaya devam eden kişi kudsi ruhlarla konuşur onlardan istediğini sorup öğrenebilir.
Hastanın şifa bulması için hastaya 1000 defa besmele okunur. Ardından 1000 defa Fatiha Suresi okunur. 1000 defa Salavat getirilir ve hastanın şifaya kavuşması için dua edilir.

786 defa 7 gün ara vermeden Besmeleyi okuyup isteğini maksadını Allah'dan dileyenin isteği yerine gelir.

Bir maksadı bir arzusu isteği olan kişi temiz ve tenha bir yerde kıbleye yönelerek 1000 Besmele okur sonra 2 rekat namaz kıldıktan sonra "Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve eshabihi ecmaiyn" diyerek isteğini maksadını talep eder ve sonra 1000 defa besmele okuyup tekrar 2 rekat namaz kılıp ardından tekrar selatü selam okuyarak dua eder bu şekilde tekrar ederek 12000 besmele ve 11 saltü selam okuduktan sonra isteğini Allah dan niyaz ederse maksadı ve isteği gerçekleşir.

Borçlu olan veya rızkı dar olan kişi ceylan derisi üzerine; safran misk ve gül suyu karışımı mürekkep ile besmeleyi yazıp öd ve anber ile tütsüledikten sonra üzerinde taşırsa yokluktan ve darlıktan kurtulur.
Cam bardak içine 40 besmele yazıp zemzem suyu doldurup hastaya içirilirse hasta şifaya kavuşur.

Çocuğu olmayan veya sürekli çocuk düşüren bir kadın ay başı adetinden temizlendikten 3 gün sonra 110 defa besmeleyi bir kağıt üzerine yazıp üzerinde bulundurur ve o nüsha üzerinde iken ilişkiye girerse o kadın hamile kalır. Çocuk dünyaya gelinceye kadar besmele yazılı nüshayı üzerinde taşırsa zorluk çekmeden çocuk sahibi olur. (eşinin düşük yapması sonucu çocuğu olmayan adam bir kağıt üzerine 60 defa Besmele yazıp üzerinde taşırsa çocuğu yaşar.)
Tarlanın verimini ve bereketini arttırmak için bir kağıda 101 Besmele yazılır ve tarlaya gömülürse hem bereketr hasıl olur hemde afetlerden korunur. Yetişme devresi zarara ve afete uğramadan tamamlanır. Meyvesi sebzesi güzel ve bol olur.

Besmele 81 defa yazılıp uykusunda korkan çocuğun boynuna asılırsa korkusu kalmaz.
Besmele 35 defa yazılıp eve veya iş yerine asılırsa o yerin bereketi artar. İş yerinin kazancı çoğalır. Cin şeytan şerrinden yangından ve kem gözlerden korunmuş olur.
Besmeleyi 1000 defa bir kağıda yazıp üzerinde taşıyan düşmanlarına korku salar dostları yanında sevgi ve saygısı artar. Halk arasında şerefli ve saygı duyulan bir kişi olur.
Besmele 70 defa ölünün üzerine okunursa kabir azabı hafifler Münker ve Nekir in sorularında zorluk çekmez.
Besmele kurşun üstüne 3 defa yazılıp balık avlamak için kullanılırsa balık avı bereketli olur.
Besmele mavi bir parça üzerine yazılıp bir ucunu yakarak cin zulmune uğramış kişiye koklatılırsa cinni konuşturulur.
Besmele sığabildiği kadar bir kaba yazılıp içine su doldurup saralı bir kişinin üzerine dökülürse onun şeytanı yakılmış olur.
Besmeleyi kapısının üzerine yazan kişi helaktan emin olur.
Besmeleyi 600 defa bir kağıda yazıp üzerinde taşıyan kişi; insanlar arasında heybetli olur hürmet görür.
Besmeleyi 625 defa bir kağıda yazıp taşıyan kişiye kimse kötülük yapamaz zarar veremez.
nurküllü isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Besmelenin sırrı

Besmelenin sırrı konusu, Dua, Ayet, Hadis / Duaların Esrarı forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: 51 besmele, 51 besmelenin sırrı, 51 kere besmele, 51 kere besmele çekmek, 51 tane besmele, 51 besmelenin sırları, 52 besmele, 51 defa besmele, 52 kere besmele, 51 defa bismillahirrahmanirrahim, 51 adet besmele, 51 besmele ilimalemi, 51 besmele sırrı, 21 kere besmele çekmek, 51besmele,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Titanic'in Sırrı nimlahza Tarihi Gizemler 0 23-09-2009 11:54
Piramitlerin sırrı nimlahza Tarihi Gizemler 0 23-09-2009 11:51
Agâh Sırrı Levent Biyografi-Agâh Sırrı Levent Kimdir? elif Türkiye'den Biyografiler 0 02-07-2008 09:38
Sırrı Yinanç Biyografi-Sırrı Yinanç Kimdir? elif Türkiye'den Biyografiler 0 02-07-2008 09:31

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 05:25 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.