bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > GENEL KÜLTÜR > Eğitim ve Öğretim

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 30-05-2013, 07:05   #1 (permalink)
 
ebush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Ülkelerin nüfusları

Ülkelerin nüfusları-Ülkelerin nüfusları hakkında bilgi-Hangi ülke kaç nüfusa sahip?


1 China 1330044605

2 India 1147995898

3 United States 303824646

4 Indonesia 237512355

5 Brazil 196342587

6 Pakistan 172800051

7 Bangladesh 153546901

8 Nigeria 146255306

9 Russia 140702094

10 Japan 127288419

11 Mexico 109955400

12 Philippines 96061683

13 Vietnam 86116559

14 Ethiopia 82544838

15 Germany 82369548

16 Egypt 81713517

17 Turkey 71892807

18 Congo (Kinshasa) 66514506

19 Iran 65875223

20 Thailand 65493298

21 France 64057790

22 United Kingdom 60943912

23 Italy 58145321

24 South Africa 48782755

25 Korea South 48379392

26 Burma 47758181

27 Ukraine 45994287

28 Colombia 45013674

29 Spain 40491051

30 Argentina 40481998

31 Sudan 40218455

32 Tanzania 40213162

33 Poland 38500696

34 Kenya 37953838

35 Morocco 34343219

36 Algeria 33769669

37 Canada 33212696

38 Afghanistan 32738376

39 Uganda 31367972

40 Nepal 29519114

41 Peru 29180899

42 Iraq 28221181

43 Saudi Arabia 28146657

44 Uzbekistan 27345026

45 Venezuela 26414815

46 Malaysia 25274133

47 Korea North 23479089

48 Ghana 23382848

49 Yemen 23013376

50 Taiwan 22920946

51 Romania 22246862

52 Mozambique 21284701

53 Sri Lanka 21128773

54 Australia 21007310

55 Cote d'Ivoire 20179602

56 Madagascar 20042551

57 Syria 19747586

58 Cameroon 18467692

59 Netherlands 16645313

60 Chile 16454143

61 Kazakhstan 15340533

62 Burkina Faso 15264735

63 Cambodia 14241640

64 Malawi 13931831

65 Ecuador 13927650

66 Niger 13272679

67 Guatemala 13002206

68 Senegal 12853259

69 Angola 12531357

70 Mali 12324029

71 Zambia 11669534

72 Cuba 11423952

73 Zimbabwe 11350111

74 Greece 10722816

75 Portugal 10676910

76 Belgium 10403951

77 Tunisia 10383577

78 Czech Republic 10220911

79 Rwanda 10186063

80 Serbia 10159046

81 Chad 10111337

82 Hungary 9930915

83 Guinea 9806509

84 Belarus 9685768

85 Somalia 9558666

86 Dominican Republic 9507133

87 Bolivia 9247816

88 Sweden 9045389

89 Haiti 8924553

90 Burundi 8691005

91 Benin 8532547

92 Austria 8205533

93 Azerbaijan 8177717

94 Honduras 7639327

95 Switzerland 7581520

96 Bulgaria 7262675

97 Tajikistan 7211884

98 Israel 7112359

99 El Salvador 7066403

100 Hong Kong S.A.R. 7018636

101 Paraguay 6831306

102 Laos 6677534

103 Sierra Leone 6294774

104 Jordan 6198677

105 Libya 6173579

106 Papua New Guinea 5931769

107 Togo 5858673

108 Nicaragua 5785846

109 Eritrea 5502026

110 Denmark 5484723

111 Slovakia 5455407

112 Kyrgyzstan 5356869

113 Finland 5244749

114 Turkmenistan 5179571

115 Norway 4644457

116 Georgia 4630841

117 United Arab Emirates 4621399

118 Singapore 4608167

119 Bosnia and Herzegovina 4590310

120 Croatia 4491543

121 Central African Republic 4444330

122 Moldova 4324450

123 Costa Rica 4195914

124 New Zealand 4173460

125 Ireland 4156119

126 Lebanon 3971941

127 Puerto Rico 3958128

128 Congo (Brazzaville) 3903318

129 Albania 3619778

130 Lithuania 3565205

131 Uruguay 3477778

132 Mauritania 3364940

133 Liberia 3334587

134 Oman 3311640

135 Panama 3309679

136 Mongolia 2996081

137 Armenia 2968586

138 Jamaica 2804332

139 Kuwait 2596799

140 West Bank 2407681

141 Latvia 2245423

142 Lesotho 2128180

143 Namibia 2088669

144 Macedonia 2061315

145 Slovenia 2007711

146 Botswana 1842323

147 Gambia The 1735464

148 Guinea-Bissau 1503182

149 Gaza Strip 1500202

150 Gabon 1485832

151 Estonia 1307605

152 Mauritius 1274189

153 Swaziland 1128814

154 Timor-Leste 1108777

155 Trinidad and Tobago 1047366

156 Fiji 931741

157 Qatar 824789

158 Cyprus 792604

159 Guyana 770794

160 Comoros 731775

161 Bahrain 718306

162 Bhutan 682321

163 Montenegro 678177

164 Equatorial Guinea 616459

165 Solomon Islands 581318

166 Macau S.A.R. 545674

167 Djibouti 506221

168 Luxembourg 486006

169 Suriname 475996

170 Cape Verde 426998

171 Malta 403532

172 Western Sahara 393831

173 Maldives 385925

174 Brunei 381371

175 Bahamas The 307451

176 Iceland 304367

177 Belize 301270

178 French Polynesia 283019

179 Barbados 281968

180 Netherlands Antilles 225369

181 New Caledonia 224824

182 Samoa 217083

183 Mayotte 216306

184 Vanuatu 215446

185 Sao Tome and Principe 206178

186 Guam 175877

187 Saint Lucia 159585

188 Tonga 119009

189 Saint Vincent and the Grenadines 118432

190 Kiribati 110356

191 Virgin Islands U.S. 109840

192 Micronesia Federated States of 107665

193 Aruba 101541

194 Jersey 91533

195 Grenada 90343

196 Northern Mariana Islands 86616

197 Antigua and Barbuda 84522

198 Andorra 82627

199 Seychelles 82247

200 Isle of Man 76220

201 Dominica 72514

202 Bermuda 66536

203 Guernsey 65726

204 American Samoa 64827

205 Marshall Islands 63174

206 Greenland 57564

207 Faroe Islands 48668

208 Cayman Islands 47862

209 Saint Kitts and Nevis 39817

210 Liechtenstein 34498

211 Monaco 32796

212 San Marino 29973

213 Saint Martin 29376

214 Gibraltar 28002

215 Virgin Islands British 24041

216 Turks and Caicos Islands 22352

217 Palau 21093

218 Wallis and Futuna 15237

219 Anguilla 14108

220 Nauru 13770

221 Cook Islands 12271

222 Tuvalu 12177

223 Saint Helena 7601

224 Saint Barthelemy 7492

225 Saint Pierre and Miquelon 7044

226 Montserrat 5079


ebush isimli Üye şimdilik offline konumundadır  





Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Ülkelerin nüfusları

Ülkelerin nüfusları konusu, GENEL KÜLTÜR / Eğitim ve Öğretim forumunda tartışılıyor.



Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Savaşların ülke nüfusları ve cinsiyetlere dağılımında etkisi nedir? ebush Eğitim ve Öğretim 0 28-05-2013 11:23
Ülkelerin başkentleri ebush Eğitim ve Öğretim 0 15-04-2013 11:24
2011 Nüfus Sayımına Göre Bölgelerin Nüfusları Я Soru Cevap 1 15-01-2013 10:11
Dinlerin nüfusları ne kadardır? elif Genel Kültür Paylaşımlarınız 0 02-12-2011 06:00
Ulkelerin Barkodlari mormavi Genel Kültür Paylaşımlarınız 0 08-12-2010 05:40

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 09:10 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats