Bakimliyiz.Com

-   Epilasyon (http://www.bakimliyiz.com/epilasyon/)
Bakimliyiz.Com (http://www.bakimliyiz.com/)
-   -   Tüy Dökücü Bitkisel Çözümler (http://www.bakimliyiz.com/epilasyon/83967-tuy-dokucu-bitkisel-cozumler.html)

hulyaaslan 18-06-2011 01:28

Tüy Dökücü Bitkisel Çözümler
 
Tüy Azaltıcı Bitkisel Çözümler Son yıllarda eskiden kullanılan kimyasal ürünleri tamamen piyasadan silmiştir ve tüy azaltmak için üretilen krem,losyon ve benzerlerinde tamamen bitkisel karışımlar kullanılmaktadır.Piyasada pek çok ürün bulunmaktadır.Aşağıda Bu ürünlerin en etkileri kaliteye göre sıralanmıştır.


Bu ürünlerin tamamı heryerde bulunan ürünlerdir eczanelerden güzellik ürünü satan mağazalardan ve internetten alabilirsiniz.En iyi fiyatı bulabileceğiniz yer internettir

En Etkili Tüy Azaltıcı Bitkisel Çözümler

1-Naturaderm Tüy Dökücü Krem

Naturaderm Tüy Dökücü Krem Güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz NaturaDermi sıkıp temizleniz yeterlidir.. Tüy büyümesini azaltacağı gibi, kıl dönmelerine karşı çok iyi bir koruyucudur.

Deriyi sıkılaştırıcı ve nemlendirici özelliğinden dolayı pürüzsüz bir cilt oluşmasına yardımcı olur. Sürülüşü kolay, yağlı olmayan, çabuk emilen, ciltte herhangi bir yağ ve kalıntı bırakmayan özelliğe sahiptir.

2-Bitkisel Tüy Dökücü Krem Marvelclean

MARVELCLEAN FACE hem bayan hemde bayların yüz bölgesinde düzenli kullanım ile istenmeyen tüyleri ayda sadece 2 kez kullanarak kalıcı olarak azaltır. Diğer metodlarla yıllardır zaman harcandığı ve bu uygulamaların ağrılı ve sorunlu olduğu düşünülürse, ayda sadece 2 kez olmak üzere 8-12 aylık bir kullanım süresi bu problemden kurtulmak için yeterlidir.

3-Bitkisel Tüy Dökücü ve Azaltıcı Krem Planta Pura

Bitkisel tüy dökücü ve azaltıcı Planta Pura krem Pineapple macunu ve özel etkili bitki ekstrelerinden üretilmiştir. Koruyucu madde içermez. Thioglycolic asit tuzları içermektedir.İlk kulullanımla beraber tüyleri yok eder ve istenmeyen tüylerin cilde zarar vermeden kalıcı olarak azalmasını ve incelmesini sağlar.

Misafir 26-11-2013 06:37

Ben tüy dökücü ürünleri hiç bir zaman önermiyoum. Traş bıçaklarından farkı yok. Tüylerimi ağda ile aldıktan sonra Bioder ürünlerini kullanıyorum. Uzun vade ama çok daha kalıcı çözümler sunuyor. Çok memnunum


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 03:07 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.