bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > FORUM GENEL > Diziler Bölümü > Eski Diziler > Ezel

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 08-02-2010, 09:52   #1 (permalink)
 
sahranil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Mesaj Ezel 14. Bölüm Özeti

Ezel 14. Bölüm Özeti
Eyşan Bahar Cengiz ve Ali mezarlıktadır. Ezel de gelir.

Ramiz’in yayına gelen bir adam zarf içinde fotoğraflar getirir.

Ezel Eyşan’ın yanına gelir ve onu özlediğini söyler.

Ramiz avukatın getirdiği fotoğraflara bakar. Avukat fotoğraflardaki görüntüleri açıklar ve imalı sözler söyler. Ramiz hiçbir şey söyleyemez.

Meliha Hanım ve Mümtaz Bey de mezarlıktadırlar. Eyşan’a başsağlığı dilerler. Meliha Hanım Nükhet Hanım’ın kendisiyle konuşmak istediğini Eyşan’a söyler ve Eyşan’la bu konuyu konuşmak istediğini belirtir.

Serdar bir adamla buluşur. Serdar ona Ezel’in fotoğrafını gösterir. Adam Ezel’in kendisini mahvettiğini söyler. Serdar Cengiz’i arar ve verecekleri para karşılığında Ezel’in geçmişini öğreneceklerini söyler.

Ezel Ömer’in mezarının başında duran Eyşan’ın yanına gider. Eyşan olanlar yüzünden özür diler ve yaptığının hata olduğunu söyler. Ezel onu eleştirmeye başlar. Eyşan ne istediğini sorar. Ezel onu çağırdığında her şeyi bırakıp kendisine geleceğini söyler. Eyşan hızla uzaklaşır.

Ali Cengiz ve Serdar buluşurlar. Serdar onlara Ezel’in geçmişini getireceğini söyleyip para ister. Serdar parayı verir.

Ezel ve Şebnem Kamil’i ziyarete giderler. Odada Kamil’in oğlu vardır. Babasına eve ne zaman döneceğini sorar.

Serdar ve Tevfik arabadadır. Serdar ona Ezel’le ilgili sorular sorar. Ezel’in ilk oyununu bilip bilmediğini sorar. Tevfik ilk oyunu anlatır. Serdar Ezel’in ilk oyununda her şeyini aldığı adamın adını söyler ve Tevfik’e tanıyıp tanımadığını sorar. Tevfik bir yalanla Ezel’i arar. Serdar’ın verdiği ismi söyler. Ezel tedirgin olur.

2006 İstanbul
Ezel ilk oyunundadır. Yenilmektedir. Selma Hanım da oradadır. Ezel ara verip Selma Hanım’ın yanına gider. Selma Haım ona tavsiyelerde bulunur. Ezel oyuna döner ve ortaya Şebnem’i koyar. Oyunun sonunda oynadığı adam Hasan her şeyini kaybeder. Şok olmuştur ağlamaya başlar. Ezel masadan kalkar. Mutludur. Tevfik Hasan’ın ileride başlarına bela olacağını söyler.

2009 İstanbul
Serdar Hasan’la buluşur. Hasan ona her şeyini kaybettiği oyunu anlatır. Ezel’den ve yanındaki kişilerden bahseder. Serdar Selma Hanım’ın adresini ister. Tevfik onları arabadan izlemektedir.

Ezel Selma Hanım’ın evine gider ve gelip ona sorular soracaklarını söyler. Bazı şeyleri saklamasını ister.

Tevfik ve Serdar yolda Ali’yi de alırlar. Serdar Selma Hanım’ın adresini verir. Tevfik Ezel’e geldiklerini söyleyen bir mesaj gönderir.

Mert Eren’i ziyarete gelir. Ona kitaplar getirmiştir. Okumaya başlar. Abisinin kötü biri olmadığını söyler. Eren onu kovar. Mert onu ziyarete geleceğini söyler evinin adresini verir ve istediği zaman gelmesini söyler.

Serdar ve Ali Selma Hanım’ın apartmanına girerler. Ramiz onları arabasında izlemektedir.

Ezel Eyşanlara gelir. Bahar ondan yardım ister ve ablasını teyzelerinin evine yalnız göndermek istemediğini söyler.

Selma Hanım Serdar ve Ali’ye geçmişini anlatmaktadır. Serdar Ezel’in fotoğrafını gösterir. Selma Hanım Ezel’le ilgili yalan söyler. Ramiz ev telefonunu aramaktadır. Ali Selma Hanım’ın telefonu açmasına izin vermez. Serdar tuvalete gideceğini söyleyip yatak odasına girer ve çekmeceleri araştırmaya başlar. Ramiz’in gençlik fotoğrafını bulur.

Ramiz Selma Hanım’ın apartmanında asansördedir.

Serdar çekmecede bulduğu kitabı incelemeye başlar. Kitabın ilk sayfasında Ezel için yazılmış bir not vardır. Ali Serdar’a gideceklerini söyleyip seslenir. O esnada Selma Hanım telefonu açar ve telefondaki kişiye sonra gelmesini söyler. Serdar kitabı Ali’ye verir. Arabada notu yazan doktoru bulmaları gerektiğini söyler. Tevfik bu bilgiyi Ezel’e mesajla iletir.

2005 İstanbul
Ezel mezarlıkta ailesini görür. Onlarla konuşamaz. Odasına döndüğünde aynada annesiyle konuşur ve aynayı kırıp yüzünü kesmeye başlar. Boynunu keseceği sırada Selma Hanım odaya girer. Onu götürüp tedavi ettirir. Tedaviyi yapan doktor Ezel’e bir kitap verir ve ilk sayfasına bir not yazar.

Selma Hanım Ezel’le ilgileneceğini ona tavır görgü incelik ve yalan söylemeyi öğreteceğini söyler.

Selma Hanım ve Ezel Ezel’in ilk oyununa giderler.

2009 İstanbul
Eyşan ve Ezel Nükhet Hanım’ın evine giderler. Ezel Eyşan’ın odasını görmek ister. Üst kata çıkıp odaya girerler. Oda boştur. Ezel Eyşan’ın yüzünü okşar. Eyşan ağlamaya ve Ezel’e dokunmaya başlar. Ömer’in geldiğini düşünür. Ezel ağlamaya başlar. Eyşan istediği kişinin Ezel olmadığını söyleyip hızla gider.

Mümtaz Bey Mert’in odasındadır. Ömer’in kitaplarını incelemeye başlar. Ömer’in yazdıklarını okuyamaz Mert’e sorar. Mert kitabın sayfalarında yazan kelimelerin Eyşan Cengiz hain Ali katil mont intikam olduklarını görür ve şok olur. Babasına hiçbir şey söylemez.

Eren karanlığın içinde Mertlerin evini izlemektedir.

Ali Tevfik’e sabah Doktor Hakan’ın evine baskın yapılacağını söyler. O esnada kapı çalar. Gelen Eren’dir. Tevfik doktorun evine yapılacak baskını Ezel’e haber verir.

Ezel Doktor Hakan’ın evinin önündedir. Doktor onu görür ve yanına gider. Ezel ona tek gidiş bir uçak bileti verir ve ailesini koruyacaklarını söyler. Doktor Hakan öfkelidir ona bambaşka bir adam olduğunu söyler.

Selma Hanım kanepede uyumaktadır. Ramiz pencereden dışarıyı izlemektedir.

Ali Tevfik ve Eren uyumaktadır. Eren uyanır. Ali’nin silahını alır ve gece dışarı çıkar.

Ali sabah çalan telefonla uyanır. Arayan kişi doktorun ev adresini verir. Ali silahın ve Eren’in olmadığını fark eder. Yerde bir kağıt görür. Kağıtta Ömerlerin ev adresi yazılıdır. Çok öfkelenir. Mert’i arar. Durumu haber verir. Mert telaşlanır eve geri dönmek için taksiye biner.

Ali Doktor Hakan’ın evine gideceklerini söyler. Tevfik hemen Ezel’e haber verir.

Doktor Hakan gidiş için hazırlıklarını tamamlamıştır. Gizli bir kasadan Ezel’e ait olan dosyayı alır. Kızı uyanır. Onu yatırmaya gider.

Eren Mert’in evine gelir. Meliha Hanım’a Mert’in arkadaşı olduğunu söyler. İçeri girer. Meliha Hanım’ın kör olduğunu fark edince telefonun kablosunu keser.

Serdar adamlarıyla Doktor Hakan’ın apartmanına girer. Aynı anda Ali de adamlarıyla gelir.

Mert eve ulaşır. Eren silahı çıkarıp Mert’in başına dayar. Mert onu sakinleştirmeye çalışsa da Eren çok öfkelidir. Babasını anlatmaya başlar. Ağlar. Mert’e abisi için ölüp ölmeyeceğini sorar.

1997 İstanbul
Hasan adamlarıyla Ömerlerin evini basar.

Ömer gardiyan tarafından odaya çağırılır. Gardiyan onu koruyacağını söyler. O esnada telefon çalar. Gardiyan ailesinin aradığını söyleyip Ömer’e telefonu açtırır. Telefonda Hasan adlı bir adam konuşmaktadır. Ömer’in soyduğu kumarhanenin gizli ortağı olduğunu söyler ve paraların yerini sorar. Ömer suçu olmadığını söyler. Hasan çok öfkelenir ve kardeşini öldüreceğini söyler. Mert abisi için öleceğini söyler. Ömer yıkılır.
2009 İstanbul
Ezel koşarak ailesinin evine gelir. Bahçedeyken bir silah sesi duyar. Hızla eve girer. Annesi ve Mert iyidir.

Doktor Hakan’ın evine baskın yapılır. Doktor bilgileri bilgisayarına aktarırken odaya Tevfik girer. Masada Ömer’in Ezel’e dönüştüğünü gösteren dosyayı görür. Dosyayı ters çevirir. O esnada Ali odaya girer. Etrafı incelemeye başlar. Elini dosyaya uzatır.


sahranil isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Ezel 14. Bölüm Özeti

Ezel 14. Bölüm Özeti konusu, Eski Diziler / Ezel forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: ezel 14bölüm özeti, ali ömerin fotografın tefotan guruyor, ezel 14bölüm konusu, ezel 14 bölüm özeti,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Ezel 1. Bölüm Özeti sahranil Ezel 3 08-02-2010 05:54
Ezel 13. Bölüm Özeti sahranil Ezel 0 08-02-2010 09:51
Ezel 4. Bölüm Özeti sahranil Ezel 0 08-02-2010 09:40
Ezel 3. Bölüm Özeti sahranil Ezel 0 08-02-2010 09:39
Ezel 2. Bölüm Özeti sahranil Ezel 0 08-02-2010 09:38

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 07:15 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats