bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > FORUM GENEL > Diziler Bölümü > Eski Diziler > Ezel

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 08-02-2010, 09:52   #1 (permalink)
 
sahranil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Ünlem Ezel 15. Bölüm Özeti

Ezel 15. Bölüm Özeti
Ali masanın üzerinde duran dosyaya elini uzatır. Doktor onu engeller ve dosyayı alır. Tevfik doktorun üzerine atlar balkona düşerler. Tevfik doktorun kulağına dosyayı atmasını söyler. Doktor dosyayı attığı sırada Ali gelir dosyayı yakalar ancak dengesini kaybeder ve tek eliyle balkonun pervazına tutunur. Tevfik onu elinden yakalar. Ali düşmek üzeredir. Dosya diğer elindedir. Tevfik diğer elini uzatmasını onu tutamadığını söyler. Ali elindeki dosyayı aşağıya atar ve Tevfik onu balkona çeker. Adamlardan biri polisin geldiğini söyler. Ali ve Tevfik giderler. Serdar balkona çıkar ve etrafı araştırmaya başlar. Yerde yırtılan bir kağıt parçasında Ezel’in ismini ve adresini okur.

Meliha Hanım çok tedirgindir. Ateş eden çocuğun kim olduğunu sorar. Mert durumu açıklamaya çalışır. Meliha Hanım sakinleşmez çok öfkelidir. Ezel’e sitem etmeye başlar. Mert onun bu davranışını anlayamaz. Ezel Mert’e babasını çağırmasını söyler. Mert gidince Meliha Hanım Ezel’e sitemlerine devam eder. Ezel kendisini savunmaya çalışır. Annesinin kendisini anlamasını ister eve geri döneceğini intikamını almak zorunda olduğunu söyler. Gider.

Ramiz vapurdadır. Yanına adamı gelir ve bir kişi hakkında bilgi verir. Ramiz çok kısa zamanlarının kaldığını söyler. Çok endişelidir.

Ali Mert’i arar. Durumlarını sorar. Mert kinayeli sözlerle ona cevap verir. Ali bir şeyden kuşkulanmaz.

Ali ve Serdar Cengiz’in ofisindedir. Cengiz Tevfik’in odadan çıkmasını ister. Tevfik kimseye belli etmeden Serdar’ın cüzdanını alır. Ezel’e cüzdan hakkında bilgi verir.

Ezel arabada Şebnem ve Kamil’le Serdar hakkında konuşur. Onun kim olduğunu sorar. Kendisine kurulan tuzaktaki rolünü bulmaya çalışır. O esnada Kamil’in evine gelirler. Karısı ve oğlu onu beklemektedir.

Ezel’e Tevfik’in gönderdiği mesajda Serdar’ın Eyşan ve Bahar’la çekilmiş eski bir fotoğrafı vardır. Ezel Serdar’ın kimliğini öğrenince çok öfkelenir.

Cengiz Serdar ve Ali’ye çok öfkelidir. Doktor Hakan hakkında onlara bilgi verir. Serdar köşeye sıkışmıştır. Ezel hakkında bilgi bulacağını söyleyerek gider.

Serdar kağıtta okuduğu adrese gider. Oteldeki görevli kadına Ezel hakkında sorular sormaya başlar. Ona yüklü para verir. Kadın bir şey söylemez. Serdar gider. Kadın Ezel’in adının yazdığı bir numarayı arar. Telefonu açan kişi Tevfik’tir. Kadın kendisini tanıtacakken Serdar geri gelir ve telefonu alır. Tevfik karşı taraftan ses gelmeyince şüphelenir. Telefonu kapatır. Serdar kadına daha fazla para verir. Kadın bildiklerini anlatmaya başlar. Bir taksiciden bahseder. Serdar onunla konuşmak istediğini söyler.

Ezel Bahar’la buluşur. Konuşmaları sırasında Ezel babasıyla ilgili sorular sorar. Bahar babasını anlatır.

Eyşan Cengiz’e Can hakkındaki gerçeği ne zaman öğrendiğini ve neden bir şey yapmadığını sorar. Cengiz Can’ın Ömer’den kalan son şey olduğunu söyler.

Mert abisinin kitabın arasına yazdığı kelimeleri annesine okur. Çok öfkelidir. Meliha Hanım tedirgindir. Mert’in onlara gitmesini istemez.

Ramiz Selma’nın evindedir. Tedirgin ve telaşlıdır. Çözüm bulmaya çalışmaktadır. Selma onu Ezel’in vazgeçme ihtimaline karşı uyarır.

Ezel Serdar’la ilgili öğrendiği gerçeğe çok öfkelenir. Eyşan’ın Ömer’i sevmediğini her şeyin tuzağın bir parçası olduğunu iddia eder.

Şebnem kumarhaneye gider Tevfik’ten Serdar’ın cüzdanını alır.

Cengiz ve Ali’nin kasetle ilgili konuşmalarını Tevfik duyar.

Ezel Eyşanların evine gelir. Eyşan bahçededir. Ezel onun geçmişini yüzüne vurmaya ve ona kızmaya başlar. Kimi istediğini sorar. Eyşan onun hiçbir şey bilmediğini söyler. Ezel çok öfkelenir. Eyşan’a hakaret etmeye ve onu yaptıklarıyla sorgulamaya başlar. Eyşan kendisini ve yaptıklarını savunur. Kimsenin bir şey bilmediğini söyler. Ezel kimi sevdiğini sorar. Eyşan Ömer’i sevdiğini söyler. Ezel mutlu olur. Eyşan yalan söylediğini söyler.

Ali ve Tevfik Serdar’ın evinde kaseti aramaktadırlar. Ali güvenlik kamerasının çektiği bir kaset olduğunu ve kendisini idama götürecek kadar önemli olduğunu söyler. Tevfik şüphelenir. Banyoya gidip Ezel’i arar ve duyduklarını söyler. Ezel kaseti Ali’den önce bulup saklamasını ister.

Mert’in telefon konuşmasını dinleyen Meliha Hanım Ramiz’in adresini duyar ve adresi ezberler.

Bahar ablasıyla sohbet ederken konu Ömer’e gelir. Eyşan Bahar’a bağırmaya başlar. Bahar ne olduğunu anlayamaz. Eyşan yalnız kalmak istediğini söyler.

Meliha Hanım Ramiz’e gitmektedir.

Ezel Ramiz’in ofisine gelir. Kasetle ilgili bilgi verir. Kaseti ellerine geçirdiklerinde Ömer’in suçsuz olduğunu ispatlayacaklarını iddia eder. Ramiz ona sorular sormaya başlar.

Ali ve Tevfik kaseti bulamazlar. Serdar’ın onu nereye saklayacağını düşünmeye başlarlar.

Ezel kasetin nerede olacağını sorar. Elindeki fotoğrafa bakar ve kasetin arabada olduğunu iddia eder.

Tevfik Ali’nin elinde duran fotoğrafa bakar. Fotoğrafta Serdar arabasının önündedir. Tevfik kasetin arabada olduğunu söyler.

Ezel arabanın olduğu yere gitmek için yola çıkar. Ramiz tedirgindir. Kendisiyle konuşmaya başlar. İki oğlunun olduğunu birini yoktan var ettiğini birini hiç görmediğini söyler.

Meliha Hanım Ramiz’in ofisine gelir. Ömer’i durdurmasını ister. Oğullarını kaybetmek istemediğini onlar için canını vermeyi hazır olduğunu söyler. Çok tedirgin ve öfkelidir. Ramiz onu sakinleştirmeye çalışır. Meliha Hanım evlat acısını bilip bilmediğini sorar. Ramiz üç tane oğlunu kendisinin öldürdüğünü söyler. Meliha Hanım kendi oğullarını öldürmemesi için ağlayıp yalvarmaya başlar. Ramiz onu sakinleştirir.

Serdar’ı bir adam arar. Taksici olduğunu ve Ezel’i tanıdığını söyler. Buluşurlar. Taksici Serdar’ı Ezel’i her zaman götürdüğü mezarlığa götürür.

Ali otoparka gelir. Ezel de otoparka ulaşır. Ali Serdar’ın arabasını görür. Arabanın kapısını açmaya çalışır.

Ezel arabayı ve Ali’yi görür. Arabaya gidemez.

Ali kapıyı açmaya çalışırken araba hareket eder. Ezel arabanın gittiğini görür ancak onu durduramaz.

Ezel Ramiz’i arar ve kaseti onun aldığını söylemesini ister. Ramiz kasetin kendisinde olmadığını söyler. Ezel öfkelenir.

Serdar taksiden iner ve taksicinin gösterdiği mezara doğru giderken taksiciye beklemesini söyler. Taksici beklemez ve gider. Serdar şaşırır. O esnada bir telefon sesi duyar. Telefonu açar. Ramiz onunla imalı bir şekilde konuşmaya başlar. Serdar onun kim olduğunu sorar. Ramiz arabasının yeni sahibi olduğunu söyler. O sırada mezarlıktan Serdar’ın arabası geçer. Serdar şok olur. Serdar’ın durduğu yer Ramiz’in üç oğlunun mezarının önüdür.

Ramiz elindeki kasete bakar.


sahranil isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Ezel 15. Bölüm Özeti

Ezel 15. Bölüm Özeti konusu, Eski Diziler / Ezel forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: eysanın arabası, ezel alinin doktoru bulduğu bölüm,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Ezel 1. Bölüm Özeti sahranil Ezel 3 08-02-2010 05:54
Ezel 14. Bölüm Özeti sahranil Ezel 0 08-02-2010 09:52
Ezel 3. Bölüm Özeti sahranil Ezel 0 08-02-2010 09:39
Ezel 2. Bölüm Özeti sahranil Ezel 0 08-02-2010 09:38
Ezel 3. Bölüm Özeti sahranil Ezel 0 06-02-2010 07:17

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 06:05 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats