bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > FORUM GENEL > SPOR DÜNYASI > Futbol

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 12-04-2010, 07:00   #1 (permalink)
 
Müηzєνi ´ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı

Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı

Zengin içeriği Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı ilginç haber ve fotoğrafların yanı sıra tüm şubelerimizin faaliyetleri Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı derneklerimizle ilgili haberleri kapsayan sayfaları ve taraftarımızın merakla beklediği Fenerbahçe Gazetesi' ni Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı büyük bayiler ve Fenerium Mağazalarında bulabilirsiniz..
* Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanımız Aziz YILDIRIM 'ın "Fenerbahçe'nin rakibi yine Fenerbahçe'dir.." başlıklı yazısının tamamını Fenerbahçe Gazetesi' nde bulacaksınız…
* Efsane futbolcumuz Cemil TURAN Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Gazetemizdeki köşesinde " Ezeli rakip Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı ezeli dost.." başlıklı yazısında Fenerbahçemizin kötü günleri en kısa zamanda geride bırakacağına olan inancını dile getirdi.. Ve Fenerbahçe-Galatasaray rekabetine farklı bir yorum getirdi!..
* Genel Yayın Yönetmenimiz Atila BARTIN' ın 1-0 galibiyetimizle sonuçlanan son Galatasaray derbisini yorumlayan " Klasikleşen başarı" başlıklı yazısını zevkle okuyacağınızı umuyoruz.
* Fenerbahçe Voleybol takımımızın deneyimli Slovak smaçörü Lukas Divis ; " Fenerbahçe'ye layık olabilmek için Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı başarılı olmak zorundayız.." sözleriyle hedeflerini açıkladı...Arkadaşımız Saygınhan ÇELİK'in yaptığı bu ilginç röportaj Fenerbahçe gazetesinde…
* `Fenerbahçe'yi Fenerbahçe yapanlar` sayfamızın editörü Eyüp KARADAYI' nın bu ay ki konuğu "Fenerbahçe'ye 9 yıl hizmet edip Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı 4 şampiyonluk kucaklayan" büyük golcü "Yüksel GÜNDÜZ.." Yaşayan efsanenin ilginç anı ve yaşam öyküsünü gazetenizde bulacaksınız..
* "İndesit Şampiyonlar Ligi" maçlarında başarıdan başarıya koşarak Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı sadece finali kaybederek Avrupa ikincisi olup Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı hepimizi gururlandıran "Sarı Melekler" Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı "Fenerbahçe Acıbadem'in" Cannes öyküsünü detaylarıyla Gazetemizde bulacaksınız..
. * Duayen gazeteci-yazar Eyüp KARADAYI Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı"`Bunları Biliyor musunuz ?.." başlıklı köşesinde Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı her zaman Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Fenerbahçe ve Dünya sporu ile ilgili ilginç anekdotları arayıp-buluyor ve sizler için kaleme alıyor..Bu sayımızdakileri de ilgiyle okuyacaksınız..

* Arkadaşımız Rüştü ŞENKARDEŞ 1970'li yılların şampiyon futbol takımımızın değerli futbolcusu Ender GONCA ile sizler için konuştu..Tüm sorularımıza içtenlikle yanıt veren Ender Gonca "Futbol oynadığım zamanların Cemil-Osman-Ender Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı fileler gönder!.. şeklindeki sloganını hala duyar gibiyim.. diyerek Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı bir özlemini de dile getirdi.. Bu ilginç röportajı keyifle okuyacaksınız..
* Fenerbahçe- Ülker Basketbol Takımı'nın başarılı oyuncusu Tarence Anthony Kinsey Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı bu ay Fenerbahçe Gazetesi' nin konuğu oldu.. Saygınhan ÇELİK'in yaptığı bu ilginç röportajı mutlaka okuyunuz.
* Fenerbahçe'nin unutulmaz başkanlarından Faruk ILGAZ Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Gazetemizin bu sayısında Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı "Demir gibi bir Fenerbahçeli" başlıklı yazısında uzun yıllar öncesinin aslan yürekli futbolcusu Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı "Demir Ethem" namıyla camiada tanınan rahmetli Ethem BELLİSAN'ı anlatıyor. Efsane başkanın anılarını keyifle okuyacaksınız..
* Deplasmanda kazanılan son galibiyetle Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı klasikleşen derbiyi " El Clasico" başlığı ile sizlere sunarken Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı arkadaşımız Rıdvan BİRTEK de Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı bu konudaki sataşma ve şakaları " Derbi Geyikleri" sayfasında toparladı..Keyif alarak okuyacağınızı umuyoruz..
* Arkadaşımız Aydın ŞAHİN Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı bu sayımızda da Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı kulübümüzün altyapı çalışmalarında büyük önem verdiği " Voleybol Şubemizi" sizlere tanıtan farklı bir çalışma yaptı.. İlgiyle izleyeceksiniz..
* Futbol altyapısına koordinatör olarak getirilen deneyimli İngiliz antrenör John BİLTON Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı çalışmalardaki amaçlarının " Gençlerin yanı sıra antrenörlerimizi de bilgilendirmek.." sözleriyle açıkladı…
* Değerli spor yazarı ve yorumcusu Onur BELGE' nin Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı bu sayımızdaki " Zoru seven Fenerbahçe'ye katlanır!.." başlıklı yazısını keyifle okuyacağınızı umuyoruz.
* Usta yazarımız Hasan YILMAER' in " Kötü Şubat Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı iyi Nisan" başlıklı yazısını mutlaka okuyunuz..
* 46. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı 11-18 Nisan tarihleri arasında yapılacak..Sportif etkinliği yanı sıra ülke tanıtımında büyük katkı sağlayan bu önemli sportif etkinliğin haber ve fotoğraflarını gelecek sayımızda bulacaksınız.
* Tecrübeli gazeteci Düşvar İYİİŞ de artık her ay bizlerle oluyor.. "Şanlı tarihin altın yaprakları" başlıklı köşesini her sayımızda ilgiyle izleyeceksiniz..
* `Hey gidi günler hey` köşesinde yerini alan Ateş böceği Ercan BOSTANCIOĞLU Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı yine kendisine has ve net üslubuyla gazetemizin okurlarını düşündürürken Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı öte yandan çizdiği bulmaca ile de sizleri eğlendirecek..
* Geçmiş yılların ünlü futbolcusu Fenerbahçeli İsmail KURT Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı başarılı spor yaşantısı boyunca kaleme aldığı şiirlerini bir kitapta topladı.. Kitapta yer alan ve geçen sayılarımızda yayınladığımız şiirlerinin sizlerden gördüğü büyük ilgi üzerine Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı biz de kitabından alıntılara devam ediyoruz..Bu sayımızda da Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı İsmail KURT'un İstanbul'a olan sevgisini dile getirdiği şiirini beğeni ile okuyacağınızı umuyoruz..
* Gazetemizde yazılarını okumakta olduğunuz yazarlarımız; Eyüp KARADAYI Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Hakkı YALÇIN Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Bedri BAYKAM Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Cemil TURAN Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Selçuk YULA Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Köksal ÖZBEK Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Atila BARTIN Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Sertaç KAYSERİLİOĞLU Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Dr .Sedat HAYRAN Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Rıdvan BİRTEK Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Rüştü ŞENKARDEŞ Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Kadir BIYIKLI Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Jak BENZONANA ve Sibel KURT' un yanı sıra Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı yazılarıyla gazetemizin köşelerini süsleyen duayen gazeteci Hasan YILMAER' den sonra Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı güçlü kalemler; Ali GÜMÜŞ Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Ali Sami ALKIŞ Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Naci ARKAN Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Onur BELGE Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Düşvar İYİİŞ Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Turan SOFUOĞLU ilginç yazıları Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı değerli karikatürist arkadaşımız Salih KÜTÜKÇÜ de çizgileriyle sizlerle beraber olacak..
* Bunların dışında Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı çeşitli branşlarımızın faaliyetleri ile yurdun ve dünyanın çeşitli bölgelerinde kurulu Fenerbahçeliler Dernekleri' nin aktiviteleri Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı sosyal içerikli etkinliklerini yine Fenerbahçe Gazetesi' nde izleyebilirsiniz..

* Genel Yayın Yönetmeni Atila BARTIN ile Yazı İşleri Müdürü ve Yayın Koordinatörü Eyüp KARADAYI' nın yönetiminde Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Görsel yönetmen Aydın ŞAHİN Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Genel Koordinatör Cemil TURAN denetiminde ve Halkla İlişkiler departmanı sorumlusu Serpil YAĞLI' nın katkılarıyla hazırlanan Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı her sayısı ses getiren ve okurlarının büyük beğenisini kazanan Fenerbahçe Gazetesi Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı Fenerbahçelilerin gözü Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı kulağı ve sesi olmaya devam ediyor.. Gazetemiz Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı taraftarla bütünleşerek ve onlardan aldığı güçle Fenerbahçe' nin bilinmeyen ve merak edilen yanlarını tanıtmaya devam edecektir..
* Fenerbahçe Gazetesi Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı büyük gazete bayilerinin yanı sıra Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı yurtiçindeki ve yurtdışındaki Fenerbahçe Dernekleri ile Fenerbahçe Futbol Okulları ve Fenerium mağazalarında düzenli satılmaktadır..


Müηzєνi ´ isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı

Fenerbahçe Gazetesi’nin 76. sayısı çıktı konusu, SPOR DÜNYASI / Futbol forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: fenerbahçeden galatasaraya kapak sözler, galatasaraya kapak sözler, fenerbahçenin galatasaraya kapak sözleri, fbnin gsye kapak sözleri, fenerbahçe galatasaraya kapak sözler, fb den gs ye kapak sözler, fenerden galatasaraya kapak sözler, fb nin gs ye kapak sözleri, fenerbahçe galatasaraya kapak sözleri, fenerbahçeden galatasaraya kapak, gs nin fb ye kapak sözleri, fenerden cimboma kapak sözler, fenerin galatasaraya kapak sözleri, fenerbahçeden galatasaraya kapak fotolar, fenerin galataya kapak sözleri,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Fenerbahçe Kravat Modelleri elif Erkek Giyim 1 15-05-2012 07:48
İşte geleceğin gazetesi Mahperver Teknoloji 0 24-02-2010 10:22
Fenerbahçe Mesajları (Fenerbahçe Hazır / SMS Mesajları) Bkmlyz Hazır Mesajlar 0 01-03-2009 02:08
Fenerbahçe Marşı Akorları Bkmlyz Akorlar - Tablar - Notalar 0 29-11-2008 02:43
Fenerbahçe Avatarları Bkmlyz Avatarlar, Smileyler, Winkler, Moodlar, Skinler 0 18-05-2008 12:20

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 11:29 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats