Bakimliyiz.Com

-   Genel Kültür Paylaşımlarınız (http://www.bakimliyiz.com/genel-kultur-paylasimlariniz/)
Bakimliyiz.Com (http://www.bakimliyiz.com/)
-   -   Anaerobik Bakteri Nedir-Anaerobik Bakteri Hakkında Bilgi (http://www.bakimliyiz.com/genel-kultur-paylasimlariniz/124513-anaerobik-bakteri-nedir-anaerobik-bakteri-hakkinda-bilgi.html)

elif 25-05-2013 04:28

Anaerobik Bakteri Nedir-Anaerobik Bakteri Hakkında Bilgi
 
Anaerobik Bakteri Nedir-Anaerobik Bakteri Hakkında Bilgi

Aerobik mezofilik bakteri bakterilerin az veya hiç oksijen yerlerin yetişen türüdür. Bu tür bakteriler, derin laserasyonu, derin dokuları enfekte ve iç organlar. Enfeksiyonlar anaerobik bakterilerin neden olduğu kötü kokulu cerahat işaretlenmiştir, abse oluşumu ve doku yıkımı. Bakteriler genellikle ağız, gastrointestinal sistem, ****** içinde bulunan ve cilt üzerinde. Bu bakterilerin varlığı neden olabilir tetanoz, botulizm gibi hastalıkların ve gazlı kangren. Hatta ağız içinde diş enfeksiyonlarına neden olabilir. Anaerobik bakteriler genellikle vücut dişetleri, cilt veya barsak duvarında yaralanma, hastalık veya cerrahi ile hasar içinde büyür. Çoğu zaman, bağışıklık sisteminin bakteri istila, ama yok bazen bakteriler hala büyüyen ve enfeksiyona neden yeteneğine sahiptirler.
Anaerobik bakteri enfeksiyonları boğaz, kulaklar, sinüsler, diş etleri, çene, kök kanallarının içinde ortaya çıkabilir ve bademcikler. Ayrıca akciğerlerde, akciğer absesi, pnömoni, akciğer astar enfeksiyona sebep olur ve dilate akciğer bronşlarda görünebilir. Bu enfeksiyonlar bile karında meydana gelebilir. Apandisit bir bakteri varlığı kaynaklanıyor çeşitli hastalıklardan biridir. Insanlar da diyabetik cilt ülserleri muzdarip olabilir, ısırık yara enfeksiyonları, kangren ve enfeksiyonlar kan içinde.
Bunlardan biri ameliyatı ya da bir yaralanma geçirdi enfeksiyon riski daha fazladır. damar hastalıkları ve tümörleri olan kişiler de daha eğilimli anaerobik bakteri enfeksiyonları ile uyguluyor edilmelidir. enfeksiyonun yerine göre bu sağlık durumun belirtileri.
Örneğin, bu diş ve dişetleri içinde bakteriyel enfeksiyonlar, şişlik, ağrı karşılaşabilirsiniz ve diş etlerinde kanama. Hatta kötü nefes ile ilgili bir sorun yaşayabilirsiniz. Ağır vakalarda, bir kişi yaralar sızmaya ile tutulmuş olabilir.
boğaz enfeksiyonu olan insanlar olabilir var belirtiler kötü nefes, ateş, boğaz ağrısı, bir boğulma hissi, ya da ağzında kötü bir tat ile işaretlenir. Hastalar akciğer enfeksiyonları ile olabilir nefes darlığı ve göğüs ağrısı, ateş ve kilo kaybı öksürük dahil belirtiler. Bu intrabdominal enfeksiyonu olan ateş ve ağrı olabilir. onlar yakın zamanda ameliyat varsa, orada kötü kokulu drenaj olabilir. Pelvik enfeksiyonlar, belirtiler ateş, titreme acılardan kadar olacak ve kan rahim çekilmişti.
deri enfeksiyonları belirtileri genellikle kırmızı ve şişmiş olan ağrılı yaralar ile karakterizedir. Hatta kötü kokulu cerahat salgılar olabilir. Yumuşak doku enfeksiyonlarında şişlik ve kızarıklık ortaya çıkarabilir. Ayrıca açık yaralar neden olabilir ki ooze irin. Kan akımı enfeksiyonu titreme neden olabilir, yüksek ateş, ve sonuçta ölüme neden olabilir.


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 11:28 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.