bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > FORUM GENEL > Güzel Sözler

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 21-01-2014, 03:34   #1 (permalink)
 
elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Severek ayrılmak sözleri

Severek ayrılmak sözleri - severek ayrılma sözleri - severek ayrılık sözleri

Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan bil ki resmini öptüğüm gündür bir gün sebepsiz yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden bil ki yokluğundan öldüğüm gündür...

Bir gün bir köşede sızıp kalırsam El tanımasa da sen tanır mısın? Sorsalar sana kim bu diye Bakıp yaptığından utanır mısın?

Bir Gün Bu Köşede Sessiz Sedasız Hıçkıra Hıçkıra Ağlayacağım şu Lanet kaderime Sitemler Edip Tanrıya Son Kez Yalvaracağım Güzel Gözlerin Gelecek Aklıma Solup Gideceğim En Güzel çağımda Sensizlik Beni çağırdığında Boş Sokaklara Haykırdığında Artık Burada Olmayacağım.

Bir gün hayatın tüm güzelliklerinden vazgeçip sessiz sedasız ölüme gitmek istersen yanıma gel de sana sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç.çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

Bir mültecinin vatanı yada bir kölenin hürriyeti kadar uzak olsan da; sende hep gurbeti yaşasam da olsun: yeter ki beni yüreğinden sürgün etme...

Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık.çünkü sen rüzgarın coşturduğu bir toz bulutusun.Bugün bana esersin yarın ellere...

Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere gözlerimi götürmeden yanında!

Bir sevgilim var uzakta Yüzünü göremediğim sesini duyamadığım Bir sevgilim var uzakta Elini tutamadığım saçına dokunamadığım Ama gün gelir sevgilim bana dünden yakın olur.

Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için.uzanır yetişemezsinyetişir dokunamazsındokunur vazgeçemezsin vazgeçer ama asla unutmazsın.

Bir umuttu yalnızlık bir şeyleri paylaşamamaktı belkigözler dalıp giderken yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belki debelki bel kilerle dolu bir hayattı bu..

Bırak bu sevgimiz tertemiz kalsın sen benim içimde kanayan yarasın.bir gün gelir belki beni anlarsın dönüp te yüzüme nasıl bakarsın.

Bırak yanın da olayım sana sevgimi anlatayım. baktın olmadıölümüm kanıtlayacaksa sana olan sevgimisenin için ölmeye ben çoktan razıyım.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin takılır kalırsa uzaklara hele kulakların deli gibi çınlarsa zamansızbil ki bir yerlerde özleniyorsun.

Bir gün bensiz bir yerde ağlarsan her düşen göz yaşında beni hatırla hafifçe yağan bir yağmurda saçlarını okşayan her damlada beni hatırla hiç aşık oldun mu diye soran olursa olmadım derken beni hatırla seni sevdiğimi daima hatırla..

Bir gün sende seversin Bir gün sende ağlarsın O zaman ben gelirim aklına Belki geri dönmek bile istersin Ama vakit çok geç olacak Elimde değil seviyorum özlüyorum Hep de öyle olacak.

Bir gün sevgilim sordu Aşk nedir diye biraz zaman istedim düşüneyim diye. Ertesi gün gördüm onu bir başkası ile.Kulağına fısıldadım AŞK izdi raptır diye.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol.

Bitmesin isterdim umutlarımız.Bitmesin isterdim duygularımız.Ne çıkar sel olsa göz yaşlarımız.Her şey bitti artık bil bundan sonra..

Biz ayrıldık ama şunu unutma yaşadığın şehirde beni sana hatırlatacak çok şey var.Baktığın her yergördüğün her nokta ve ayak bastığın her toprakta benden bir şeyler var.İşte unutamamamın sebebi de bu.çünkü bu şehrin her noktasında bizim anılarımız yaşıyor.

Bu duvarlar duysa hıçkırığımı belki beni anlardı kalbimde bir umut gönlümde bir alev beni unutana söyleyin beni unutanı ben unutmadım elbet dönecek ya dönecek yada bu kalp onsuz ölüp gidecek.

Bu gece rüyama gir gizlice sımsıkı sar öp kokla iyice sonra isyanlar savur küfret güzelce ve sonra çek git gitmen gereken yere yolun açık olsun.

Bu gül sana vereceğim son hediyem maalesef ben sana bu gülü verecek kadar alçağım; ama yine biliyorum ki sen bu gülü alacak kadar alçak gönüllüsün..

Bu yaşamdaki her şey yalan ve sen benim için bulutlar arkasındaki dokunulmamış bembeyaz bir sevgi yumağısınve şunu da biliyorum ki tüm sevgime rağmen bu yaşamda sevgisine layık olmadığım tek insan sensin.Sen ki en güzel sevgilere ve en muhteşem duygulara layıksın.

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir günbu ayrılık şarkılarını kurşuna düzeceğim.Seni benden ayrığı için kaderimi mahkemeye vereceğim. çok şey mi istedim senden hiç farkında olmadan bir çiçeğin bile kıymeti var sararıp ta solmadan bıktım artık bıktım hep sana hep bana hep bu umutsuz aşka ağlamaktan tek korkum Allah tan birde sensiz kalmaktan...

Dağlara duman duman hasret çöker dağlara göz yaşlarım yağmur olur yollara gönlümde bin yel eser uzar gider daha sonlara... Ağlama ağlama sen gözbebeğim ağlama yalnız seni seveceğim unutma ölsem bile döneceğim inan gülüm sen ağlama...

Denizin dibinden bir avuç sevgi çıkarırken vurgun yedi dalgıç ciğer bitse de yürek atmakta çünkü sevgi dipte hala ışıldamakta..

Dilde söylenecek şarkımı kaldı mecnundan keremden farkım kalmadı artık ecelden de korkum kalmadı beni paramparça kırda öyle git.. Mutluluk hakkımdır diyemem artık nasibim ağlamak gülemem artık Senden başkasını sevemem artık kalbime kilit vur da öyle git..

Dilerim tanrıdan yüzün hiç gülmesin Yıllarca benim gibi sevip sende acı çekesin sevgimi bilmedin suç bende mi! seven çeker acıyı sevmeyen ne bilsin.. Bana aşktan bahsetme sevmek kim sen kimsin.

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak.

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok çok özür dilerim.

Dün Gece Yine Aklımdaydın Saatlerce önce ölümü Sonra Sensizliği Düşündüm. Hiç Farkı Yoktu Biberinden çünkü ölüm Sensizlikse Sensizlik Zaten ölümdü...

Dün gökyüzüne bir avuç yıldız fırlattım. Karanlığında aydınlığım olsun diye. Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum bıraktığım yerden dönesin diye. Vazgeçilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mükemmelliğinle donat.

Dünyada sevilmiş ve seven nafile bekler. Bilmez ki giden sevgililer dönmeyecekler... Bir çok gidenin her biri memnun ki yerinden dönen yok seferinden...

Düşlerim vardı görmekten korktuğum hislerim vardı söylemekten korktuğum şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum şimdi sen varsın kaybetmekten korktuğum...

Duygular vardır elletilmeyensevgiler vardır kelimelere sığmayanbakışlar vardır insanı ağlataninsanlar vardır ki asla unutulmayanişte sende onlardansın !!!

Eğer beni bu sokakta bu mahallede bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben gözlerinin daldığı yerdeyim.

Eğer bir gün beni unutursan öyle biriyle unut ki sana savurduğum KURŞUNLARIN önüne geçecek kadar cesur olsun..

Eğer bir gün gökyüzünün kara mavi çizgisinde bir kırlangıç sürüsü görürsen bil ki kanatlarındaki buruk gülümsemelerle ıslak tebessümler benden sana kalanlardır.

Eğer birini unutmak istiyorsan onun adını kumlara yaz Sabahleyin dalgaların ve fırtınanın onu sildiğini göreceksin. Eğer birini seviyorsan onu kalbine yaz ki hiçbir fırtına ya da dalga onu silemesin.

Elbet mutluluk elimi tutacak bir gün elbet şans bana bir kıyak geçecek ve ben güleceğim. ne yazık ki sen sadece ardımdan bakacaksın kaybına göz yaşı dökeceksin ama merak sen üzülme gülüm acı da sevgin kadar geçicidir..

En değerli şey sen oldun Ve birden en değersiz.. İkisini de sen istedin Geldin ve gittin Sadece izlemekle yetindim.

En güzel yarınlar senin olsunömrün mutlulukla dolsun çünkü sen buna layıksın.eğer gün gelirde beni unutursan inan ki gülüm canın sağ olsun.

En mutlu gününde yanında yoksa onunlayken bile onsuzluğu yaşıyorsan bil ki terk edilmişsindir yalnızlığı yaşıyorsun ama bilmeden.

En sevdiğim seni özlemektien sevdiğim kendimi özletmektien sevdiğim ellerim arasındaki parmaklarını sımsıkı tutmakbir yaprak dökümü gibi hafif ürkek üşüyerek seninle orada yürümek.

Gece bir başka giyer siyahını yıldızlar daha bir sönük olur yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer!

Gecemidir insanı hüzünlendiren insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen .gecemidir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen.

Geçenlerde bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında.Bir gün beni ararsan ya meyhanedeyim yada tam karşısında.

Geceyi deniz tutmuş kalbimi hasret hangi sularda ayak izlerin hangi kaptanın seyir defterinde kalmış gözlerin.

Geleceği benimle karanlık görüyorsanumutların solmuş yüreğinde. Hadi git beni hiç düşünme eğer mutlu olacaksan çeker giderimsen mutlu olacaksan ben çekerim.

Gidersen kim sular fesleğenlerikuşlar nereye sığınır akşam olunca.Gidersen kar yağar avuçlarımagidersen kuşlarda ölür bende.

Gidişinle beni boş bir sedaya bıraktın şimdiden sayıyorum sensizlik günlerini ve geleceğin günü bekliyorum sabırsızlıkla o günün sevgisiyle avutuyorum bir parçacık kalbimi.

Gitmek mümkün olsa gitsem uzaklara sevmesem seni yaksam yüreğimi savursam küllerimi dağlara denizlere yeşerirdi küllerim sana olan sevgimle..

Gittin... Şimdi bir mevsim değil bir hayat girdi aramıza. Ne sen dönebilirsin artık geriye ne de ben kapıyı açabilirim sana.

Gökte rahmet olsan umudum değilsin seninde yağmurunda ıslanmıyor bedenim kızgınlığım sana değil kendime senin mevsiminde açmıyor açamıyor çiçeklerim..

Gökyüzü yıldızlarla doluydu ben hep seni düşünürken. Hüzün yıldızları koydum adlarını seni hatırlatıyor diye. Aynı onlar gibi sende benden çok uzaklardaydın. Göz kırpardın uzaklardan sessizce. Bense hep seni bekledim kırık kalbim yaşlı gözlerimle

Gözlerim seni rahatsız ediyorsa kapatırım bir daha açmamsözlerim seni rahatsız ediyorsa susarım bir daha konuşmam varlığım seni rahatsız ediyorsa ölürüm bir daha karşına çıkmam sevgim seni rahatsız ediyorsa üzgünüm çünkü ona engel olamam.

Gözlerim yollarda bekletme ne olurbu aşka bir hüzün ekletme ne olurbana sensizliği öretme ne oluryokluğun cehennemcennetim sensin...

Gözlerin sözlerini örtecek kadar masum düşüncelerin duygularını bastıracak kadar acımasızellerinde ellerimi tutamayacak kadar uzaksa benim suçum ne bir tanem.

Gözyaşım utangaç boynunun inciden kolyesi olsun her damla vefasız teninde bir veda busesi olsun isterim sen de ben gibi yan ömrüne hep ağlahep ağla bu benden son dua bu benden ayrılık hediyesi olsun..

Gül filizlendiği günden itibaren güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kapılıp gülü bıraksa da gül yıldızlara kanıp güneşi unutmaz.

Güller anlatsın sana olan sevgimi. Güller anlatsın yalnızlığımı çaresizliğimiyavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın.Ben anlatamadım güller anlatsın.

Güneşin başka iklimleri aydınlatmaya başka gönülleri ısıtmaya gittiği şu saatlerde kâğıdı kalemi elime alıp seninle dertleşmek yalnızca sana yazmak ve yalnızca seni özlemek geçiyor içimden. Sana yazmak. “Sana Seni Yazmak”.

Güneşin her doğuşunda ben biraz daha batıyorum.Bu hayatı anlamsızsensiz yaşıyorum.Her gün sanki ölümü bekliyorum.çünkü ben sensiz yapamıyorum..

Güzelsin şirinsin şahanesin.çektiğim çileye tek bahanesin.Melek mi şeytan mı bilmem ki nesin.Tuzaktan tuzağa atsan da olur.Ben seni seviyorum ya sen beni sevmesen de olur.


elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Severek ayrılmak sözleri

Severek ayrılmak sözleri konusu, FORUM GENEL / Güzel Sözler forumunda tartışılıyor.Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Dünyaca Ünlü Bazı Aşk Sözleri-Aşk Sözleri elif Soru Cevap 0 22-02-2013 07:23
Senden ayrılmak istiyorum nimlahza Karikatürler 1 09-10-2011 08:44
Ayna Grubu SEVEREK AYRILANLAR SÜKÛT Yerli Şarkı Sözleri 0 10-04-2011 11:14
Ayrılmak istiyorum dese tepkiniz ne olur? hicoibo Anketler 10 13-06-2010 03:51
Orhan Gencebay - Severek Ayrılalım Şarkı Sözü Jülyet Yerli Şarkı Sözleri 0 06-06-2010 03:11

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 07:36 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats