Bakimliyiz.Com

-   Güzellik Önerileri (http://www.bakimliyiz.com/guzellik-onerileri/)
Bakimliyiz.Com (http://www.bakimliyiz.com/)
-   -   Hızlı kaş uzatma yöntemleri (http://www.bakimliyiz.com/guzellik-onerileri/128575-hizli-kas-uzatma-yontemleri.html)

ebush 03-08-2013 06:09

Hızlı kaş uzatma yöntemleri
 
Hızlı kaş uzatma yöntemleri-Kaş uzatma yolları-Kaş uzatmak için ne yapmalı
Kaşlarınızı alırken bir anlık dikkatsizlik sonucu kazaya kurban gittiyse üzülmeyin.Sizlere kaşlarınızı en hızlı şekilde uzatabileceğiniz yöntemleri sunuyorum


* Protein bildiğiniz gibi saçlarımızın uzaması içinde çok önemli. A, B3. C ve E vitaminlerini almaya özen gösterin.

* Duş alırken veya yüzünüzü yıkarken çok fazla bastırmadan iç taraftan dışa doğru parmaklarınızla kaşlarınıza 10-15 kere masaj yapın.

* Saf zeytinyağını parmağınıza damlatarak kaşlarınızın uzamasını istediğiniz bölgeye masaj yaparak yedirin. Eğer var ise hintyağı daha etkili olacaktır. 5-10 dakika bekledikten sonra ılık suyla durulayınız.

* Parmağınızla veya bir pamuğa biraz vazelin sürerek kaşlarınızın uzamasını istediğiniz bölgeye yavaşça sürün. Ardından ılık suyla durulayın. (Eğer yukardaki öneriyi uyguladıysanız gerek yoktur.)

* Kullanmadığınız temiz yumuşak bir diş fırçasını alın, kaşlarınızın uzamasını istediğiniz yerleri yavaşça (tahriş etmeden) 1 hafta boyunca 1-2 dakika fırçalayın.

http://www.bakimliyiz.com/resim/surmeli-goz.jpg

Kaşlar insan yüzüne şekil veren en önemli unsurlardandır. Birkere bozarsanız şeklini düzeltmek uzun zaman alır. Ama üzülmeyin aşağıda kaşlarınızın kolay uzaması için birkaç tavsiyede bulunacağız.

Duş alırken veya yüzünüzü yıkarken çok fazla bastırmadan iç taraftan dışa doğru parmaklarınızla kaşlarınıza 10-15 kere masaj yapın.

Saf zeytinyağını parmağınıza damlatarak kaşlarınızın uzamasını istediğiniz bölgeye masaj yaparak yedirin. Eğer var ise hintyağı daha etkili olacaktır. 5-10 dakika bekledikten sonra ılık suyla durulayınız.

Parmağınızla veya bir pamuğa biraz vazelin sürerek kaşlarınızın uzamasını istediğiniz bölgeye yavaşça sürün. Ardından ılık suyla durulayın.

Kullanmadığınız temiz yumuşak bir diş fırçasını alın, kaşlarınızın uzamasını istediğiniz yerleri yavaşça (tahriş etmeden) 1 hafta boyunca 1-2 dakika fırçalayın.


Kaş Uzatma

Kaş bayanların yüzünü gösteren en önemli şekillerden biridir. Kalınlığı, inceliği, sıklığı ve seyrekliği ile yüzünüze farklı bakış açıları getirir. Bakışınızı ve görüntünüzü güzel kılmak için seyrek kaşlardan çok sık ve biçimli kaşlara ihtiyacınız vardır. Bunun için kaşınızı aldırırken dikkat etmeniz gereken kurallar vardır. Yanlış alınan tek bir kaş bile şeklini değiştirerek seyrelmesine sebebiyet verir. Bazı kaşlar kolay çıkmazlar ve oldukça seyrektirler. Bu da oldukça olumsuz bir duruş sergiler.Kaş Uzatma YöntemleriKaşların çabuk uzaması için tatlı badem yağını ince bir pamuk veya kulak pamuğuyla kaşınıza sürün ve bekleyebildiğiniz kadar bekleyin. Kaşlarınızı kökünden besler ve çabuk uzamasını sağlar. Yüzünüzü yıkarken kaşlarınıza bastırmayın ve çok fazla oynamayın. Çok sık kaş aldırmayın ve mümkün olmadıkça kaşlarınızı kesmeyin. Parmağınıza bir damla halis zeytinyağı koyun ve kaşlarınızın üzerine sürün.

Kaç Uzatma Yolları – Yöntemleri

Hint yağı saçı beslediği gibi kaşı da besleyecektir. Hint yağını da aynı miktarda kaşlarınıza yedirerek sürün ve 20 dakika bekleyelim. Daha sonra yıkayalım. Saçlarınızı boyarken kaşlarınızla uyum sağlaması için boyarsanız, kaşlarınızın dökülmesine sebebiyet vermiş olursunuz. Oldukça yanlış bir uygulamadır ve zaten az olan kaşlarınızı daha çabuk dökecektir. Besleyici yağlarla kaşlarınızı besleyin ve köklerinden sağlam çıkmasına yardımcı olun. Kaşlar yüzün en doğal ve kalıcı yeridir. Bakımının da doğru yapılması gerekir.

Misafir 03-04-2015 06:29

yok anacım bi daha oynarsam iki olsun.adıyamanlı hanımlar evde kendiniz yapın.çünkü adıyamanda kuaför yok. şuan bi kaşım havada diğeri kavisli. felaket. yüzüm yok kaşım var o derece. yöntemleri deniycem hemen. bi haftada uzarsa şahane olur. ama çok zor :(

Kayıtsız Üye 23-05-2015 03:36

Bencede benim ki de oyle bayadir uzatiyorum umarim bi halta benzer:)

Misafir 26-01-2017 02:12

ben kaşlarımı elimle yondum şu an hiç yok denecek kadar az. okullar tatildeyken uzasa süper olur inşallah uzar.

Kayıtsız Üye 28-07-2017 09:10

Bir suru sey denedim kasim ne uzadi nede gurlesti umutsuzum

Kayıtsız Üye 31-07-2017 01:27

Aynen,sen denedin mi, oldu mu bari olduysa lütfen soyle

Kayıtsız Üye 03-09-2017 09:06

Evet bende elimle yoldum. Şuanda çare arıyorum. Telefondan bakıyorum benim baya çıkmışlardı ama ben gene yoldum. Şuanda telefon başında ağlıyorum. ALLAH yardım etsin okulların açılmasınada az kaldı. Offf yaaa 😭😭😭

mebuonal 05-08-2019 04:52

ben uzamasını değil yeni kaş çıkmasını istiyorum var mıdır ilacı:D


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 04:45 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.