Bakimliyiz.Com

-   Güzellik Önerileri (http://www.bakimliyiz.com/guzellik-onerileri/)
Bakimliyiz.Com (http://www.bakimliyiz.com/)
-   -   Fotoğraflarda zayıf çıkmanın yolları (http://www.bakimliyiz.com/guzellik-onerileri/129602-fotograflarda-zayif-cikmanin-yollari.html)

ebush 26-08-2013 10:44

Fotoğraflarda zayıf çıkmanın yolları
 
Fotoğraflarda zayıf çıkmanın yolları-Fotoğraflarda zayıf çıkmak-Fotoğrafta zayıf çıkmak için nasıl güzel gözükebilirim-Elmacık kemiklerinizi aydınlatıcı bir ürünle belirginleştirin. Burun kemiğinin yanlarınaysa dikey olarak bronzlaştırıcı sürün. Böylece yüzünüzün çok daha kemikli görünmesini sağlayacaksınız.
-Işığı yansıtan pigmentler barındıran kapatıcılar tercih edin. Göz çevrenizi bembeyaz yapmadığınız sürece tüm fotoğraflarda mükemmel çıkacağınıza emin olabilrisiniz.
-Cildinizin yağlı görünmesine izin vermeyin. Her an yanınızda bulunduracağınız transparan pudra ile son rötuşları yapın ve ardından peçeteyle fazlalıklardan kurtulun.
-Sararmış dişlere elveda deyin. Kırmızı bir dudak parlatıcısı gülüşünüzün etkisini ciddi oranda güçlendirecektir.
-Fotoğraf çektirme fobinizin esas nedeni kollarınızın kilolu çıkacağından korkmanızsa, bu sorunu şınav çekmeden ortadan kaldırabileceğiniz, deneyip onaylanmış bir yöntem var. Hafif yan dönün, bacaklarınızı çapraz tutun ve elinizi kalçanızın üst kısmına yerleştirin.
-Bulunduğunuz ortamdadaki balkon kapısını açıp hafif bir esinti yakalayacağınız doğru açıyı bulun ve saçlarınızın uçuşmasını sağlayın. Tabii kapıyı açık unutmayın.
-Dudaklarınıza bulaşan rujun fazlalığını bir peçeteyle alın. Böylece rengin dişlerinize bulaşma ihtimalini ortadan kaldırmış olacaksınız. Ardından aynı tonlarda dudak parlatıcısı uygulayın ve dolgun görünmelerini sağlayın.
-Doğal bir gülümseme için sizi mutlu eden bir şeyler düşünün. Eşinizin size yaptığı bir sürprizi düşünmeye ne dersiniz?
-Hangi ortamda kameraların size döndüğünü hissettiğiniz anda çenenizi hafifçe kaldırın. Bu en önemli fotoğrafçı sırlarından biridir.
-Kendinizi beğendiğiniz fotoğrafları kullanın. Beğenmediklerinizi silin ve kimsenin fikrinizi değiştirmesine izin vermeyin.


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 03:09 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.