bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > GÜZELLIK, MAKYAJ VE BAKIM > Güzellik Önerileri

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 31-08-2009, 12:54   #1 (permalink)
 
mormavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Floxıa parıs....

TÜRK KADINLARI ARTIK FLOXIA PARIS’LE GÜZELLEŞECEK

Fransa’nın Dünyaca ünlü dermokozmetik markası FLOXIA PARIS; OMEB GRUP distribütörlüğünde Türkiye pazarına girdi.
Omeb Grup İstanbul Bölge Müdürlüğünde Floxia Internationel Genel Direktörü Patrick BUGAULT Omeb Grup Genel Müdürü Ömer ÖZDOĞAN Bilim Kurulu Başkanı Prof.Dr. M.Erdoğan SÜRAT ve pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ebubekir ÖZDOĞAN’ın katılımıyla yapılan basın toplantısında Floxia Paris Ürünleri kamuoyuna tanıtıldı.
Floxia Paris saç ve cilt bakımına yönelik geniş ürün yelpazesiyle tepeden tırnağa güzellik için etkili çözümler sunuyor. 3’lü peptid teknolojisiyle gelişmiş cerrahi yöntemler gibi gençleştirmeye ve kırışıklık önlemeye yardımcı Juvenia krem bayanların en büyük estetik sorunlarından olan hamilelik çatlaklarının giderilmesine yardımcı Striex krem göz altındaki morluk ve halkaları azaltmaya yardımcı Regard krem ciltteki leke ve renk bozukluklarına karşı kullanılan Disco ürünleri özellikle kadınlar tarafından tüm dünyada büyük rağbet görmekte.
Floxia İnternational Genel Direktörü Patrick BUGAULT toplantıda yaptığı konuşmada; Dünyada milyonlarca insan tarafından beğeniyle kullanılan Floxia Paris ürünlerinin artık Türk kullanıcılar tarafından da tüketilecek olmasının kendisini mutlu ettiğini uzun yıllar süren derin araştırmalarla yüksek kalitedeki içeriğiyle ve en son yenilikler kullanılarak hazırlanmış Floxia Paris ürünlerinin güzelliğine ve cildine önem verenlerin gereksinimlerini en iyi şekilde cevaplandıracağını ve büyük bir talep göreceğine inandığını belirtti.
Omeb Grup Genel Müdürü Ömer ÖZDOĞAN ise; son yıllarda dünyada dermokozmetik ürünlerde büyüyen pazar payının Türkiye’de de hızla arttığını ve Türk insanın kişisel bakım ve güzelliğine önem vermesi nedeniyle Dünyanın tanınmış dermokozmetik ürün markası Floxia Paris’i Türkiye’ye getirdiklerini ve bu alanda yatırımlarının devam edeceğini İstanbul ve Ankara’da faaliyet gösteren De Store mağazalarını tüm Türkiye genelinde yaygınlaştıracaklarını yeni şubeler açmak suretiyle Türkiye’nin en yaygın kişisel bakım ve güzellik ürünleri sunan mağazalar zincirine kavuşmayı hedeflediklerini kaydetti.
Omeb Grup Bilim Kurulu Başkanı Prof.Dr. M.Erdoğan SÜRAT da; Doktorlar tarafından geliştirilen Floxia Paris ürünlerinin en üst düzeyde kullanıcı tatminine yönelik olduğunu artık Türkiye’de epidermi en iyi şekilde koruyan ve yenileyerek doğal yapısına dönüşümünü amaçlayan Floxia Paris’in tüketiciye sunulmasının her gün güneşin zararlı ışınları hava kirliliği alerji stres gibi etkilerle yıpranan cildi onaracağını arındıracağını ve güzelleştirerek sağlıklı bir bakım sunacağını söyledi. Yapılan klinik testlerle yüksek oranda başarısı kanıtlanan bir markanın Türk Dermokozmetik kültürüne büyük katkıda bulunacağını belirtti.

Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ebubekir ÖZDOĞAN ise; dermokozmetik pazarda 33 ülkede faaliyet gösteren Floxia Paris’in dermatolog doktor çalışması ile bilimsel ve klinik yararlarının ön planda tutulacağını böylece dünyada olduğu gibi Türkiye’de bu yönde güçlü bir marka imajına kavuşmayı dermokozmetik pazarın zirvesine yerleşmeyi hedeflediklerini geniş ürün yelpazesi ile De Store mağazalarında ve tüm dermokozmetik reyona sahip popüler merkezlerde marka bilinirliği yüksek bir şekilde tüketiciye sunulacağını söyledi.FLOXIA PARIS’İN ŐNEMİ:
Teknik dermokozmetik ürünlerin seçimi ile kullanıcıların tatminini amaçlar.
Uzun yıllar süren derin araştırmalarla yüksek kalitedeki içeriğiyle ve en son yenilikler kullanılarak hazırlanmış ürünleriyle cildinizi korur canlandırır ve yeniler. Doktorlarla uzun süren derin araştırma ve iletişimlerimiz bugünkü gücümüzün temel yapıtaşını oluşturur:
Amacımız; Gereksinimlerinizi en iyi şekilde cevaplandırmak.
MEMNUNIYETE ADANMIŞLIK
DERI& EPIDERM ODAKLI ŰRŰNLER
Uzmanların katkısıyla oluşturulan zengin ve sürekli gelişme gösteren seçilmiş ürünler sizlerin epiderminizi en iyi şekilde korur ve yenileyerek doğal yapısına dönüşümünü amaçlar.
En değerli servetiniz olan deriniz her gün güneşin zararlı ışıları ve hava kirliliği alerjiler stres gibi etkilerin altında kalır. Cildinizin bu zararlı etkileri en aza indirgemesi için modern yüz bakım yöntemleri ve cilt tiplerine göre bakıma ihtiyacı vardır. İşte tam bu noktada dünyanın her yerinde ürünleriyle efsaneleşmiş Dermokozmetik Markası FLOXIA PARIS cildinizin ihtiyacı olan ürünleri size sunar.

FLOXIA PARIS ÜRÜNLERİ VE ÖZELLİKLERİ:


1.

FLOXIA PARIS OSMOSIA Nemlendirici sıkılaştırıcı karışım cildi bütün olarak nemlendirir ve canlandırır.

Açıklama:
Cildinizi bir bütün olarak canlandırmak için cilt kuruluğuna karşı mücadele eder.
Çok hassas kuru ciltler az miktarda su tutarlar.Yapılması gereken hassas cildinizi nemlendirmek beslemek ve sıkılaştırmaktır.OSMOSIA yapısındaki aktif maddeler sayesinde cildinizin günlük nem ihtiyacını düzenler ve geliştirir cildinizi dış etkenlerden korur ve sıkılaştırır.
Özellikle kuru ciltler için hazırlanmış bir formüldür. İçerisinde paraben ve lanolin maddesi bulunmaz. Bu karışım ciltteki hissedilemeyen su kaybını engeller ve cildinizi yumuşak tutar. Cildiniz bütün gün boyunca nemli kalır
Klinik testler kanıtladı ki : Uygulandıktan iki saat sonra %+130 nemlendirir ve sekiz saate kadar %+162 oranında nemliliğini korur.
Cildinizi derhal nemlendirir teniniz sıkılaşır. Günden güne cildinizin nem dengesini sağlar.
KULLANMA TALİMATI
Her gün sabah ve akşam temiz cilde uygulayınız. Uzun süre güneş altında kalınması durumunda cildinize uygun koruyucu krem kullanınız. Çocuklar için kullanılamaz.
125ml lik Plastik tüp
Nemlendirme : Hücrelerin yoğunluklarının dengelesinin korunması için Moist 24 aktif maddesi karşılıklı etkileşim sağlar ve hücrelerin su rezerve etmelerine
yardımcı olur. Moiste 24 gliserinden daha etkilidir. (yukarıdaki tabloda da
gösterildiği gibi-Sederme Analizleri). Sirkadiyen ritim düzenlemesinde cildin doğal olarak canlanma fonksiyonlarını tam olarak yerine getirebilmesi için diğer bir aktif madde olan Chronodyn eklenildi.
Dış etkenlere karşı cildiniz daha dayanıklı hale gelir nemlenir ve canlanır.
Besleme : Kakao ayçicek ve badem yağının besleyici ve sakinleştirici etkileri
sayesinde cildiniz beslenir ve sakinleşir.
Sıkılaştırma : Mélanostatine özellikle peptid beliren melanin maddesinin inaktif olmasına katkıda bulunurken Actiwhite ciltte renklenmeye sebep olan melanin oluşumuna engel olur.2.


FLOXIA PARIS REGARD Göz altı torba şişlik ve morluklarını giderici jel
Açıklama:
REGARD sayesinde şişkin ve yorgun gözlere artık dur deyin.Bu jel göz çevresini nemlendirir yumuşatır ve dinlendirir.
Göz çevresi ve dudaklar vücudunuzda derinin en çok harekelettiği kısım olup bu miktar yaklaşık günde10000 defadır. İnce deri olan göz çevrenizde yoğun ve hassas bir kan dolaşımı ve çok az derecede yağ bezleri bulunmaktadır Bundan dolayı yaşlanmanın ilk belirtileri olan halkalar göz altı torbaları ve deride kırmızı lekeler meydana gelir.
REGARD gel kan dolaşımınızı düzenler ve cildinizi temizler. Bu sayede göz çevrenizirahatlatmakta ve bakışlarınıza ışık katmaktadır.
Gel yapısı sayesinde cilde çok iyi nüfuz eder ve emilir. İçindeki aktif maddeler göz çevresindeki halkaları derideki kırmızı lekeleri ve göz altı torbalarını etkili şekilde yok etmeye çalışır.
Alerjik bir duruma yol açan herhangi bir madde paraben lanolin ve parfüm içermez.
Kullanma Talimatı:
Sabah ve akşam temiz cilde uygulayınız.Göze temastan kaçınınız.Çocuklar için
kullanmayınız.
15 ml plastik tüp

Sulfate de Dextran sayesinde göz altı torbalarını gözle görülen derecede azaltır ve kan dolaşımınızı hızlandırır.
• Kırmızı lekeleri azaltır. Sulfate de Dextran’in eklenmesiyle « mica vert » maddesi farkedilecek derecede göz çevresinin düzelmesini sağlar.
« Niasinamid ve Rutine » birleşimi kan dolaşımını düzenler ve göz çevresindeki halkaları etkili şekilde azaltır.
• Su molekülleri barındıran Sodyum hiyalüronat sayesinde göz çevrenizi uzun
süre nemlendirir.
Titan dioksit maddesi (UV) ışınlarına karşı direk koruma sağlar.3.


FLOXIA PARIS HAIR SERUM Saç hücrelerinin yaşlanmasını önleyerek dökülmeyi önleyici serum

Açıklama:

Peptidlerin gücü…:
Saç hücrelerinin yaşlanmasına engel olarak saçlarınızın dökülmesini önler.
Güçlendirici Saç Serumu
Global düşünüp lokal uygulama :
Floxia Paris Saç Serumu gücünü içeriğindeki 2 ana maddeden alır.
Procapil %3: Oleanoik asit 5 alpha reduktoz salınımını engelleyerek DHT ‘yi azaltmaya yardımcı olur. Apigenin maddesi saç köklerindeki kan dolaşımına destek sağlar. Biotinyl( Vit H)-GHK Matrikine adı verilen küçük zincirli polipeptidleri besler. Matrikine cildin dermal tabakasını onarmak ve yeniden şekillendirmek amacıyla kolajen ve elastin üretimini canlandırmaktadır. Bunlar hücreleri "kandırarak" hasar gördüklerini düşündürmekte ve "onarım moduna" girmelerini saglamaktadır. Bu yolla daha fazla kolajen ve elastin üretmeye başlayacaklardır.
Hidrolize edilmiş soya proteini( Phylderm) : Őzel aminoasit bileşimli hidrolize edilmiş akıllı katyonik proteinler bioenerjik peptidler dış etkilere karşı yüksek dayanıklılık ile güçlendirici ve dizginleyici rol oynar.
Kullanım Talimatı : İlk ay günde iki kere olmak üzere masaj yapılarak uygulanır. İzleyen 3 ay boyunca günde bir uygulamaya düşülür. Göze temastan kaçınınız. Yağlı değildir. 50 ml’lik cam sprey şişe ile uygulanan bölgeye en iyi teması sağlayan uzun ince borulu uygulama aparatı.


4.


FLOXIA PARIS REVITALIZING Yumurta kabuğu özlü saç dökülmesine karşı şampuan

Açıklama:
Hassas saçlara uygun yeni formül. Saçlarınızı serumun kullanımına hazırlayarak serumun etkisini arttırır.
Yumurta kabuğu özü soya proteini B5 ve B6 vitaminleri içeriğiyle saçı onarır canlandırır korur ve saç dökülmesini engeller. %1.5 bitkisel DNA (Phylderm) ‘nın canlandırıcı etkisi ve %4 losyon F1 ve keratin peptid katkılarıyla saçın yenilenmesini sağlar.
Kullanm Talimatı :Islak saça şampuanı sürüp iyice dağıttıktan sonra iyice durulayınız. Göze temastan sakınınız. Haricen kullanılır. 200 ml.

__________________________________________________ _________________________5-FLOXIA PARIS STRIEX Hamilelik çatlaklarını giderici ve çatlak oluşumunu önleyici krem

Açıklama:

Hamilelikten sonra oluşan çatlaklarda cildin kendini sağlamlaştırmasına ve yenilemesine yardımcı olur. Özellikle vücutta oluşmuş olan çatlakların görünümünün azalmasını sağlar cilde daha çok esneklik sağlayarak yeni çatlakların oluşumunu engeller. Çatlaklar üzerinde 3 etkisi bulunur.
Tedbir Alıcı : Hücre bozulmasının etkilerini azaltmaya yarayan 2 antioksidan içerir.( buğday yağı %1.5 ve vitamin E %0.5)
Düzeltici : Organizmayı kontrol eden genlerin çalışmasını etkinleştiren Bio-peptide Pal GHK (%3) ve ek hücreli matris( ECM) proteinleri ile kolojen ve elastin hormonlarının gelişmesine yardımcı olur.
Koruyucu : İyileştirici onarıcı ve sıkılaştırıcı özelliğe sahip birçok zararsız doğal esans içerir.
Kullanım Talimatı :Hafif masaj yaparak günde bir veya iki kere yada doktorunuzun tavsiyesine göre uygulayınız. . (Hamileliğin 4. ayından itibaren de başlanılıp doğumdan sonra 3 ay boyunca uygulamaya devam da edilebilir.) 125 ml’lik tüplerde.6.


FLOXIA PARIS PROTEXIA SPF 70 Ekstrem durumlar için yüksek koruma faktörü Deriyi yaşlanmaya ve güneş ışınlarına karşı koruyucu krem

Açıklama:

İkili etki: Güneşin zararlı UVA UVB ve IR ışınlarına karşı ve DNA yapınıza etkin koruma sağlar. Çevresel etkilerle cildinizi yaşlanmalara karşı koruyan geniş spektrumlu bir koruyucudur.
Hassas ciltlere uygundur. Mükemmel UVA koruyuculu özellikte yüksek oranda mineral filtreler
içerir.
Diguasonine tetrafosfatlı DNA koruması.
Shea agacı yağı gençleştirir ve besler: (Shea ağacı Afrika’da yetişir yağının nemlendirici özelliğinden dolayı birçok güzellik ürününün içeriğinde bulunur.) Derinin doğal yapısına kavuşmasına yardımcı olur.
Bütün cilt tiplerine uygun olduğu gibi özellikle hassas ciltler için vazgeçilmez bir üründür. Suya karşı yüksek dayanıklılık gösterir iz bırakmaz ve uzun süre dayanıklı kalır PABA maddesi içermez.
4 filtreli geniş spektrumlar: 2 mineral filtre( %1.05çinko oksit ve % 7 titanium dioxide) ve 2 kimyasal filtre (%4 Parsol ve %7 eusolex)

Kullanım Talimatı: Her yarım saatte bir gerekli görülen bölgelere masaj yaparak uygulayınız. Göze temastan kaçınınız.7.


FLOXIA PARIS PROTEXIO SPF 50+ Siz güneşin zevkini çıkarırken biz DNA yapınızı korumayı güneş ışınlarını süzmeyi amaçlıyoruz.

Açıklama:

Özellikle yüz ve boyun bölgesi için yüksek koruma faktörlü güneş kremi aynı zamanda DNA yapınızı güneşin zararlı ışınlarından kaynaklanabilecek hasarlara karşı koruyucu özelliğiyle çok etkili bir ürün.
Mineral ekran özellikli %4 Titanyum dioxide içeriğiyle (yansıtma özelliği) birinci etap korumayı gerçekleştirir.
İkinci önemli korumayı içeriğindeki SPF derecesi yüksek ve UV ışınlarını perdeleme etkisi yapan spektrumları içeren 4 kimyasal madde ile gerçekleştirir.(Yansıtıcı etki) : Tinosorb %4 Parsol MCX %5 ve 2 Eusolex (%2.5x 2) 2 SPF arttırma destekleyicili SPF koruma düzeyi ile UV ışınlarının en iyi derecede yansımasını sağlar.
Günlük çevre kalkanı :Zararlı UVA ışınlarından uzun süre korumayı sağlayan koruyucu hücre destekleyicilerinden vitamin A ve E ( gençleştirici ve anti oksidan) liposomial formda ve %1 bitkisel DNA( derinin oksijenize olmasını sağlar) içeriğine sahiptir. Kullanıcılara en iyi konforu sağlamak için olağanüstü renklendirici özellikte ve suya dayanıklı olup cildinizi aşırı yağlı bir görünüme kavuşturmaz.
Kullanım Talimatı : Gerekli görülen bölgeye masaj yaparak sürülür ve gerekli görüldükçe uygulanır. Çocuklar ve hassas ciltler için uygundur. Göze temastan kaçınınız. 40 ml’lik tüp.8-FLOXIA PARIS LIGHTENING MOISTURIZING Aydınlatıcı Nemlendirici Süt Cildinizin ideal nem oranında bakımını yaparak teninizi canlandırır.

Açıklama:

Hidrokunon (Hidroquinone) özlü süt ile teninizi canlandırır ve gerekli nemlendirmeyi sağlar.
Eşsiz doğal ve zararsız birçok bitkisel canlandırıcı karışımı UV ışınlarını yansıtıcı özellikteki bitkisel içeriği yatıştırıcı madde ( süpürgeotu ekstrası) ve besleyici etmenleri (ayçiçek yağı) ile cildinizi nemlendirici ve rahatlatıcı bir krem.
Kullanım talimatı : Gerekli görülen bölgelere günde iki kere uygulanır. 200 ml Süt içerir.
yöntemleri ve cilt tiplerine göre bakıma ihtiyacı vardır. İşte tam bu noktada dünyanın her yerinde ürünleriyle efsaneleşmiş Dermokozmetik Markası FLOXIA PARIS cildinizin ihtiyacı olan ürünleri size sunar.9-FLOXIA PARIS DISCO SOAP Cildin rengini dengeleyici leke giderici dermokozmetik sabun

Açıklama:

Deniz yosunlu cildinizin pul pul dökülmesini engelleyen sabun. 125 gr.
Pigmentasyon düzensizliğinden kaynaklanan ciltteki renk bozukluklarına karşı deniz yosunlu sabun. Deniz yosunu ve bitkisel temizleyici ekstralar ile cildinizi temizler ve cildinize UV ışınlarına karşı direnme gücü kazandırır.

Kullanma Talimatı : Cildinizin günlük hijyen temizliğinde sabah ve akşam uygulayınız.10-


FLOXIA PARIS DISCO CREAM Ciltteki lekelere renk bozukluklarına karşı onarıcı bakım kremi. Cildi besler ve onarır.

Açıklama:
Cilt tonunu bütünleştirmeye yarayan ciltte oluşan kahverengi lekelere karşı koruyucu etkisi ve hücrelere UV ışınlarına karşı en iyi şekilde direnme etkisi kazandırır. Melanin seviyesinde değişimler zararlı güneş ışınlarından korunulmamasından dolayı hücrelerin yüksek miktarda renkli madde oluşturması ve yaşlanma etkileri gibi faktörler ciltteki renk değişimlerine sebep olmaktadır. Yenilikçi nonapeptid etkisiyle örneklerinden bir adım önde olan DISCO ürünü AHA’nin keratolytik etkisiyle cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur ve gelişmiş nemlendirici etki ( sodium hiluronate) saglar.
Kahverengi lekelerin ve pigmentasyon düzensizliğinden kaynaklanan renk bozulmalarının hoş olmayan görünümlerini yok edici özelliğe sahip doğal içeriklerden oluşan bir üründür. Sentetik cilt açıcı maddelere kıyasla çok daha yumuşaktır.
VEGEWITH %2 özüyle cildi aydınlatan etki: 8 farklı karışımdan oluşan doğal tirozinaz
indirgeyicileri(inhibitörü) melanosome azaltıcısı ve hücre yapıcı uyarıcılarını içerir.
Yüksek hücre renklenmesini önlemeye yardımcı olan MELANOSTATINE 5 ile üst seviyedeki melanogenesis süreç: (%3.5) Alpha-MSH türü ileaynı özde bulunan biyolojik mimetik peptidler içerir.
Hücre yenileyici etki :Retinil palmitate ve 2 antioksidanlý ( vitamin E ve üzüm çekirdeği yağı)
Kullanım Talimatı: 3 ay yada doktorunuzun tavsiye ettiği süre boyunca her gün sabah ve akşam temiz cilde uygulanır. Göze temastan kaçınınız.

11-


FLOXIA PARIS REGULATOR SOAP Cildin pul pul dökülmesini engelleyen dermokozmetik sabun

Açıklama:
Deniz yosunlu cildinizin pul pul dökülmesini engelleyen sabun. 125 gr.
Günlük vücut temizleyicisi. Günlük sorunlar olan aşırı yağlanmaya ve UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildin doğal yapısını maksimum koruyucu etkide bulunur. Hafif antiseptik etkisi sayesinde ve deniz yosununun etkisi ile cildinizi bütün gün temiz ve ferah tutar. Deniz kokusunu içinizde hissetmenin zevkini yaşayın.


12-


FLOXIA PARIS PURIFYING JEL Yağlı ciltler için hijyen sağlayıcı temizleyici jel

Açıklama:
Üç etkili hafif yıkama jeli:
• Glikolik asitli keratolik ( Yumuşak peeling etkisi ve hücre yenileyicisi)
• Dulavratotu (Arctium Majus ) ve ekstra bitki özleriyle yatıştırıcı etki.
• Yatıştırıcı ve hafif antiseptik etki dermokozmetik alanında kullanılan allantoin özü ve çay ağacı yağı.
Kullanım talimatı: Islak cilde uygulayıp köpürtün ve bol suyla yıkayınız. 200ml’lik plastik şişe13-FLOXIA PARIS REGENIA Yıpranmış ciltler için yenileyici krem

Açıklama:

Gelişmiş teknoloji bakım kremi parabensiz muhteşem biyolojik özelliğiyle yıpranmış cildinizi yenilemeye ve korumaya yardımcı olarak cildinize canlılık verir.
Cildimiz doğal ( yaşlanma kirlilik UV ışınları…) yada dış ( yaralanma ameliyat lazer…)
etkilerle savaşmak durumunda kaldığı için koruyucu ve düzenleyici cilt bakımına ihtiyaç duyar.
Koruyucu: Rahmnosoft aktifi yatıştığında ve hücreler arasındaki çalışma iletisinin yayılması
zayıfladığında glicofilm hormonu ikinci bir cilt koruma işlevi görerek düzenleyici etkiyi en faydalı hale getirir.
Onarıcı: Dekstran sülfat zararlı maddelerden arınmaya ve kapilariteyi güçlendirmede yardımcı
etkendir. Gilisirhizinik (Glycyrrhetinic) asit deride yatıştırıcı ve yenileyici etki yaratır. İçeriğindeki rutin maddesi ile de kırmızılıkları yok eder ve bitkisel ekstralarda bu onarıcı etkiyi destekler.
Kullanım Talimatı: Cildinizi temizledikten sonra kurulayarak her gün sabah ve aksam olmak
üzere 3 ay ya da doktorunuzun tavsiye ettigi süre boyunca uygulayınız.
Göze temastan kaçınınız. Sadece harici kullanılır. 40 ml’lik sızdırmaz tüp.

14-


FLOXIA PARIS REGULATOR CREAM Parlayan alın yağlı burun ve cildi arındıran akneli cildi dengeleyen krem

Açıklama:

Parlayan alın yağlı burun ve cilde son!
Yağ oluşumunu engelleyen kompleksi ve çeşitli bileşimleri sayesinde deriniz mat bir görünüme kavuşarak bütün gün temiz ve nemli kalır. Akneli ciltlerin tedavisinde kullanılır.
BHA- Salisilik acid %1 : Salisilik asit akne tedavisi için kullanılan ilk keratolitiklerdendir. Deri hücrelerinizi yeniler.
Sebomine %3: Lactoerrine+ Lactoperoxidase bileşimi ile antiseboreik+kerotolitik ve akne oluşumunu engelleyen özellige sahip bir madde.
Potasyum Azeloyl diglycinate %5: Gözeneklere zarar veren bakterilerle savaşır ve keratin oluşumunu azaltır.
Çinko Glukon %1: 5-alpha indirgeyici etkisini azaltmaya yardımcı olarak cildin yağ oranını
dengeler.
Düzenleyici (modifiye edici) mısır nişastası %2: Düzenleyici araç görevi görür.
Lavanta yağı ve Melaleuca alternifolia( çay bitkisi) yağı: Antiseptik ve yatıştırıcı etki.

Kullanım Talimatı: Temiz cilde günde 2 kere sürünüz ve uygulamadan sonra cildinizi yıkamayınız. Űç ay yada doktorunuzun tavsiye ettiği süre boyunca uygulayınız. Göze temastan kaçınınız. 40 ml’lik sızdırmaz tüp.

15-

FLOXIA PARIS JUVENIA Gençleştirici Krem. Cildin yaşlanmasına karşı peptidlerin mucizesi.

Açıklama:

Gelişmiş cerrahi yöntemler gibi 3’lü peptid teknoloji kırışıklıklara karşı birebir etki sağlar. Gerekli değişimleri sağlayan ve kısıtlamaları kaldıran lipit matrisler kas büzülmelerini ayarlar ve fibroblastların kapasitelerini yenileyerek etkisinin doğruluğunu kanıtlar. Krem Juvenia 3 farklı eşsiz polypeptide içeriklerinin birleşimi ile cilde BOTOX etkisi yaratan ve hassas lifleri onarıcı özelliklere sahiptir.
Matrixyl %3 : Bir taşıyıcı peptid olan matrixylderideki fibroblast üretimini canlandırarak matris molekül oluşumunu sağlar ve doğal biyolojik sürecin gelişimini destekleyerek yaşlanma etkilerini tersine çevirir.
Argireline %3: Acetyl hexapeptid -8 eşsiz toksik önleyici yaşlanma etkilerini azaltan bir peptid
hormonudur. Yüzdeki kırışıkları azaltır ve gelişimini zayıflatır.( SNARE kompleks inhibisyonu yavaşlatımı)
Thalassine %2 : Uyarıcı çok fonksiyonlu yaşlanmaya karşı olan yeni cilt bakım maddesi myorelaxing ve deri yapıcı özellikleri sayesinde yüz çizgilerinin oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
Kullanım Talimatı: Temiz cilde günde 2 kere 3 ay yada doktorunuzun tavsiye ettiği süre boyunca uygulayınız. Güneşe çıkıldığı durumlarda yüksek faktörlü güneş kremi kullanmanız tavsiye edilir.Göze temastan kaçınınız.
40 ml’lik sızdırmaz tüp.

16-


FLOXIA PARIS EXFAC Canlandırıcı ve Kırışıklık Őnleyici Krem. Yorgun ve donuk olan cildinize enerji ve hayat verir.

Açıklama:

AHA ve antioksidan bileşimli yapısıyla cildin yaşlanma etkisiyle savaşmasına yardımcı olur.
Bu krem cildinizi doğal yapısına kavuşturur cildinizi elastik ve nemli tutarak daha parlak bir görünüde olmasını sağlar..Aynı zamanda cildinizi UV ışınlarının zararlı etkilerinden de korur .
Hoş peeling (AHA) etkisi ile cildinize renk verir ve gün içindeki zararlı ışınları yansıtarak kolojen ve elastin üretimine yardımcı olur. Vitamin C epiderm ve hücre metabolizmasını yeniler ve doğal antioksidanlar ile birlikte (Vitamin E ve tahıl tohumu yağı) besleyiciler (shea* yağı ve kayısı yağı) ve küçük seviyede güneş koruyucuları içerir.

Kullanım talimatı: Kremin (ph 4.6) cildinizi temizledikten sonra sabah ve akşam kullanılması tavsiye edilir. 40 ml’lik sızdırmaz tüp


mormavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu konu için 2 üye, mormavi adlı üyemize teşekkür etti.
ELma_KuяDu (31-08-2009), Jülyet (31-08-2009)

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Floxıa parıs....

Floxıa parıs.... konusu, GÜZELLIK, MAKYAJ VE BAKIM / Güzellik Önerileri forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: floxıa, floxia paris regard jel kullananlar, floxia kullananlar, floxia paris kullanıcı yorumları, floxıa parıs, floxia paris regard jel yorumlar, floxia güneş kremi kullananlar, floxia paris kullananlar, floxia paris sabun kullananlar, floxıa ürünleri, floxia paris juvenia cream, floxia paris regenia krem kullananlar, floxia paris ürünleri kullanıcı yorumları, regard jel kullananlar, floxia paris ürünleri kullananlar,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
muhakkak okuyun BİR GÜNDE PARİS :))) SÜKÛT Komik Yazılar 3 16-09-2008 10:56

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 11:17 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats