bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > FORUM GENEL > Burçlar, Tarot ve Astroloji > İkizler Burcu

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 22-09-2012, 02:50   #1 (permalink)
Я
 
Я - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri

İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri

İkizler burcunda doğan erkekler genelde parlak zekalı sebatsız değişken ve esnek kişilerdir. Çoğu sanat meraklısı ve uçarıdır. Bu burcun erkekleri genelde aile kuramazlar. İyi bir koca olmazlar. Sevgililerinden de çabuk sıkılırlar. Sürekli arayış içerisindedirler. İkizler burcu erkekleri bir çocuğun çekiciliğine sahiptirler. Sevgililerinden kendilerine bir çocuk gibi davranmasını isterler ve bunu beklerler. Çok sosyaldirler ve eğlenceye çok düşkündürler.

İkizler burcu erkeği zeki nazik güzel ve etkili konuşan ve cazibeli yapısıyla dikkat çeker. Pratiktir ve sorunlar karşısında kolayca çözüm üretebilen bir yapısı vardır.

İkizler burcu erkeği değişkendir ve bazen onu anlamak zor olabilir. Çocuksu tavırlarıyla sürekli ilgi bekleyen bir yapısı vardır. Aklına koyduğunu mutlaka yapmak ister. Diğer taraftan özgürlüğüne düşkün olan ikizler erkeği kısıtlanmaktan ve emir almaktan hoşlanmaz. Kendi işini yapmaktan daima keyif alır.

İkizler erkeği çift kısmetlidir. İnsanlarla kolay diyalog kurabilen ve sözünü dinleten bir yapısı vardır. Karşı cins tarafından hemen fark edilir. İşle ilgili konularda yeni fikirler ve yeni projeler üretmekten çok keyif alır. Maddi konularda da değişkendir. Bazen çok bonkör bazen de çok cimri olabilir.Fakat idare konusunda oldukça zayıftır. Bir konuda derinleşememek gibi bir problemleri vardır.

İkizler erkeği savurganlığı sever ve para konularında fazla başarılı değildir. Duygusal anlamda fazla hassas değildir ve olabildiğince işin mantıklı tarafından bakmayı sever.

İkizler erkeği çok disiplinli bir ev hayatından hoşlanmaz fakat çok severse evlenip bu evliliği devam ettirmek için çaba harcayabilir.

Bir İkizler Erkeği ayaklarınızı yerden havalandırıp gökyüzünün bulutları arasında dolaştırabilir. Kendinizi dünyayı ve her şeyi bir anda unutabilirsiniz. Fakat bu anın ne kadar süreceğini ne siz bilebilirsiniz ne de karşınızdaki İkizler Erkeği… Zaten size böyle bir güvence de vermiş değildir. Ayrıca da kendisinden herhangi bir söz almaya kalkışmayın. Alsanız bile bu sözün yerine getirileceğini fazla beklemeyin.

Aslında İkizler Erkeği’nin sabah gittikten sonra akşam dönmesini bile beklemeyin. Ve dönüp geldiği zaman da nerelerde olduğunu sormayın. Tabii onu istiyorsanız… Onun geldiğini görünceye kadar sakın kendisini aramayın gitmek istediği zaman da paltosunun eteklerine yapışmayın. Böylece onun aşkını kazanma şansınızı artırırsınız.


Aşık olduğunuz adam bir İkizler. Üstelik iki değil belki de üç hatta dört erkekle birliktesiniz. Ve bunlardan hangisine aşık olduğunuzu bilemiyorsanız o zaman işiniz zor. Aslında hepsine birden aşık olmuş olabilirsiniz. İşte bu iyi bir durum. O zaman hepsini tek tek tanıyorsunuz demektir. Zira İkizler Erkeği’nin içindeki diğer kişilerin hiçbiri diğerine en ufak benzerlik göstermez.

Belki birinin diğerinden farklı olduğunu sezinlemiş olabilirsiniz. Ama kesinlikle bunu bilmeli ve birinin yaptığını diğerinden beklememelisiniz. Onun çift yapısı birbirinden tamamıyla farklı iki kişilikten oluşur. Hatta kendisiyle ilişki kurduğunuz İkizler Erkeği aslında üçüz veya dördüz de olabilir. Eğer öyleyse kendisiyle yalnız olduğunuz zaman bile size hatırı sayılır bir kalabalık eşlik edecek demektir.

Tipik bir ikizler insanlardan hoşlanır. Ne kadar çok olursa o kadar mutlu olur. Tatlı konuşmayan bir İkizler tipi hemen hemen yok gibidir. Eşsiz bir zevki vardır zekice esprilerle doludur ve komplimanları sıcak bir içtenlikle yüreğinize akar.

Genellikle kusursuz sosyal davranışların ustası olarak bir partinin çeşitli eğlencelerle hareketlenmesini sağlar. Bol bol oradan oraya dolaşma fırsatını elde ederek mümkün olan en çok sayıda her çeşit insanla tanışma olanağını bulmaya bayılır.

Eğer onunla ilk kez o büyüleyici çift kişiliğini oynadığı bir sosyal faaliyette tanıştınızsa hiç şansınız yok demektir. Onun şimdiye kadar karşılaştığınız en heyecan verici en zeki en ilginç erkek olduğuna inanacaksınız. Bu gözleminizi hiç kimse tartışamaz. Kesinlikle öyledir. Heyecanlanmanıza ve etkilenmenize şaşmamak gerek. Ancak onun isminizi değiştirmesine izin vermeden önce kaprisleri rüzgar gibi değişen ve daha balayı bile bitmeden hayattaki amaçları tümüyle değişebilecek bir erkekle ne olacağı belli olmayan bir geleceğe katlanabileceğinizden emin olmanız gerekir.

Ziyaretinize gelirken size çiçekler parfüm bir plak veya bir iki kitap getirir. Kendi yazdığı bir kitabı da getirebilir. Siz onun neşeli davranışı karşısında mutluluktan güneş gibi ışıldar parlak zeki şakalarına kahkahalarla güler ve o canlı nazik ilgili çekiciliği altında mum gibi erirken saatlerin nasıl geçtiğini anlamazsınız. Dünyada başka hiç kimsenin yapamayacağı biçimde yüzlerce değişik şekilde “seni seviyorum” diyebilir.

Ertesi gün telefon ederek hiçbir anlaşılır nedene dayanmadan randevunuzu iptal edebilir. Bu durumda aklınıza her türlü şey gelebilir. Sizi sevdiğini söylerken sadece şaka mı ediyordu? Başka birini mi görmeye gidecek? Başı dertte mi? Korkularınız doğru olabilir. Ama yanlış da olabilir.

Bir hafta sonra alaycı imalarla dolu sıkıntılı ve sinirli bir halde tekrar ortaya çıkar. Sabırsız eleştirici ve huysuzdur. Ayakkabılarınızı rujunuzu edebi zevkinizi eleştirir ve birlikte olup olamayacağınız konusunda ciddi endişeleri vardır. Ya da suratsız canı sıkkın dalgın mesafeli ve soğuktur. Niçin diye sormanın hiçbir yararı yoktur nasıl olsa tatmin edici bir cevap alamazsınız.

Bu tecrübeden dersinizi almadıysanız birkaç günsonra sizi arayıp en şirin haliyle gezmeye götürecektir. Siz de onun bilgisi ve çeşitli ilgileriyle tamamen hipnotize olmuş bir halde sanat galerisini tiyatroyu müzeyi ya da operayı gezerken her şeyi unutursunuz.

O olağanüstü müşfik geleceğiniz konusunda tatlı renkli hayaller ve düşsel umutlarla dolu olacaktır. Sonra evlenme teklif eder. Birdenbire. Beklenmedik bir hızla. Birkaç gün önceki tüm fırtınaları kaygılarınızı unutarak fikrini değiştirmesine fırsat vermeden “evet” derseniz –işte olanlar oldu- hiçbir zaman çözemeyeceğiniz bir bilmeceyle nişanlandınız.

Doğum haritasının geri kalan kısmı ne derse desin İkizler Erkeğiniz doğduğu anda Güneş İkizler Burcu’ndaysa (ki öyledir) bu adam yarın bugün olduğu gibi olmayacak dünden de hiçbir sürekli anı taşımayacaktır. Ne şekilde olursa olsun değişecektir. Neyse ki bu değişiklikler her zaman iyiye doğru olabilir ve o sürekli daha yüksek bir hedefe doğru yönelebilir. Ama tersi de olabilir.

Eğer kumar oynamaktan hoşlanıyorsanız tam size göre biri demektir ve onunla kafaca ve ruhsal olarak güzel bir uyum sağlayabilir birlikte ihtiyarlamayı başarabilirsiniz.

Eğer çok fazla yaklaşmazsanız bir İkizler Erkeğini sevmek kolay ve eğlencelidir. Onun sadece kendisine ait olan ve başka hiçbir kimseyle hatta sizinle bile asla paylaşmayacağı bir iç yapısı vardır. Davranışlarınızı serin ve hafif tutun. Çok ihtiraslı ya da dramatik davranmayın. Onu bıktırmayın. Ona her zaman heyecan verin. O zaman İkizler Erkeğiyle aranızdaki aşk çok özel olabilir. Onun değişkenliğine karşı çıkmayın. Siz de onunla birlikte değişin. Onun kadar hızlı hareket edin ve yaşamla ilgilenin. Aksi halde aşkınız sıradan bir ilişki olmaktan öteye geçemez.

O her şeyin üstünde bir kafa arkadaşı aramaktadır. Kendi zeka düzeyinde hatta zaman zaman daha üstün birini istemektedir; çünkü o bir egoist değildir. O gerçekçi ve her şeyini zeka yarışında kazanan biridir. Asla kişiliksiz bir köleyle veya bir ahmakla evlenmek istemez. Bırakın kadınca görünüşünüzün yanısıra parlak zekanız da ortaya çıksın. Bu bazı erkekleri korkutabilir ama İkizleri korkutmaz. Aksine onu size doğru kuvvetle çekecek yegane şeydir.

İkizler şapkasını nereye asarsa orası evidir. Eski anılara yerlere insanlara ve şeylere derin ve sürekli bir bağlılık duymaz. Uzun bir yalnızlık döneminde de acı gözyaşları dökebilir ama bu gözyaşları geçmişe duyduğu büyük özlemden değil kendi yalnızlığı için akar. O topluluğu sever ve uzun süre yalnız kalmaktan nefret eder hatta korkar. Eğer ona her zaman yanında olacak ama ona dayanmayacağı gibi onun da kendisine dayanmasını istemeyecek bir eş olacağınız mesajını iletirseniz o zaman belki uzun süreli bir kontrat imzalamayı düşünebilir.

Tabii bu arada şu sakıncaları aklınızdan çıkarmayın; birçok İkizler birden fazla kez evlenirler ancak bu birden fazla evlenme olgunluk çağını beklemeden çok genç yaşta evlenirlerse olabilir.

Her İkizler’in iki eşi yoktur. Ama hemen hemen başka her şeyleri iki tane olur. İkiye katlamaktan hoşlanır.

Mali konularda ikilik gene ortaya çıkar. Bir Merküri erkeği önce son derece cömert sonra da birdenbire cimri olabilir.

Eğer onun ikiz davranışlarının ortalamasını alacak olursanız cömertlik ağır basar. İkizler para veya bilgi biriktirmek hevesinde değillerdir. Her ikisini de emer değerlendirir ve daha iyi bir şekilde geri verirler.

O hızlı çalışan parlak zekâsının verimliliği sayesinde yeni orijinal fikirler üretip bunları başkalarının hizmetine sunan bir iletişimcidir.


Я isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri

İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri konusu, Burçlar, Tarot ve Astroloji / İkizler Burcu forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: ikizler erkeği nasıl elde tutulur,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri Я Boğa Burcu 0 22-09-2012 02:49
Koç Burcu Erkeğinin Özellikleri Я Koç Burcu 0 22-09-2012 02:48
İkizler Burcu ve Çiçeği CooLKadin İkizler Burcu 0 21-01-2009 10:56
İkizler Burcu ve Aşk CooLKadin İkizler Burcu 0 21-01-2009 10:52
İkizler Burcu Ünlüleri Bkmlyz İkizler Burcu 1 20-08-2008 04:52

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 04:25 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats