Bakimliyiz.Com

-   Kimdir Vikipedi (http://www.bakimliyiz.com/kimdir-vikipedi/)
Bakimliyiz.Com (http://www.bakimliyiz.com/)
-   -   Çağatay Ulusoy kimdir vikipedi (http://www.bakimliyiz.com/kimdir-vikipedi/136460-cagatay-ulusoy-kimdir-vikipedi.html)

ebush 03-02-2014 02:18

Çağatay Ulusoy kimdir vikipedi
 
Çağatay Ulusoy kimdir vikipedi - Çağatay Ulusoy Biyografisi - Çağatay Ulusoy'un Hayatı Hakkında Bilgi - Medcezir dizisindeki Yaman Koper kim ?


Bu başlıkta sizlere başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy hakkında bilgi vereceğim

http://www.bakimliyiz.com/resim/cagatay-ulusoy2.jpg


Çağatay Ulusoy'un Doğum Yeri İstanbul

Çağatay Ulusoy'un Doğum Tarihi: 1990'dır

Çağatay Ulusoy'un Eğitim Durumu:
İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı

Çağatay Ulusoy'un Boyu: 190 cm dir

Çağatay Ulusoy'un kilosu : 82 kg dir


Çağatay Ulusoy 1990 senesinde doğmuştur. Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 yılında İstanbul’da doğduğunu söyleyenler var.Çağatay Ulusoy 2010 Best model birincisidir.Çağatay ulusoy İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünde öğrenimini sürdürmekte.Çağatay Ulusoy rol aldığı Adını Feriha Koydum Ile de bir bakıma televizyon dünyasına da merhaba dedi.Çağatay Ulusoy Şu andada Med cezir dizisinde yaman karakterini oynamaktadır. .Çağatay Ulusoy ileride daha iyi projeler ve filmlere imza atıcak gibi görünüyor.OYNADIĞI DİZİLER ve SİNEMA FİLMLER

2009 - 2010 Arka Sokaklar - Figüran

2010 Recep Ivedik 3 - Figüran

2011 Anadolu Kartalları Ahmet Onur Başrol Oyuncu

2011 - 2012 Paranoya / Paranoia Çağatay Ulusoy Oyuncu

2011 - 2012 Adını Feriha Koydum Emir Sarrafoğlu Başrol Oyuncu

2012 Eve Düşen Yıldırım Emir Sarrafoğlu Konuk Oyuncu

2012 Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Emir Sarrafoğlu Başrol Oyuncusu

2012 Emir'in Yolu Emir Sarrafoğlu Başrol Oyuncusu

2013 Medcezir (dizi) Yaman Başrol Oyuncusu


http://www.bakimliyiz.com/resim/cagatay-ulusoy3.jpg


2010 yılında Best Model of Turkey birincisi oldu. Avcılar Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümünü kazandı ve aynı zamanda Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri almaya başladı.

Ayrıca, haftada 2 kez oyuncu Vahide Gördüm ve yine kendisi gibi oyuncu olan eşi Altan Gördüm’ün sanat okulu Akademi 35 Buçuk’da oyunculuk dersi almaktadır.

İlk rolü Show TV’de 2011′de yayınlanmaya başlanmış olan Adını Feriha Koydum adlı dizideki Emir Sarrafoğlu karakteridir. Dizi 2 sezon sürmüştür. Diziye devam ederken 2011′de Anadolu Kartalları filminde de önemli bir rol oynamıştır. Filmde Üsteğmen Ahmet Onur karakterini canlandırmış ve bu rolüyle de büyük beğeni toplamıştır.

Dizi devam ederken yine aynı kanalda yayın yapan Eve Düşen Yıldırım adlı dizide konuk oyunculuk yapmıştır. Yine Emir Sarrafoğlu karakterini canlandırmıştır.Başrol oyuncusu Hazal Kaya ’nınAdını Feriha Koydum ’dan ayrılması ve Feriha karakterinin ölmesiyle dizi 3.sezonda Adını Feriha Koydum:Emir’in Yolu adıyla sezona ekibe yeni dahil olan oyuncularla başlamıştır.Başrol Çağatay Ulusoy‘un partnerlerinden biri Zeynep Çamcı olmuştur.Birkaç bölüm başarıyla devam eden dizi düşen reytingler ve gelen eleştiriler nedeniyle yine isim değiştirip sadece Emir’in Yolu adıyla yayın hayatına devam etmiştir.Bu defa dizinin Adını Feriha Koydum dizisi ile bir bağlantısı kalmamış ve konu tamamen değişmiştir.Çağatay Ulusoy ’un Emir’in Yolu ’ndaki partneri Eve Düşen Yıldırımdizisi ile tanınan Gizem Karaca olmuştur.Bu dizide birkaç bölüm yayınlandıktan sonra yayından kaldırılmıştır.

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından 25 Ocak 2013 tarihinde yapılan operasyonda aralarında ünlü isimlerinde bulunduğu 35 kişi gözaltına alınmıştır. Bu ünlü isimlerden bazıları Çağatay Ulusoy,Gizem Karaca,Yusuf Akgün,Cemal Hünal,Cenk Eren,Selen Seyven ve Çağatay Ulusoy ‘un menajeri Selin Borankay dır.Cenk Eren ile Cemal Hünal aynı gün serbest bırakılmıştır.26 Ocakta ise Selen Seyven serbest bırakılmıştır. 28 Ocak 2013 te adliyeye sevk edilen 35 kişiden Çağatay Ulusoy,Gizem Karaca,Yusuf Akgün ile beraber 15 kişi serbest bırakılmıştır.
Şu anda yapımını Ay Yapım’ın yaptığı senaryosunu Melek Gençoğlu ve Ece Yörenç’in yazdığı ve eylül ayında televizyonda yayınlanmaya başlayacak dizisine hazırlanmaktadır. Yeni dizide Çağatay Ulusoy‘a Serenay Sarıkaya eşlik ediyor.

http://www.bakimliyiz.com/resim/cagatay-ulusoy1.jpg

http://www.bakimliyiz.com/resim/cagatay-ulusoy.jpg


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 04:43 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.