Bakimliyiz.Com

-   Kimdir Vikipedi (http://www.bakimliyiz.com/kimdir-vikipedi/)
Bakimliyiz.Com (http://www.bakimliyiz.com/)
-   -   Melis Mutluç kimdir vikipedi (http://www.bakimliyiz.com/kimdir-vikipedi/136739-melis-mutluc-kimdir-vikipedi.html)

ebush 05-02-2014 05:03

Melis Mutluç kimdir vikipedi
 
Melis Mutluç kimdir vikipedi -Melis Mutluç Biyografisi - Melis Mutluç'ın Hayatı Hakkında Bilgi - Aramızda Kalsın dizisindeki Yaren kim ?


Bu başlıkta sizlere Melis Mutluç hakkında bilgi vermek istiyorum

http://www.bakimliyiz.com/resim/melis-mutluc.jpg

Doğum Yeri : İstanbul
Doğum Tarihi : 2003

Melis Mutluç henüz üç buçuk yaşındayken Tekirdağ Kiraz Festivali'nde İstiklâl Marşı'nın 10 kıtasını 50 bin kişinin önünde ezbere okuyarak tüm ilgiyi üzerine çekti. Bu durumun ardından babası Nebi Mutluç tarafından bir ajansa kaydedilen Melis 2008 yılında Yol Arkadaşım dizisinde rol aldı.
İlk dizisinde ki oyunculuğu ve dublajını kendisinin yapmasıyla büyük bir beğeni toplayan Melis Mutluç Yol Arkadaşım'ın bitmesinin ardından 2009 yılında Bu Kalp Seni Unutur mu? dizisinde iki bölüm yer aldıktan sonra 2010 Nisan ayında başlayan Cumaya Kalsa dizisinde rol almaktadır.Şimdi ise Muhteşem Yüzyıl'da Mihrimah Sultan rölünü canlandırdı.Son olarak da Benim Dünyam adlı filmde Beren Saat'in canlandırdığı karakterin çocukluğunu oynadı.Oyunculuğuyla büyük beğeni topladı ve ilgi gördü.Şu anda ise Aramızda Kalsın adlı dizide Yaren adlı karakterle ekranlarda.


http://www.bakimliyiz.com/resim/melis-mutluc-1.jpg

http://www.bakimliyiz.com/resim/melis-mutluc-2.jpg


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 11:53 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.