Bakimliyiz.Com

-   Kimdir Vikipedi (http://www.bakimliyiz.com/kimdir-vikipedi/)
Bakimliyiz.Com (http://www.bakimliyiz.com/)
-   -   Mehmet Günsür kimdir vikipedi (http://www.bakimliyiz.com/kimdir-vikipedi/136956-mehmet-gunsur-kimdir-vikipedi.html)

ebush 09-02-2014 07:12

Mehmet Günsür kimdir vikipedi
 
Mehmet Günsür kimdir vikipedi - Mehmet Günsür Biyografisi - Mehmet Günsür'ün Hayatı Hakkında Bilgi - Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Şehzade Mustafa kim ?Bu başlıkta sizlere başarılı oyuncu Mehmet Günsür hakkında bilgi vermek istiyorum


http://www.bakimliyiz.com/resim/mehmet-gunsur2.jpgMehmet Günsür 8 Mayıs 1975 istanbul doğumlu sinema ve dizi oyuncusudur.

Mehmet Günsür Oyunculuğa 7 yaşında çeşitli reklam filmlerinde oynayarak başladı. 12´sinde Okan Uysaler'in yönettiği Geçmiş Bahar Mimozaları adlı dizide Rutkay Aziz, Filiz Akın ve Müşfik Kenter gibi oyuncularla rol almıştır.
Mehmet Günsür Eğitimine ise İtalyan Lisesi'nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde devam etti. Dört yıl boyunca Taksim'de bir lokantada işletmecilik yapan Günsur'un kendini Türkiye'ye tanıtması Ferzan Özpetek'in Hamam filmiyle olmuştur.

Mehmet Günsür Bu filmle birlikte oyunculuğu meslek olarak seçti. Hamam filminin ardından İtalya'ya yerleşen ve mesleğine orada da devam eden oyuncu İtalya'da çok sevilen biri haline geldi. Ailesi Yugoslavya göçmenidir ve The Italian adlı filmde Arnavut" bir genci canlandırmıştır. Senenin 4 ayını Yugoslavya'da geçirdiğini bir röportajında belirtmiştir. Katerina Mongio ile evlidir. Mehmet Günsür'ün Ali adında bir oğlu ve Maya adında bir kızı vardır.


http://www.bakimliyiz.com/resim/mehmet-gunsur1.jpg

http://www.bakimliyiz.com/resim/mehmet-gunsur.jpg


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 12:33 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.