Bakimliyiz.Com

-   Kimdir Vikipedi (http://www.bakimliyiz.com/kimdir-vikipedi/)
Bakimliyiz.Com (http://www.bakimliyiz.com/)
-   -   Burak Deniz kimdir vikipedi (http://www.bakimliyiz.com/kimdir-vikipedi/137312-burak-deniz-kimdir-vikipedi.html)

ebush 14-02-2014 11:27

Burak Deniz kimdir vikipedi
 
Burak Deniz kimdir vikipedi - Burak Deniz Biyografisi - Burak Deniz'in Hayatı Hakkında Bilgi - Kaçak dizisindeki Burak Topçuoğlu kim ?


Bu başlıkta sizlere Burak Deniz kimdir sorusunun yanıtlarından bahsedeceğim

http://www.bakimliyiz.com/resim/burak-deniz.jpg


Burak DenizBurak Deniz 20 Ekim 1989 yılında doğmuştur. Sultan dizisinde Şeyhmus’un çocukken bırakıp gittiği kardeşi, Tarık karakterini canlandırmıştır. Oyunculuk hayatına Kolej Günlüğü adlı diziyle başladı.

Burak Deniz, genç oyuncularımızdan birisidir. Ancak Burak Deniz sergilediği başarılı oyunculuk sayesinde iddialı yapımlarda yer almakta ve üzerine aldığı her rolün hakkını vermeye gayret göstermektedir. Henüz 24 yaşında olan oyuncu, TV dizilerinin aranılan yüzü olma yolunda ilerlemektedir. 2011 yılında TV kanallarında gösterilen Kolej Günlüğü adlı dizide rol alan Burak Deniz, sergilediği başarı ile dikkatleri üzerinde toplamış ve yapımcıların ilgisini çekmiştir.

Yeni yayın döneminin başlaması ile birlikte gösterime giren dizilerden birisi olan Kaçak dizisinde rol alan Burak Deniz yine kendisinden beklenilen düzeyde oyunculuk sergilemekte ve üstlendiği rolün ete kemiğe bürünmesine neden olmakta ve umutları boşa çıkarmamaktadır.

http://www.bakimliyiz.com/resim/burak-deniz-1.jpg


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 01:35 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.