Bakimliyiz.Com

-   Kütüphanemiz (http://www.bakimliyiz.com/kutuphanemiz/)
Bakimliyiz.Com (http://www.bakimliyiz.com/)
-   -   Bazıları Hırçın Sever - Teresa MEDEIROS (http://www.bakimliyiz.com/kutuphanemiz/100988-bazilari-hircin-sever-teresa-medeiros.html)

nimlahza 15-07-2012 07:50

Bazıları Hırçın Sever - Teresa MEDEIROS
 

http://www.dr.com.tr/DNR_Folders/000...379664_5_1.jpg


Bazıları İmkânsız Olanı Sever


Pamela Darby'nin hayatında birine ihtiyacı vardır; tercihen beyninden çok adaleleri gelişmiş bir Kuzey İskoçya erkeğine. Kız kardeşini zorla evlendirilmekten kurtarmaya kararlı olan bu becerikli, güzel kadın, Dük'ün kayıp vârisini oynayacak, kuvvetli ve heybetli bir erkeğe ihtiyaç duymaktadır. Pamela büyük ödülü kaptıktan sonra, bulduğu adamı başından atmayı planlamaktadır. Bir anda yolunu kesen, mavi gözlü ve baştan çıkarıcı haydut tam da aradığı adamdır.


Bazıları Deli Dolu Sever


Connor Kincaid, soylu ailesinin onurunu kurtarma hayalinden vazgeçmiştir. Sürpriz bir şekilde yoluna çıkan genç İngiliz kadını ona, ikisinin de sonunu darağacında bitirebilecek, riskli bir oyuna ortak olmasını teklif eder. Bir maceraya ya da güzel bir kadının cazibesine asla karşı koyamayan Connor, ikisinin de kaderini belirleyecek olan bu anlaşmayı kabul eder. Kazanacak çok şeyi olan bu genç kadın ile kalbinden başka kaybedecek hiçbir şeyi olmayan yakışıklı adam Londra'ya doğru yola koyulur ve sürpriz bir aşka yelken açarlar.


Bazıları Hırçın Sever


"Medeiros, okurken sizi hem ağlatacak hem de güldürecek."
USA Today

Alıntı.


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 06:33 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.