Bakimliyiz.Com

-   Kuzey ve Güney (http://www.bakimliyiz.com/kuzey-ve-guney/)
Bakimliyiz.Com (http://www.bakimliyiz.com/)
-   -   Kuzey’in önüne büyük bir engel daha çıkıyor (http://www.bakimliyiz.com/kuzey-ve-guney/88530-kuzey-onune-buyuk-bir-engel-daha-cikiyor.html)

`»HicЯet GeLini«´ 30-10-2011 09:12

Kuzey’in önüne büyük bir engel daha çıkıyor
 
http://www.kanald.com.tr/YeniDetay/h...age=KuzeyGuney

Kuzey, yeni işine umutla başladığı ilk gün, geleceğinin önünde hiç tahmin etmediği bir engel daha buluyor.
Güney ve Cemre’nin sabaha karşı Sinaner köşkünde kesişen yolları, nişan gecesinde yaşananları tüm çıplaklığıyla ortaya serer. Bu yüzleşmenin bir ucunda Güney ve Cemre varken, diğer ucunda da Banu ve Barış yer alır.

Öte yandan Kuzey, Güney'den borç aldığından habersiz, Ali'yle birlikte elindeki parayı yeni işinin ilk sermayesi olarak kullanır. Bu ilk adım bile, Kuzey'e bambaşka bir enerji verir. Artık kendinden daha emin ve umut doludur.

Gülten'in Sinaner köşkünde yaşananları öğrenmesi uzun sürmez. Güney ve ailesiyle tüm bağları koparmak için karşılarına çıkar. Yeni işini ailesiyle kutlamak isteyen Kuzey, Güney’le Cemre arasında yaşananları öğrenir. Cemre'ye olan aşkını yıllar önce kalbine gömen Kuzey, Güney’i hatasını telafi etmesi için zorlar. Öte yandan Banu, Güney’le olan yeni durumunu güçlendirmek için babasını da devreye sokar. Kuzey yeni işine umutla başladığı ilk gün, geleceğinin önünde hiç tahmin etmediği bir engel daha bulacaktır.


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 11:48 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.