Bakımlıyız > Galerim>Moda Galeri>2013 Yazlık Günlük Elbise Modelleri

Yaz elbise modelleri

2013 Yazlık Günlük Elbise Modelleri

Güneşi yeni yeni görmeye başladığımız şu havalarda şimdiden, yazlık kıyafet stresi başladı. Kilo aldım yeni elbiseler almalıyım, geçen yıl giydiklerim eskimiştir, bu yıl hangi yazlık kıyafetler moda, bu yaz hangi renk trend olacak gibi sorunlarınıza çözüm getirmek için, galerimizde en şık yazlık kıyafetleri sizin için yayınladık.

Bu yıl desenler moda, hem de tam yaza yakışacak çiçek desenleri. Alacalı bulacalı tüm elbiselerinizi rahatlıkla bu yaz kullanabilirsiniz. Sandaletlerinize de gayet uyum sağlayacak bu elbiseler, yazın vazgeçilmezi olacak. Kilolu bayanlar için de müjde! İri desenli modelleri tercih etmediğiniz takdirde, modanın bol kesimlere kayması ile siz de rahat bir nefes alacaksınız. Yaz elbise modelleri renk açısından da pastel ve açık renkleri barındırıyor. Tasarımcılar genelde açık renklere yoğunlaşmış. Bu nedenle yazlık beyaz elbiseler bu yıl da oldukça rağbet görecek. Özellikle bembeyaz elbise modelleri sandaletlerle ve siyah renkli detaylarla rahatlıkla kombinlenebilir. Beyaz elbise kombinleri yazın vazgeçilmezleri arasına da girecek. Unutmadan ekleyelim bu yıl siyah ile beyazın uyumu moda. Yani beyaz elbise seçtiyseniz, ona muhakkak siyah sandaletler, siyah bir şal veya siyah bir çanta ile kombinlemelisiniz. Eğer tercihiniz beyazdan yana değilse de bu yazın elbise modelleri oldukça renkli olduğunu belirtmek isteriz. Desenlerin havada uçuştuğu bu yaz, elbise boyları da dizin üstünde görünüyor. Ne çok kısa ne çok uzun elbiseler, yani orta uzunlukta elbiseler bu yaza damgasını vuracak. Kalem etekli modelleri de iş hayatında rahatlıkla kullanabileceksiniz. Cıvıl cıvıl yaz havasına gidecek bu elbiseler, hem şıklığı hem de rahatlığı beraberinde getirecek.

Yazın ne giyeceğinize karar vermekte zorlanıyorsanız, galerimize bir uğrayın deriz. Sizin için en şık 2013 yazlık günlük elbise modellerini galerimizde yayınladık.

Yazlık elbise modelleri için ayrıca Yazlık Elbise Modelleri 2013 galerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederim.1 / 25

Görüntülenme: 18.914

08 Nisan 2013 tarihinde, Moda Galeri, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar