Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Adidas Bikini Modelleri 2013

Adidas 2013 Bikini Kataloğu

Adidas 2013 Bikini Kataloğu

Adidas Mayo ve Bikini Modelleri 2013

Biz kadınlar bikinilerimizi seçerken marka bağımlılığımızdan büyük destek alırız. Bir marka tutturup, o markanın bikinilerini kendimize uygun bulursak, her sene bikini alışverişimizde muhakkak o markaya bir göz atarız. İşte bu şekilde bikinileri ile de ilgi toplayan markalardan biri de Adidas. Adidas, her ürünü ile ilgi çeken bir marka olmanın yanında özellikle biz kızlar arasında bikinileri ile de çok beğenilir. Her yaz bu sezon ne çıkarmış acaba diye muhakkak bir göz gezdiririz. Adidas’ın bikinileri ve mayoları hem rahatlık hem kalite yani uzun yıllar kullanım hem de şıklık vaat eder. Biz de bundan yola çıkarak Adidas 2013 bikini ve mayo kataloğuna ilişkin detayları yazımızda paylaştık ve Adidas 2013 mayo ve bikini koleksiyonuna ait en şık Adidas bikini ve mayo modellerini galerimizde seyrinize sunduk.

Adidas 2013 bikini koleksiyonu, her sene olduğu gibi spor, rahat ve şık bikinileri ile yazı karşılıyor. Desenli bikini modelleri ile dikkat çeken koleksiyonda, üçgen bikiniler, straples bikiniler, boyundan bağlamalı bikiniler ağırlıklı olarak yer alıyor. İki renkli bikinilerin de yer aldığı koleksiyonda, her zamanki gibi Adidas logosu bikinilerin arması olmuş. Adidas 2013 yaz bikini kataloğunda ayrıca bu yılın modası çiçek desenli bikini modelleri de yer alıyor.

Adidas 2013 mayo koleksiyonunda ise sporcuların da rahat edebileceği, spor mayo modelleri dışında renkli mayolar da yer alıyor. Pastel renkleri ve desenleri ile dikkat çeken mayolar, vücutla bir bütün oluşturacak şekilde tasarlanmış ve bu sebepli yüzerken rahatlığı sağlıyor. Adidas mayo modelleri ayrıca pembe, mavi, yeşil ve siyah gibi birçok renk seçeneği ile de karşımıza çıkıyor.

Adidas 2013 bikini kataloğunda yer alan, Adidas bikini ve mayo modellerinin fiyatı ise geniş bir skalada, her bütçeye uygun olarak tasarlanmış.

Galerimizde, 2013 yılının en şık Adidas mayo ve bikini modellerini seçtik. Adidas 2013 bikini ve mayo koleksiyonuna ait modelleri, Adidas mağazalarından ve web sitesinde yer alan online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Ayrıca mağazalara ulaşmak istiyorsanız, Adidas’nın resmi web sitesi yine size yardımcı olacaktır. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 34

Görüntülenme: 28.553

23 Mayıs 2013 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar