Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Akay Gelinlik Modelleri 2013

Akay 2013 Gelinlik Kataloğu

Akay 2013 Gelinlik Kataloğu

Akay Gelinlik Modelleri 2013

Gelinlik seçmek için mağaza mağaza gezmeden önce, gelin adaylarına tavsiyemiz, muhakkak internette yer alan modelleri bir incelemeleri, moda gelinlikler hakkında fikir sahibi olmaları. Bu sayede yapacakları alışverişlerde daha verimli olurlar. Hem vakit kaybetmez hem de fikir sahibi oldukları için daha kolay seçim yaparlar. Bu sebepli biz de gelin adaylarına bir kolaylık sağlamak için galerimizde gelinlik markalarının en gözdesi Akay Gelinlik 2013 koleksiyonunu işledik.

Akay 2013 gelinlik modellerinde yılın modası dantel detaylara ağırlık vermiş. Çok geniş bir ürün skalasının yer aldığı Akay 2013 gelinlik kataloğunda dantelli gelinlik modelleri haricinde, balık etek gelinlik modelleri, drapeli gelinlik modelleri, güpürlü gelinlik modelleri, işlemeli gelinlikler, kabarık gelinlikler de geniş yer bulmuş. Dantelin romantikliğini neredeyse tüm gelinliklerinde işleyen marka, gelinliklerin vazgeçilmez modeli, straplesi de atlamamış. Straples gelinliklerde, kabarık, balık ve prenses olmak üzere birçok modeli işlemiş. Akay gelinlik modellerinde sırt dekoltesine de özen göstermiş. Birçok modelde çok derin olmayan oval sırt dekoltesi bulunuyor. Fırfırlı gelinlik modellerini de koleksiyonuna katan marka, uzun duvak modasını da dikkate almış.

Akay 2013 İlkbahar Yaz gelinlik kataloğunda yer alan modellerin fiyatı ise 1000 TL ile 5000 TL arası değişiyor.

Galerimizde, 2013 yılının en şık Akay gelinlik modellerini seçtik. Akay 2013 gelinlik koleksiyonuna ait modelleri, Akay Gelinlik mağazalarından ve Akay online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.

Sitemizde bulunan diğer gelinlik modelleri için 2013 gelinlik modelleri bağlantısına tıklayın.1 / 41

Görüntülenme: 19.692

26 Nisan 2013 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar