Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Ayyıldız Bikini Modelleri 2013

Ay yıldız 2013 Bikini Kataloğu

Ay yıldız 2013 Bikini Kataloğu

Ayyıldız Bikini Modelleri 2013

Tatile çıkma heyecanına hazırız, fazla kilolarımızdan da kurtulduk, sıra geldi alışverişe. Mayo ve bikini alırken muhakkak dikkat etmemiz gereken nokta, deneyerek satın almamız, bazen normal görünen bikiniler bizim vücut yapımıza uymayabilir. Hafif kilolu isek fazla oyuk bikinilerden uzak durmalıyız misal. Bu detayı da ancak bikinin veya mayonun içindeyken keşfedebiliriz. Size tavsiyemiz, bikininizi veya mayonuzu kesinlikle deneyerek satın almanız. Bugün sizler için Ayyıldız 2013 bikini ve mayo koleksiyonunda yer alan en güzel Ayyıldız bikini ve mayo modellerini galerimizde seyrinize sunacağız.

Ayyıldız 2013 bikini koleksiyonunda yer alan Ayyıldız bikini modelleri fırfırları ve püskülleri ile Kızılderili havası yaratıyor. Etnik desenli bikinileri ile fark yaratan marka, alışılmış modellerin aksine şık koleksiyonu ile dikkat çekiyor. Koleksiyonda straples bikini modellerinden üçgen bikini modellerine, etekli bikini modellerinden taşlı bikini modellerine, dolgulu bikini modellerinden işlemeli bikini modellerine birçok model yer alıyor. Bu farklı koleksiyon benim favorim, kadını feminen bir havada göstererek dişiliğini ön plana çıkarmış. Koleksiyonu incelemenizi özellikle tavsiye ederim.

Ayyıldız 2013 mayo koleksiyonunda yer alan Ayyıldız mayo modelleri de bikinileri gibi farklı havası ile dikkat çekiyor. Renkler ve desenler çok yoğun kullanılmış. Göze çarpmamak mümkün değil. Koleksiyonda taşlı mayo modellerinden straples mayo modellerine, dolgulu mayo modellerinden tek omuzlu bikini modellerine, desenli mayo modellerinden klasik siyah mayo modellerine kadar birçok parça yer alıyor.

Ayyıldız 2013 plaj koleksiyonunda ayrıca Ayyıldız mayokini modelleri, Ayyıldız tankini modelleri, Ayyıldız plaj elbisesi modelleri ve Ayyıldız poreo modelleri de alıcısı ile buluşuyor.

Ayyıldız bikini ve mayo kataloğunda yer alan, Ayyıldız bikini ve mayo modellerinin fiyatı ise geniş bir skalada, her bütçeye uygun olarak tasarlanmış.

Galerimizde, 2013 yılının en şık Ayyıldız mayo ve bikini modellerini seçtik. Ayyıldız 2013 bikini ve mayo koleksiyonuna ait Ayyıldız 2013 bikini ve mayo modellerini, Ayyıldız mağazalarından ve Ayyıldız online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Ayrıca mağazalara ulaşmak istiyorsanız, Ayyıldız’ın resmi web sitesi yine size yardımcı olacaktır. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 60

Görüntülenme: 21.304

22 Haziran 2013 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar