Bakımlıyız > Güzellik>Bakır Kızıl Saç Renkleri

bakır kızıl saç rengi

bakır kızıl saç rengi

Bakır Kızıl Saç Renkleri

Muhteşem Yüzyıl dizisi hayatımıza birçok yenilik kattı. Bilmediğimiz tarihi kişilikleri araştırdık, kostümleri merak ettik, takılarını beğendik, oyuncuları takip ettik. Bir de Hürrem’in saç rengine bayıldık. Çoğumuz saçlarını bakır kızılı saç rengine boyattı. Bu saç rengi tonları birçok kadın tarafından oldukça beğenilerek kullanıldı. Biz de bundan yola çıkarak galerimizde en güzel bakır kızılı saç renklerini ve bakır kızılı tonlarını paylaştık.

Bakır rengi saçlar özellikle renkli gözlü ve beyaz tenli kadınlara yakışmaktadır. Tabi çok dikkat çekici bir renk olmasına rağmen yoğun makyaj isteyen bir saç rengidir. Saç renkleri arasında kadını en solgun gösteren saç rengi olması da dez avantajlarından biridir. Bu sebepli bu saç rengini kullanan kadın her dışarı çıktığında muhakkak fondöten veya pudra kullanmalıdır. Bakır saç renkli kadınlar göz makyajların da siyah renkler kullanabilirler. Saçtaki dikkati yüze ve özellikle gözlere çekmekte yardımcı olur.

Dikkat çekmek isteyen kadınlar için birebir olan bakır kızılı saç renginin tonları ile oynayarak kendinize en yakışanı bulmanızı tavsiye ederiz. Kumral bayanlar daha koyu bakır saç renklerini tercih edebilirler. Açık tenli bayanlar ise açık bakır saç renklerini rahatlıkla kullanabilirler.

Galerimizde bakır kızılı saç rengi örneklerini paylaştık. İyi seyirler dileriz.


1 / 13

Görüntülenme: 17.070

24 Ağustos 2013 tarihinde, Güzellik, Saç Bakımı, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar