Bakımlıyız > Evim>Dekorasyon>Bebek Odası Modelleri

2013 Bebek Odası Modelleri

2013 Bebek Odası Modelleri

Bebek Odası Modelleri – Bebek Odası Takımları

Kadınlar için en büyük heyecanlardan biri de çocuk heyecanıdır. Kadınlar 9 ay boyunca tatlı bir telaşla bebeklerinin dünyaya gelmesini bekler. Bu bekleyiş bir takım planları da beraberinde getirir. Daha doğmadan bebek için gerekli olan her şey alınmaya başlar. Bebek odaları dekore edilir. En güzel bebeklere en güzel odalar gerekir. Sabırsız bir anne adayı iseniz ve bebek odanızı tasarlarken destek almak istiyorsanız buyurun yazımıza.

2013 yılında bebek odalarının tasarım artı işlevsellik yönü daha ağır basıyor. Bu yıl bebek yatakları işlevsellik açısından fark yaratıyor. Hem bebeğin bezini değiştirebileceğiniz hem de malzemelerini koyabileceğiniz çekmeceli bebek karyolaları ön plana çıkıyor. Bebek odası takımları genellikle, bebek karyolası, bebek gardrobu, bebek şifonyeri ve çeşitli raf detaylarından oluşuyor. Renk olarak yeşil bebek odası takımlarının oldukça rağbet görüldüğü bu yıl, desenli duvar aksesuarları da oldukça moda. Ayrıca annelerin bebekleri için en sağlıklı modellere yönelmesi, bu anlamda bilincin gelişmesi de markaları bu yönde bir üretim yapmaya itiyor.

Galerimizde yer alan bebek odalarının fiyatları ise her bütçeye uygun bir skalada değişkenlik gösteriyor.

Sizin için galerimizde en güzel bebek odalarını seçtik. Alışverişe çıkmadan önce galerimizi göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 18

Görüntülenme: 30.077

01 Ağustos 2013 tarihinde, Dekorasyon, Evim, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar