Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Bershka 2016 Kış Kataloğu

Bershka 2015 Kış Kataloğu

Bershka 2016 Kış Kataloğu

Kış sezonunun yaklaşmasıyla Türkiye de moda öncülerinden olan Bershka 2015-2016 kış sezonunda kışlık kaban modelleri, bot modelleri, bluzlar, kazaklar, elbise modelleri ve birbirinden güzel aksesuarlarını tanıttı ve satışa sundu. Bershka her sezon olduğu gibi 2015-2016 sezonunda da yaptığı tasarımlarla sonbahar kış sezonunu canlandıran ve ısıtan ürün yelpazesiyle karşımızda. Bilindiği gibi daha çok genç giyimi ile öne çıkan Bershka bir tık kalın dokularla tekrar harmanlanarak, cool ve genç stiller yapmış bu sezona özel.Yeni sezon ürünleri zarif ve nazik diyebileceğimiz tarzda karşımıza çıkıyor.

Bershka nın yeni sezon tasarımlarıyla her zaman dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bu kış sezonunda hem soğuktan korunup hemde spor ve şık tarzınızdan vazgeçmek istemiyorsanız size önerim Bershka tam size göre. Yeni sezonda kış kombinlerinizi tamamlamak için Bershka bot modelleri ve Bershka çanta modelleri kesinlikle doğru parçalar olacaktır.

Bu kış modasını yakından takip edenlerdenseniz sizler için hazırladığımız Bershka 2015- 2016 sonbahar kış galerimizi incelemeden geçmeyin.
Görüntülenme: 6.113

18 Şubat 2016 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, Cansu Özkan tarafından yayınlandı.

Etiketler:

Cansu Özkan

Yazıyor...
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar