Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Blanco Topuklu Ayakkabı Modelleri 2013

Blanco Topuklu Ayakkabı Modelleri

2013 Blanco Topuklu Ayakkabı Modelleri

Blanco 2013 Topuklu ayakkabı modelleri ile göz dolduruyor. Topuklu ayakkabı yeni sezon koleksiyonunu görücüye çıkaran markanın, en güzel ayakkabı modellerine galerimizden erişebilirsiniz.

2013’e topuklu ayakkabı koleksiyonu ile de damga vuracak Blanco, en trend modelleri ile galerimizde. Kadınlarının rahatlığını da düşünen marka, kısa topuklu ayakkabıları ile de şıklığı yakalıyor. Fiyonk detayları, dantel uygulamaları ve desenleri ile dikkat çeken topuklu ayakkabılar, bol renk seçenekleri ile satışa sunuluyor. Kadınların vazgeçilmezi topuklu ayakkabıyı kadınların ayağına getiren marka, yeni sezonda özellikle kısa topuklar üzerine çalışmış. Rahatlık ve şıklığı bir arada kurgulayan modeller fiyonklar ile süslenmiş. Günümüzün modası platform topuğunda kullanıldığı koleksiyonda gizli topuk modelleri de tercih edilmiş. Rugan, deri ve süet ağırlıklı çalışılmış topuklu ayakkabılar gerek davetlerde gerekse günlük olarak rahatlıkla kullanılabilecek forumda. Fiyonklu modellerin de revaçta olduğu ürünlerde, taş detayları da dikkat çekiyor.

Feminen görünümün en önemli göstergesi topukları da birçok modelinde kısa tutan marka rahatlığı da garantiliyor. Bu yılın modası çiçek desenlerini de koleksiyonuna katan Blanco, çiçek desenli topuklu ayakkabı modelleri ile yaza da göz kırpıyor.

Rengarenk modellerin yer aldığı Blanco 2013 topuklu ayakkabı koleksiyonunun en güzel modellerine galerimizden erişebilirsiniz. Bu yıl topuklu ayakkabı almadan mutlaka sizin için seçtiklerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.


1 / 25

Görüntülenme: 7.919

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar