Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Burberry Bayan Trençkot Modelleri 2016

Burberry trençkot modelleri 2016

Burberry trençkot modelleri 2016

Modanın nabzını tutan markalardan birisi olan Burberry, trençkot modelleriyle karşımızda. Sıcaklıkların sürekli değişkenlik gösterdiği bugünlerde trençkot en çok tercih edilen ürünlerden birtanesi. Hem elbiselerle hem pantolonlarla ve eteklerle de oldukça uyum sağlayan trençkotlar yeni sezonda Burberry etiketiyle karşımızdalar. bildiğimiz klasik trençkot modellerinin yanı sıra oldukça farklı desenli rengarenk trençkotlarda Burberry trençkot koleksiyonunda yer almakta.

Burberry trençkot koleksiyonunda etnik desenler, püsküller, düğme detayları ve deri modelleri ön plana çıkıyor. Ne giyeceğimize karar veremediğimiz hava şartlarına karşı trençkotlar koruyucu görevi üstleniyor. Her tarza uygun Burberry trençkot modeli bulunmakta. İsterseniz klasik bir şıklık için, isterseniz spor bir şıklık için Burberry trençkot modellerini tercih edebilirsiniz.

Bizde sizler için 2016 Burberry trençkot koleksiyonunu inceleyip beğeneceğinizi düşündüğümüz bazı trençkot modellerini derledik. Burberry trençkot modelleri 2016 galerimizi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.Görüntülenme: 3.057

01 Aralık 2015 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, Cansu Özkan tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , ,

Cansu Özkan

Yazıyor...
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar