Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Burberry Çanta Modelleri 2013

bebek çanta modelleri ve fiyatları

bebek çanta modelleri ve fiyatları

Burberry Çanta Modelleri 2013

Türkiye’de en çok sahtesi yapılan ürünlerden biri de çantalar. Bu konuda o kadar başarılıyız ki çoğu zaman bir profesyonelin anlayabileceği kadar gerçeğine çok benzeyen çantalar üretiyoruz. Hele de bazı markalar var ki bu markaların çantaları Türkiye’deki yerli imalatçıların favorisi. Bunlardan biri de Burberry markası. Çakma Burberry çanta modelleri özellikle Türk kadınları tarafından bir hayli ilgi görüyor. Burberry çakma çantalar yurt dışından gelen turistlerin de ilgisini çekiyor. Gerçeğe çok yakın üretilen Burberry çakma çanta, gerçeğinin fiyat olarak bir hayli aşağısında olsa da, diğer orta düzey gerçek çanta markaları ile aynı fiyat düzeyinde satışa sunuluyor. Sahte Burberry çanta modellerinin bu kadar ilgi görmesinin en büyük faktörü ise, gerçeklerinin gayet başarılı tasarımlara sahip olması.

Burberry 2013 çanta koleksiyonunda bu yıl en çok pitikareli, çok cepli, bebek çantası olarak da kullanılabilen büyük çantalar dikkat çekiyor. Bunun yanında sezonun modası zımbalı çantalar ve çivili çantalar da Burberry yeni sezon çanta koleksiyonunun vazgeçilmezleri arasında. Clucth çanta, shopper çanta ve kapitone çantaların da yer aldığı koleksiyonda sarı, turuncu ve bordo renkleri hakim.

Galerimizde sizin için 2013 yılının en şık Burberry çanta modellerini paylaştık. 2013 Burberry çanta modellerine resmi web sitesinden erişebilir, bu modelleri online satış sitelerinden temin edebilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.


1 / 13

Görüntülenme: 10.404

16 Ağustos 2013 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar