Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Butik Dayı 2013 İlkbahar Yaz Kataloğu

Butik Dayı 2013 Elbise Modelleri

Butik Dayı 2013 Elbise Modelleri

Butik Dayı 2013 İlkbahar Yaz Kataloğu

Ünlü moda evleri de büyük markaların ardında kalmayarak teker teker yeni koleksiyonlarını tanıtıyor. Sezonun trendleri hakkında bilgi veren bu koleksiyonlar vitrinleri süslemeye başladı bile. Bu markalardan biri de Butik Dayı. Butik Dayı 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, modaya uygun kıyafetleri, şıklığı ve her bütçeye uygun fiyatları ile dikkat çekiyor.

Butik Dayı 2013 abiye elbise koleksiyonunda bu yılın modası, önü kısa arkası uzun elbiseleri, şifon elbise modellerini ve balık etek elbise modellerini ağırlıklı olarak işlemiş. Butik Dayı balık etek elbise modellerinde taş süslemelere önem vermiş. Balık etek elbise modellerinde peplumu da kullanan Butik Dayı, abiye elbiselerinde ayrıca şifon ve tül kumaşlara da yer vermiş.

Butik Dayı, günlük elbise modellerinde, her zamanki gibi iki parça kıyafetlere yani döpiyeslere geniş bir yer ayırmış. Desenleri de bu koleksiyonunda sıklıkla işleyen Butik Dayı, kalem etekleri tercih etmiş. Günlük giyim için tasarladığı elbiselerde, özellikle pastel renkler dikkat çekiyor.

Butik Dayı 2013 İlkbahar Yaz giyim kataloğunda yer alan, Butik Dayı elbise modellerinin fiyatı ise geniş bir skalada, her bütçeye uygun olarak tasarlanmış.

Galerimizde, 2013 yılının en şık Butik Dayı elbise modellerini seçtik. Butik Dayı 2013 kıyafet koleksiyonuna ait modelleri, Butik Dayı mağazalarından ve Butik Dayı online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 14

Görüntülenme: 39.627

04 Mayıs 2013 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar