Bakımlıyız > Galerim>Moda Galeri>Büyük Beden Elbise Modelleri 2013

Büyük beden elbise 2013

Büyük Beden Elbise Modelleri 2013

Kıyafet seçimi bayanlar için her zaman büyük önem taşır. Çalışan bayanlar, randevusu olan bayanlar günlük kıyafet seçiminde uzun saatlerini aynanın karşısında geçirir. Hele bir de bayan kilolu ise, giydiği her şeyi yakıştırmak adına zayıf bir bayandan daha çok vakit harcar aynanın karşısında. Kilolu olmak çirkin olmak demek değildir. Vücut yapısına uygun giyinen her bayan giyim tarzı ile etrafındaki insanları rahatlıkla etkileyebilir. Bu sebepli biz de bakimliyiz.com olarak, kilolu bayanlara kıyafet seçiminde destek olmak adına, bu yazıyı hazırladık ve birkaç tüyo verdik. Yazımıza örnek teşkil edecek görsellere de galerimizden erişebilirsiniz.

Efsane bir söz vardır “Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır” şeklinde. Bu gerçekten doğru bir laftır. Fazlalıkları olan bayanlar doğru giyim tercihleri ile rahatlıkla şık görünebilir ve günün yıldızı olabilir. Kilolu bayanlara birkaç önemli tüyo vermek istedik.

Kilolu bayanlar maxi elbise modelleri tercih ediyorsa ve fazlalıkları basen ve kalça bölümünde toplandıysa düz inen elbiseleri tercih edebilir. Basen bölgesi ve kalça bölgesi sorunlu bayanların mini kıyafetler ise tercihi, kloş modellerden ziyade yine düz inen modelleri tercih etmeleri gerekmektedir. Kilolu bayanlar iri desenler, büyük cepler, kalın kemerler büyük taşlar gibi detaylardan kaçınmalı ve daha minimalist giyinmeye özen göstermelidir. Fazlalıklar kollarda ise straples ve kolsuz elbiseler, tercih edilmemeli, özellikle koltuk altındaki deformasyonu kapamak adına kollu elbise modelleri tercih edilmelidir. Büyük beden elbise her modelde de şık durmaz. Bu sebepli çok dar çok mini ve balık etekli modellerin kullanımı pek uygun görülmemektedir. Fazlalıklar karın bölgesinde ise göğüs altından kemerli veya kuşaklı elbiseler kullanılabilir.

2013 büyük beden yaz modası desenli elbiseleri de işaret etmektedir ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi daha küçük desenli kıyafetler seçilmelidir. Büyük beden elbise almak isteyen bayanlar bu detaylara dikkat ettiği takdir de gayet şık bir yıl geçirebilir. Çiçek desenli elbiseler de bu yılın modasıdır. Kilolu bayanlar çiçek desenli elbiseleri de rahatlıkla taşıyabilir.

Kilolu bayanlar için 2013 yılına dair birkaç giyim tüyosu vermek istedik. Kilolu bayanlar nasıl giyinmeli şeklinde bir sorunuz varsa yazımızı muhakkak okuyun. Sizin için seçtiğimiz en şık büyük beden elbise modellerine galerimizden erişebilirsiniz.

Ayrıca Kilolular İçin Abiye Elbise Modelleri ve Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri başlıklarında yer alan büyük beden elbise modellerine bakmanızı tavsiye ederim.1 / 25

Görüntülenme: 62.412

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar