Bakımlıyız > Galerim>Moda Galeri>Büyük Beden Gelinlik Modelleri 2013

Büyük Beden Üstü Taş Detaylı Gelinlik Modelleri

2013 Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Kilolu bayanlar kıyafet seçiminde problem yaşarlar. Fazlalıklarını kapatan, daha zayıf gösteren renkleri tercih ederler. Türk kadınlarının genel problemi kilo özellikle, en önemli günlerinde büyük bir eziyet olur. Giydikleri kıyafet ile daha şık gözükmek isteyen kilolu bayanlar, gelinlik seçerken de bir takım detaylara dikkat etmelidir. Galerimizde kilolu bayanlar için seçtiğimiz en şık 2013 gelinlik modellerine erişebilirsiniz.

Kilolu bayanlar özellikle kabarık etekli gelinlikleri tercih etmemelidirler. Kabarık etekler kilolu kadınları daha da kilolu gösterecektir. Çok dantel güpür detaylı gelinlikler de kıyafette fazla bir görünüm yaratacağı için bu tarz gelinlikleri de tavsiye etmemekteyiz. Eğer fazlalıklar basen ve bacak bölgesinde ise, belin oturduğu aşağıya doğru bollaşan uzun etekler tercih edilmelidir. Bu bayanlar da bacaktan başlayan balık gelinlik modellerini tercih etmemelidir. Vücuttaki fazlalıklar kollarda ise, kolları dantelle kapatan gelinlikler, dantel kollu gelinlikleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dantel kollu gelinlik modelleri şık bir görünüm de sağlayacaktır. Göbek kısmında fazlalıkları olan bayanlar, göğüs altından oturtmalı aşağı doğru bollaşan gelinlikleri rahatlıkla giyebilir. Straples gelinlikler de kilolu bayanlara yakışmaktadır. Tercihiniz straplez gelinlikse, dolgun hatlarınızla rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Uzun duvaklar da kilolu bayanlar için hoş bir seçim olacaktır. Üstü işlemeli gelinlik modellerini sade bir duvakla kombinliyebilirsiniz.

Galerimizde kilolu bayanlar için en güzel büyük beden 2013 gelinlik modellerini seçtik. Alışverişe çıkmadan önce sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.1 / 12

Görüntülenme: 30.147

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar