Bakımlıyız > Evim>Teknoloji>Demirdöküm’den Klima Almanın Tam Zamanı

Sıcakların kendini iyice hissettirmeye başladığı şu günlerde çözümü klimalarda arıyoruz. Demirdöküm’ün tamda bu sıcaklarda sizi serinleticek bir kampanyası var. Demirdöküm A serisi klimalar kredi kartına peşin fiyatına 12 taksitle sizleri bekliyor.demirdokum-klima

Demirdöküm diğer firmalardan ayrı olarak sadece A sınıfı split klimaları bulunduruyor.Müşterilerin beklentilerini ve konfor ihtiyacını göz önünde bulunduran demirdöküm ,duvar tipi split klimaların yanında,salon,yer ve tavan,gizli tavan tipi ve kanallı split klimalarla sektörde yerini almış durumda.

4 ayrı modelde üretilen A serisi klimaların ısıtma ve soğutma kapasitesi 9.000 Btu/h– 24.000Btu/h aralığında.Bunun yanında diğer bir avantajıda gerek soğutma gerek ısıtma konumunda iken A enerji performansı ile çalışıyor.Böylece,istediğiniz konforu yaşarken enerji sarfiyatıda minimuma iniyor.

3 yıl garantili

A serisi duvar tipi split klimalar “jet cool” özelliği sayesinde oda sıcaklığını kısa sürede istenilen hale getiriyor.Cold Catalytic Filtre sayesinde de kötü kokular önlenerek ortadan kalkıyor ve ortamda temiz ferahlatıcı bir hava sağlanıyor.

55 yıllık bir bilgi ve tecrübeye sahip olan demirdöküm beklentilere en iyi şekilde cevap vermek için,yurt genelinde 2 bin adet satış nokatası,330 adet yetkili satış ağı ve 227 adet yetkili satıcı ile ısıtma-soğutma sektöründeki başarısını kanıtlıyor.

Klima Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Doğru cihazları seçebilmek için önce ortamın iyice analiz edilmesi gerekiyor.Artan konfor talebi ve değişen iklim koşulları ile klimalar her geçen gün daha yaygın bir kullanım alanı buluyor.Klima seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı temel nokataları şöyle sıralayabiliriz.

Yer Seçimi Montaj ve Bakım

Kapasitesi gereğinden büyük seçilmiş ya da yanlış yere monte edilmiş bir klima fazlasıyla enerji harcayacağı gibi gerekli olandan küçük seçilen bir klima ise beklenen verimin alınmamasına neden olur.Bu yüzden keşifin çok iyi yapılması ve uzman bir yetkili servis tarafından yapılması çok önemlidir.

Ürünün Bakımı

Klimaların yılda en az bir kere yapılması gereklidir.Böylece klimanın hem verimi artar hemde daha az enerji harcar.Ayrıca filtrelerin düzenli bir şekilde temizlenmesiyle de mikrop ve bakteri gibi zararlı mikroorganizmaların ortama yayılması engellenebilir.

Enerji Tasarrufu

Çeşitli yasal düzenlemelere rağmen hala piyasa da E ve F sınıfı gibi düşük verimli cihazlar satılmaktadır.Klima alırken düşük enerji sarfeden yüksek verimli A sınıfı ürünler tercih edilmelidir.

Klimanın Doğru Kullanılması

İnsan sağlığı açısından en uygun iklim koşulları ortamın 20-27 0C sıcaklık ve %40-%60 nem oranında tutulması ile sağlanır.Bu şekilde kullanım sayesinde maksimum verim elde edilebilir.

Satış Sonrası Hizmetler

Klima satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biride markanın satış sonrası hizmetindeki uzmanlığı ve güvenilirliği.Ürünü tüketiciye ulaştıran firma;tüketiciyi hem satış öncesi hemde satış sonrası bilgilendirebilen,ürünün arızalanması durumunda acil müdahale edebilecek bir yaygın servis ağına sahip,ürüne 10 yıl yedek parça garantisi verebilen ve yerli üretimin verdiği avantajla ekonomik yedek parça fiyatları sunabilen bir firma olmalıdır.Görüntülenme: 3.397

11 Haziran 2009 tarihinde, Teknoloji, Evim kategorisi altında, Editör tarafından yayınlandı.

Etiketler: ,

YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar