Bakımlıyız > Galerim>Moda Galeri>Elbise Kombinleri

Yeşil Keten Elbise Kombini

Elbise Kombinleri

Gerek günlük hayatta gerekse iş hayatında kıyafetlerimizi birbirine uydurmakta güçlük çekeriz. Hatta biz bayanlar sabah kalktığımızda yaklaşık bir saatimizi ne giysem acaba diyerek birçok kıyafeti denerken buluruz. Bazılarımız gece yatmadan kıyafetini seçse de sabah vazgeçip, yine vaktinin çoğunu üstüne giyecek bir şey bulmakla geçirir. Bir kadının en büyük dertlerinden biridir aslında o gün ne giyeceği. Biz de bakimliyiz.com olarak bu derde bu senenin en moda renk kombinleri ile cevap vermek istedik ve galerimizde sizinle yılın moda ürünlerini, birbiriyle nasıl kombinleneceğini gösterdik. Galerimizdeki elbise kombinleri ile yılın moda renkleri, en trend ürünleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Ayakkabıdan tutun da çantaya, elbiseden makyaja, ceketten gözlüğe tüm kombinleri tavsiyelerimiz ve galerimizde yer alan giyim kombinlerimizle rahatlıkla seçebileceksiniz.

Bu yıl giysi kombinlerinde zıt renkleri tercih etmelisiniz. Yani Mor bir elbiseyi sarı bir ayakkabı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca elbiselerinizi çizme kalın çorap ve deri ceketle kombinlemeniz sizi farklı gösterecektir. Yaz elbise kombinlerinde daha pastel renkler seçmeye dikkat edin. Desenli elbiseleri tercih edin ve düz renk çanta ve ayakkabılar ile kombinleyin. Kıyafet kombinlerinde özellikle desenli elbise seçmişseniz, desenin bir rengine yakın ayakkabı ve çanta seçin.

Sizin için 2013 yılının en iyi kombinlerini galerimizde topladık. Bugün ne giysem demeden önce galerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.1 / 26

Görüntülenme: 17.035

15 Şubat 2013 tarihinde, Moda Galeri, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
TOPLAM 1 YORUM YAPILMIŞ
tarkan:
17 Şubat 2013, 11:42

çok yakışıklı

YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar